Prati nas

Veterani - 1. liga skupina B

Kao registrirani korisnik možeš uređivati ligu. Registracija je besplatna i brza. Prijavi se ovdje, a upute za unos rezultata pogledaj ovdje.

Tablica
Rezultati
Raspored
Strijelci
Vijesti
Slike
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
Čulinec
p p p p p
22
17
1
4
53
30
23
52
2
Prigorje (Ž)
p p p p p
22
15
4
3
64
28
36
46
3
22
10
6
6
45
28
17
36
4
VNK Cro Docs
i i p p i
22
9
3
10
46
46
0
30
5
Kašina
i p p p p
22
9
5
8
43
38
5
29
6
Devetka
i p i p i
22
9
2
11
63
66
-3
29
7
22
9
2
11
45
53
-8
29
8
22
8
3
11
41
54
-13
27
9
Prigorje (M)
n p i i i
22
6
6
10
41
49
-8
24
10
TORA
i n i p p
22
7
3
12
38
51
-13
24
11
22
6
5
11
44
50
-6
23
12
Trnava 1
i p i i i
22
6
2
14
25
55
-30
20
Prigorje Ž (-3); Kašina (-3)
Kolo 22
Veterani - 1. liga skupina B
10 lip 2024
- 18:45
Kašina
5 2
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
10 lip 2024
- 18:45
Povjerenici GNK Dinamo
4 1
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
10 lip 2024
- 18:45
Prigorje (Ž)
3 1
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
10 lip 2024
- 18:45
Sesvetski Kraljevec
0 1
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
10 lip 2024
- 18:45
Dubrava Tim Kabel
5 3
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
10 lip 2024
- 18:45
Čulinec
1 0
Prigorje (M)
Kolo 21
Veterani - 1. liga skupina B
4 lip 2024
- 18:45
TORA
2 1
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
3 lip 2024
- 18:45
Prigorje (M)
0 1
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
3 lip 2024
- 18:45
Devetka
2 3
Čulinec
Veterani - 1. liga skupina B
3 lip 2024
- 18:45
VNK Cro Docs
4 2
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
3 lip 2024
- 18:45
Trnava 1
0 6
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
3 lip 2024
- 18:45
Radnik Sesvete
3 3
Povjerenici GNK Dinamo
Kolo 20
Veterani - 1. liga skupina B
6 lip 2024
- 18:45
Sesvetski Kraljevec
4 1
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
27 svi 2024
- 18:30
Kašina
2 0
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
27 svi 2024
- 18:30
Prigorje (Ž)
9 3
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
27 svi 2024
- 18:30
Dubrava Tim Kabel
1 5
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
27 svi 2024
- 18:30
Čulinec
3 1
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
27 svi 2024
- 18:30
Prigorje (M)
1 4
Devetka
Kolo 19
Veterani - 1. liga skupina B
21 svi 2024
- 21:00
TORA
3 3
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
20 svi 2024
- 20:15
VNK Cro Docs
1 2
Čulinec
Veterani - 1. liga skupina B
20 svi 2024
- 18:30
Devetka
2 3
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
20 svi 2024
- 18:30
Trnava 1
1 0
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
20 svi 2024
- 17:30
Povjerenici GNK Dinamo
2 3
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
20 svi 2024
- 17:00
Radnik Sesvete
2 0
Sesvetski Kraljevec
Kolo 18
Veterani - 1. liga skupina B
13 svi 2024
- 19:30
Dubrava Tim Kabel
0 2
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
13 svi 2024
- 18:15
Kašina
1 2
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
13 svi 2024
- 18:15
Sesvetski Kraljevec
3 0
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
13 svi 2024
- 18:15
Čulinec
5 1
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
13 svi 2024
- 18:15
Prigorje (M)
4 1
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
13 svi 2024
- 18:15
Devetka
7 4
TORA
Kolo 17
Veterani - 1. liga skupina B
7 svi 2024
- 20:00
TORA
1 4
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
6 svi 2024
- 20:15
VNK Cro Docs
7 3
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
6 svi 2024
- 18:00
Trnava 1
