Prati nas

4. NL Središte Zagreb - Skupina A

Sezona 2022./2023.
Tablica
Rezultati
Raspored
Strijelci
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
Golubovec
p n p p i
15
11
3
1
25
10
15
36
2
Tondach
n i p i p
15
10
2
3
26
10
16
32
3
Zagreb
i p i p i
15
8
1
6
20
16
4
25
4
Špansko
p n i p p
15
7
3
5
28
21
7
24
5
Polet
p n i n p
15
7
3
5
26
23
3
24
6
Prečko
i p p n p
15
7
2
6
25
17
8
23
7
Odra
p n p p i
15
7
2
6
21
19
2
23
8
Blato
i n i p p
15
7
2
6
17
16
1
23
9
15
6
3
6
22
16
6
21
10
Mladost Zabok
i i p n p
15
6
2
7
26
21
5
20
11
Rudar (DZ)
p n i n i
15
5
4
6
24
22
2
19
12
Klanjec
i n p i i
15
5
2
8
17
27
-10
17
13
Brezovica
i p i i i
15
5
2
8
18
31
-13
17
14
Stubica
p n p n i
15
4
3
8
19
22
-3
15
15
Straža
n n i i p
15
4
2
9
22
35
-13
14
16
Vojnić 95
i i i i i
15
2
2
11
13
43
-30
8
Kolo 15
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
25 stu 2022
- 19:00
Prečko
4 0
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 stu 2022
- 13:30
Klanjec
0 2
Sesvetski Kraljevec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 stu 2022
- 13:30
Odra
2 4
Špansko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 stu 2022
- 10:00
Mladost Zabok
6 1
Vojnić 95
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 stu 2022
- 13:30
Stubica
1 2
Polet
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
26 stu 2022
- 13:30
Straža
4 2
Rudar (DZ)
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
26 stu 2022
- 13:30
Tondach
4 0
Zagreb
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
26 stu 2022
- 13:30
Blato
1 0
Golubovec
Kolo 14
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
19 stu 2022
- 13:30
Brezovica
1 2
Blato
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
20 stu 2022
- 13:30
Golubovec
2 1
Tondach
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
19 stu 2022
- 11:00
Zagreb
3 0
Straža
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
20 stu 2022
- 13:30
Rudar (DZ)
1 1
Stubica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
19 stu 2022
- 13:30
Polet
1 1
Mladost Zabok
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
19 stu 2022
- 13:30
Vojnić 95
1 2
Odra
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
18 stu 2022
- 13:30
Špansko
4 3
Klanjec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
20 stu 2022
- 14:00
Sesvetski Kraljevec
0 0
Prečko
Kolo 13
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
12 stu 2022
- 14:00
Sesvetski Kraljevec
3 0
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
11 stu 2022
- 19:00
Prečko
3 2
Špansko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
13 stu 2022
- 14:00
Klanjec
2 1
Vojnić 95
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
13 stu 2022
- 14:00
Odra
3 1
Polet
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
13 stu 2022
- 10:00
Mladost Zabok
1 0
Rudar (DZ)
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
13 stu 2022
- 14:00
Stubica
3 1
Zagreb
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
12 stu 2022
- 14:00
Straža
0 3
Golubovec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
12 stu 2022
- 14:00
Tondach
1 0
Blato
Kolo 12
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
5 stu 2022
- 14:00
Brezovica
2 1
Tondach
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
5 stu 2022
- 14:00
Blato
2 2
Straža
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
6 stu 2022
- 14:00
Golubovec
1 1
Stubica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
5 stu 2022
- 10:00
Zagreb
1 0
Mladost Zabok
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
6 stu 2022
- 14:00
Rudar (DZ)
0 0
Odra
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
5 stu 2022
- 14:00
Polet
1 1
Klanjec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
5 stu 2022
- 14:00
Vojnić 95
0 3
Prečko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
5 stu 2022
- 14:00
Špansko
1 1
Sesvetski Kraljevec
Kolo 11
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
29 lis 2022
- 15:30
Špansko
3 0
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
29 lis 2022
- 15:30
Sesvetski Kraljevec
5 0
Vojnić 95
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
28 lis 2022
- 19:00
Prečko
2 3
Polet
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
30 lis 2022
- 14:30