2 0
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
6 svi 2024
- 18:00
Povjerenici GNK Dinamo
1 4
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
6 svi 2024
- 17:30
Prigorje (Ž)
0 0
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
6 svi 2024
- 17:00
Radnik Sesvete
1 3
Čulinec
Kolo 16
Veterani - 1. liga skupina B
30 tra 2024
- 21:00
TORA
3 2
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
30 tra 2024
- 18:00
Dubrava Tim Kabel
3 4
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
29 tra 2024
- 18:00
Kašina
3 3
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
29 tra 2024
- 18:00
Čulinec
2 0
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
29 tra 2024
- 18:00
Prigorje (M)
0 1
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
29 tra 2024
- 18:00
Devetka
2 0
Trnava 1
Kolo 15
Veterani - 1. liga skupina B
22 tra 2024
- 20:15
VNK Cro Docs
2 3
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
22 tra 2024
- 17:45
Trnava 1
1 0
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
22 tra 2024
- 17:45
Sesvetski Kraljevec
2 2
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
22 tra 2024
- 17:30
Povjerenici GNK Dinamo
2 2
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
22 tra 2024
- 17:30
Prigorje (Ž)
3 2
Čulinec
Veterani - 1. liga skupina B
22 tra 2024
- 17:00
Radnik Sesvete
4 1
Devetka
Kolo 14
Veterani - 1. liga skupina B
6 lip 2024
- 18:45
Devetka
5 0
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
16 tra 2024
- 21:00
TORA
1 2
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
15 tra 2024
- 20:15
VNK Cro Docs
2 2
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
15 tra 2024
- 17:45
Kašina
1 2
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
15 tra 2024
- 17:45
Čulinec
1 3
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
15 tra 2024
- 17:45
Prigorje (M)
0 0
Prigorje (Ž)
Kolo 13
Veterani - 1. liga skupina B
8 tra 2024
- 17:30
Trnava 1
0 2
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
8 tra 2024
- 17:30
Radnik Sesvete
1 2
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
8 tra 2024
- 17:30
Povjerenici GNK Dinamo
2 5
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
8 tra 2024
- 17:30
Prigorje (Ž)
3 4
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
8 tra 2024
- 17:30
Sesvetski Kraljevec
5 0
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
8 tra 2024
- 17:30
Dubrava Tim Kabel
1 2
Čulinec
Kolo 12
Veterani - 1. liga skupina B
11 tra 2024
- 17:00
Prigorje (M)
0 0
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
26 ožu 2024
- 17:30
TORA
0 6
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
25 ožu 2024
- 20:15
VNK Cro Docs
1 4
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
25 ožu 2024
- 16:15
Kašina
0 2
Čulinec
Veterani - 1. liga skupina B
25 ožu 2024
- 16:15
Devetka
1 3
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
25 ožu 2024
- 16:15
Trnava 1
2 1
Radnik Sesvete
Kolo 11
Veterani - 1. liga skupina B
19 ožu 2024
- 20:00
TORA
0 2
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
18 ožu 2024
- 20:15
VNK Cro Docs
1 2
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
18 ožu 2024
- 16:00
Radnik Sesvete
1 4
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
18 ožu 2024
- 16:00
Trnava 1
1 0
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
18 ožu 2024
- 16:00
Devetka
4 3
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
18 ožu 2024
- 16:00
Prigorje (M)
2 3
Čulinec
Kolo 10
Veterani - 1. liga skupina B
11 ožu 2024
- 17:30
Prigorje (Ž)
3 0
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
11 ožu 2024
- 17:30
Povjerenici GNK Dinamo
5 0
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
11 ožu 2024
- 16:00
Kašina
2 2
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
11 ožu 2024
- 16:00
Čulinec
4 2
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
11 ožu 2024
- 16:00
Dubrava Tim Kabel
4 2
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
11 ožu 2024
- 16:00
Sesvetski Kraljevec
1 0
VNK Cro Docs
Kolo 9
Veterani - 1. liga skupina B
5 ožu 2024
- 20:00
TORA
1 2
Čulinec
Veterani - 1. liga skupina B
4 ožu 2024
- 20:15
VNK Cro Docs
3 3
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
4 ožu 2024
- 16:00
Povjerenici GNK Dinamo
5 2
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
4 ožu 2024
- 16:00
Radnik Sesvete
0 5
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
4 ožu 2024
- 16:00
Trnava 1
0 4
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
4 ožu 2024
- 16:00
Devetka
4 2
Prigorje (M)
Kolo 8
Veterani - 1. liga skupina B
23 lis 2023
- 17:30
Prigorje (Ž)
0 3
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
23 lis 2023
- 16:00
Kašina
1 1
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
23 lis 2023
- 16:00
Prigorje (M)
4 2
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
23 lis 2023
- 16:00
Čulinec
2 0
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
23 lis 2023
- 16:00
Dubrava Tim Kabel
4 1
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
23 lis 2023
- 16:00
Sesvetski Kraljevec
0 0
Radnik Sesvete
Kolo 7
Veterani - 1. liga skupina B
17 lis 2023
- 20:00
TORA
1 2
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
16 lis 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
1 2
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
16 lis 2023
- 17:30
Prigorje (Ž)
2 2
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
16 lis 2023
- 17:00
Povjerenici GNK Dinamo
3 2
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
16 lis 2023
- 16:15
Radnik Sesvete
3 0
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
16 lis 2023
- 16:15
Trnava 1
1 3
Čulinec
Kolo 6
Veterani - 1. liga skupina B
9 lis 2023
- 17:00
Dubrava Tim Kabel
1 3
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
9 lis 2023
- 16:30
Kašina
0 1
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
9 lis 2023
- 16:30
Devetka
3 4
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
9 lis 2023
- 16:30
Prigorje (M)
3 2
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
9 lis 2023
- 16:30
Čulinec
4 1
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
9 lis 2023
- 16:30
Sesvetski Kraljevec
0 1
Prigorje (Ž)
Kolo 5
Veterani - 1. liga skupina B
2 lis 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
2 1
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
2 lis 2023
- 17:30
Povjerenici GNK Dinamo
3 2
Čulinec
Veterani - 1. liga skupina B
2 lis 2023
- 16:30
Sesvetski Kraljevec
1 0
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
2 lis 2023
- 16:30
Prigorje (Ž)
3 1
Dubrava Tim Kabel
Veterani - 1. liga skupina B
2 lis 2023
- 16:30
Radnik Sesvete
6 1
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
2 lis 2023
- 16:30
Trnava 1
3 5
Devetka
Kolo 4
Veterani - 1. liga skupina B
23 svi 2024
- 18:00
Prigorje (M)
6 0
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
30 lis 2023
- 19:30
TORA
2 1
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
25 ruj 2023
- 16:45
Kašina
2 3
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
25 ruj 2023
- 16:45
Devetka
1 3
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
25 ruj 2023
- 16:45
Čulinec
2 0
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
25 ruj 2023
- 16:45
Dubrava Tim Kabel
1 1
Sesvetski Kraljevec
Kolo 3
Veterani - 1. liga skupina B
18 ruj 2023
- 17:30
Prigorje (Ž)
4 1
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
18 ruj 2023
- 17:00
Dubrava Tim Kabel
3 0
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
18 ruj 2023
- 17:00
Sesvetski Kraljevec
4 0
Čulinec
Veterani - 1. liga skupina B
18 ruj 2023
- 17:00
Povjerenici GNK Dinamo
4 2
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
18 ruj 2023
- 17:00
Radnik Sesvete
2 2
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
18 ruj 2023
- 17:00
Trnava 1
0 0
VNK Cro Docs
Kolo 2
Veterani - 1. liga skupina B
12 ruj 2023
- 20:00
TORA
4 0
Povjerenici GNK Dinamo
Veterani - 1. liga skupina B
11 ruj 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
2 1
Radnik Sesvete
Veterani - 1. liga skupina B
11 ruj 2023
- 17:15
Kašina
3 1
Trnava 1
Veterani - 1. liga skupina B
11 ruj 2023
- 17:15
Devetka
1 4
Prigorje (Ž)
Veterani - 1. liga skupina B
11 ruj 2023
- 17:15
Prigorje (M)
4 1
Sesvetski Kraljevec
Veterani - 1. liga skupina B
11 ruj 2023
- 17:15
Čulinec
3 1
Dubrava Tim Kabel
Kolo 1
Veterani - 1. liga skupina B
4 ruj 2023
- 17:30
Čulinec
2 2
Kašina
Veterani - 1. liga skupina B
4 ruj 2023
- 17:30
Dubrava Tim Kabel
4 4
Prigorje (M)
Veterani - 1. liga skupina B
4 ruj 2023
- 17:30
Sesvetski Kraljevec
4 4
Devetka
Veterani - 1. liga skupina B
4 ruj 2023
- 17:30
Prigorje (Ž)
1 1
TORA
Veterani - 1. liga skupina B
4 ruj 2023
- 17:30
Povjerenici GNK Dinamo
1 2
VNK Cro Docs
Veterani - 1. liga skupina B
4 ruj 2023
- 17:30
Radnik Sesvete
2 4
Trnava 1
Poredak#
Igrač
Klub
Državljanstvo
Golovi
1
Bijelonjić Martin
Radnik Sesvete
Radnik Sesvete
4
2
Meglaj Grozdan
Radnik Sesvete
Radnik Sesvete
4
3
TORA
4
4
Čale Hrvoje
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
4
5
Mesec Hrvoje
Prigorje (Ž)
Prigorje (Ž)
3
6
Brčić Ante
Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel
3
7
Rogić Danijel
Prigorje (Ž)
Prigorje (Ž)
2
8
Marić Mirko
Čulinec
Čulinec
2
9
Grlić Dragan
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
2
10
Antić Marjan
Devetka
Devetka
2
11
Karov Aleksandar-Saša
Prigorje (M)
Prigorje (M)
2
12
TORA
1
13
Perić Domagoj
Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel
1
14
Delić Petar
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
1
15
Mamić Mario
Devetka
Devetka
1
16
Kašina
1
17
Hadžić Davor
Prigorje (M)
Prigorje (M)
1
18
Pozaić Renato
Prigorje (M)
Prigorje (M)
1
19
Piria Miroslav
Prigorje (M)
Prigorje (M)
1
20
Špoljarec Nikola
Prigorje (M)
Prigorje (M)
1
21
Marić Željko
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
1
22
Karamatić Mladen
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
1
23
Vidović Anto
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
1
24
Malenica Tomislav
Radnik Sesvete
Radnik Sesvete
1
25
TORA
1
26
Čulinec
1
27
Vajdoher Josip
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
1
28
Dumnica Naser
Devetka
Devetka
1
29
Soldo Matija
Prigorje (Ž)
Prigorje (Ž)
1
30
Gaši Tadija
Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel
1
31
Devetka
1
32
Čulinec
1
33
Kardum Mario
Čulinec
Čulinec
1
34
Vran Matija
Kašina
Kašina
1
35
Marić Ivan
Devetka
Devetka
1
36
TORA
1
37
Glasnović Josip
Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel
1
38
Igrc Dario
Kašina
Kašina
1
39
Kašina
1
40
Baković Slaven
Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel
1
41
Banožić Tomislav
Prigorje (Ž)
Prigorje (Ž)
1
42
Župan Marko
Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel
1
43
Tukač Krešimir
Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel
1
44
Šijak Marko
Čulinec
Čulinec
1
45
Špehar Tomislav
Prigorje (Ž)
Prigorje (Ž)
1
46
TORA
1
Čulinec prvi unatoč porazu od Sesvetskog Kraljevca
Posted on
Rad ZGnogomet portala možete podržati kupnjom slike ili više njih. Kupnja je potpuno sigurna.

Danas slave rođendan:

Jozić Mario
Jozić Mario
VNK Lokomotiva - Senjak hoteli VNK Lokomotiva - Senjak hoteli
lip 21
godina
52
Stepanić Marko
Stepanić Marko
Mladost Buzin Mladost Buzin
lip 21
godina
45
Pešić Mario
Pešić Mario
Botinec Botinec
lip 21
godina
41
Bačurin Ivan
Bačurin Ivan
Hrašće Hrašće
lip 21
godina
53
Kovačević Dean
Kovačević Dean
Kustošija Kustošija
lip 21
godina
46
Perković Boris
Perković Boris
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
lip 21
godina
59
Markić Ivan
Markić Ivan
Nur Nur
lip 21
godina
54
Bićanić Mario
Bićanić Mario
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
lip 21
godina
49
Oraščanin Senad
Oraščanin Senad
VNK Usora VNK Usora
lip 21
godina
60
Štahan Tomislav
Štahan Tomislav
VNK Zanatlija VNK Zanatlija
lip 21
godina
43
Vlahović Kristijan
Vlahović Kristijan
VNK Zanatlija VNK Zanatlija
lip 21
godina
45
Hendija Davor
Hendija Davor
VNK Zanatlija VNK Zanatlija
lip 21
godina
49
Barić Mario
Barić Mario
VNK Silvija stil VNK Silvija stil
lip 21
godina
47
Rukavina Tomas
Rukavina Tomas
HAŠK 1903 HAŠK 1903
lip 21
godina
22
Krpan Igor
Krpan Igor
Čulinec Čulinec
lip 21
godina
63
Dominiković Dominik
Dominiković Dominik
Studentski Grad Studentski Grad
lip 21
godina
21
Čule Petar
Čule Petar
Ravnice Ravnice
lip 21
godina
28
Krpan Kristian
Krpan Kristian
Botinec Botinec
lip 21
godina
25
Golubić Alen 
Golubić Alen 
Ivanja Reka Ivanja Reka
lip 21
godina
25
Steinbauer Patrik
Steinbauer Patrik
Gavran 2003 Gavran 2003
lip 21
godina
23
Lovrečki Hrvoje
Lovrečki Hrvoje
ŠN Maksimir ŠN Maksimir
lip 21
godina
24
Belko-Hunjak Tomislav
Belko-Hunjak Tomislav
Jarun Jarun
lip 21
godina
44
Havliček Ivan
Havliček Ivan
Brezovica Brezovica
lip 21
godina
23
Drempetić Čonkić Teo
Drempetić Čonkić Teo
Purger Purger
lip 21
godina
37
Topčagić Mihret
Topčagić Mihret
Napadač
OSI OSI
lip 21
godina
36
Omazić Filip
Omazić Filip
HAŠK 1903 HAŠK 1903
lip 21
godina
28
Strahonja Kristijan
Strahonja Kristijan
Gaj Mače Gaj Mače
lip 21
godina
20
Serdar Patrik
Serdar Patrik
Šparta (Z) Šparta (Z)
lip 21
godina
22
Halilić Matija
Halilić Matija
Kurilovec Kurilovec
lip 21
godina
22
Naglić Šimun
Naglić Šimun
Prigorje (M) Prigorje (M)
lip 21
godina
18
Markotić Luka
Markotić Luka
Vrapče Vrapče
lip 21
godina
14
Varjačić Noa
Varjačić Noa
Mladost Zabok Mladost Zabok
lip 21
godina
18
Ćapin Ivan
Ćapin Ivan
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 21
godina
20
Štrok Ivan
Štrok Ivan
HRV HRV
lip 21
godina
18
Komušar Marko
Komušar Marko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
lip 21
godina
13
Beaković Simon
Beaković Simon
Jadran-Poreč Jadran-Poreč
lip 21
godina
20
Brenc Tomislav
Brenc Tomislav
Polet (SK) Polet (SK)
lip 21
godina
39
Mrdeža Toma
Mrdeža Toma
Šibenik Šibenik
lip 21
godina
16
Bradač Fran
Bradač Fran
Samobor Samobor
lip 21
godina
16
Mihajlović Poljan Mislav
Mihajlović Poljan Mislav
Bjelovar Bjelovar
lip 21
godina
16
Hranjec Kristijan
Hranjec Kristijan
Zelina Zelina
lip 21
godina
18
Garac Ivan
Garac Ivan
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 21
godina
16
Šimić Velimir
Šimić Velimir
Ilovac Ilovac
lip 21
godina
15
Mijatović Antonio
Mijatović Antonio
Podsused Podsused
lip 21
godina
14
Kajić Mihael
Kajić Mihael
Belišće Belišće
lip 21
godina
15
Perjanec Gabriel
Perjanec Gabriel
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
lip 21
godina
14
Strunje Ivan
Strunje Ivan
Hrvace Hrvace
lip 21
godina
17
Trgovčić Leon
Trgovčić Leon
Karlovac 1919 Karlovac 1919
lip 21
godina
12
Miljković Ivan
Miljković Ivan
HRV HRV
lip 21
godina
14
Alili Kerim
Alili Kerim
Nur Nur
lip 21
godina
12
Katanović Adrian
Katanović Adrian
Radnik Križevci Radnik Križevci
lip 21
godina
14
Andrić Petar
Andrić Petar
Sesvete Sesvete
lip 21
godina
17
Korač Duje
Korač Duje
Rudeš Rudeš
lip 21
godina
19
Šelj Mihael
Šelj Mihael
Mladost Ždralovi Mladost Ždralovi
lip 21
godina
19
Krznarić Luka
Krznarić Luka
IST IST
lip 21
godina
14
Jukić Josip
Jukić Josip
Trnje (Z) Trnje (Z)
lip 21
godina
17
Kovačević Pavle
Kovačević Pavle
Devetka Devetka
lip 21
godina
13
Vidić Krešimir
Vidić Krešimir
Gorica Gorica
lip 21
godina
16
Fabić Bartol
Fabić Bartol
BEL BEL
lip 21
godina
16
Pavić Niko
Pavić Niko
HAJ HAJ
lip 21
godina
19
Ondej Matej
Ondej Matej
Lučko Lučko
lip 21
godina
14
Ivić Lovro
Ivić Lovro
Maksimir Maksimir
lip 21
godina
14
Cipek Nina
Cipek Nina
Brezovica Brezovica
lip 21
godina
13
Štrok Nikola
Štrok Nikola
Zagorec (Kr) Zagorec (Kr)
lip 21
godina
40
Cvetko Karlo
Cvetko Karlo
Gaj Mače Gaj Mače
lip 21
godina
16
Šimunić Luka
Šimunić Luka
Gorica Gorica
lip 21
godina
12
Svitlanović Gabrijel
Svitlanović Gabrijel
Marsonia Marsonia
lip 21
godina
17
Sever Gabriel
Sever Gabriel
Orijent Orijent
lip 21
godina
13
Dubreta Andro
Dubreta Andro
Trešnjevka Trešnjevka
lip 21
godina
14
Herceg Matija
Herceg Matija
Tondach Tondach
lip 21
godina
39
Beus Luka
Beus Luka
HAŠK 1903 HAŠK 1903
lip 21
godina
13
Kadušić Adnan
Kadušić Adnan
Krk Krk
lip 21
godina
12
Mišević Ivan
Mišević Ivan
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 21
godina
13
Dujmović David
Dujmović David
Krk Krk
lip 21
godina
12
Rukavina Dominik
Rukavina Dominik
Zelina Zelina
lip 21
godina
13
Šinković Stjepan
Šinković Stjepan
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
lip 21
godina
17
Cesar Vjekoslav
Cesar Vjekoslav
Špansko Špansko
lip 21
godina
17
Ramljak Emanuel
Ramljak Emanuel
RIJ RIJ
lip 21
godina
16
Đukić Dario
Đukić Dario
RIJ RIJ
lip 21
godina
14
Okić Alen
Okić Alen
Maksimir Maksimir
lip 21
godina
13
Grbeša Ivan
Grbeša Ivan
Elektra Elektra
lip 21
godina
13
Rokvić Gabrijel
Rokvić Gabrijel
ZET ZET
lip 21
godina
14
Branjušić Mihael
Branjušić Mihael
Vrbovec Vrbovec
lip 21
godina
16
Lapčević Zoran
Lapčević Zoran
Vojnić 95 Vojnić 95
lip 21
godina
15
Duje Korač
Duje Korač
Napadač
Rudeš Rudeš
lip 21
godina
19
P. Andrić
P. Andrić
Napadač
Sesvete Sesvete
lip 21
godina
17
P