Klanjec
1 3
Rudar (DZ)
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
30 lis 2022
- 14:30
Odra
1 0
Zagreb
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
30 lis 2022
- 10:00
Mladost Zabok
0 1
Golubovec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
30 lis 2022
- 14:30
Stubica
1 0
Blato
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
29 lis 2022
- 15:30
Straža
0 0
Tondach
Kolo 10
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
22 lis 2022
- 15:30
Brezovica
3 1
Straža
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
22 lis 2022
- 15:30
Tondach
2 0
Stubica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
22 lis 2022
- 15:30
Blato
2 2
Mladost Zabok
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
23 lis 2022
- 15:30
Golubovec
1 0
Odra
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
22 lis 2022
- 11:00
Zagreb
4 0
Klanjec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
23 lis 2022
- 15:30
Rudar (DZ)
1 0
Prečko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
22 lis 2022
- 15:30
Polet
2 1
Sesvetski Kraljevec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
22 lis 2022
- 15:30
Vojnić 95
0 2
Špansko
Kolo 9
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
15 lis 2022
- 15:30
Vojnić 95
3 3
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
15 lis 2022
- 15:30
Špansko
2 2
Polet
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
15 lis 2022
- 15:30
Sesvetski Kraljevec
0 2
Rudar (DZ)
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 lis 2022
- 19:00
Prečko
2 1
Zagreb
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
16 lis 2022
- 15:30
Klanjec
0 2
Golubovec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
16 lis 2022
- 15:30
Odra
1 0
Blato
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
16 lis 2022
- 10:00
Mladost Zabok
0 1
Tondach
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
16 lis 2022
- 15:30
Stubica
2 0
Straža
Kolo 8
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
8 lis 2022
- 16:00
Brezovica
3 2
Stubica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
8 lis 2022
- 16:00
Straža
1 3
Mladost Zabok
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
8 lis 2022
- 16:00
Tondach
3 1
Odra
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
8 lis 2022
- 16:00
Blato
1 3
Klanjec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
9 lis 2022
- 16:00
Golubovec
2 1
Prečko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
8 lis 2022
- 11:00
Zagreb
1 0
Sesvetski Kraljevec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
9 lis 2022
- 16:00
Rudar (DZ)
1 0
Špansko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
8 lis 2022
- 16:00
Polet
5 0
Vojnić 95
Kolo 7
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
1 lis 2022
- 16:00
Polet
4 0
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
1 lis 2022
- 16:00
Vojnić 95
3 1
Rudar (DZ)
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
4 lis 2022
- 16:00
Špansko
1 3
Zagreb
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
1 lis 2022
- 16:00
Sesvetski Kraljevec
3 3
Golubovec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
30 ruj 2022
- 19:00
Prečko
0 1
Blato
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
2 lis 2022
- 16:00
Klanjec
1 3
Tondach
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
2 lis 2022
- 16:00
Odra
2 3
Straža
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
2 lis 2022
- 10:00
Mladost Zabok
2 1
Stubica
Kolo 6
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
24 ruj 2022
- 16:30
Brezovica
3 1
Mladost Zabok
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
25 ruj 2022
- 16:30
Stubica
2 2
Odra
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
24 ruj 2022
- 16:30
Straža
1 2
Klanjec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
24 ruj 2022
- 16:30
Tondach
1 0
Prečko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
24 ruj 2022
- 16:30
Blato
1 0
Sesvetski Kraljevec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
25 ruj 2022
- 16:30
Golubovec
0 0
Špansko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
24 ruj 2022
- 10:00
Zagreb
0 0
Vojnić 95
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
25 ruj 2022
- 16:30
Rudar (DZ)
7 2
Polet
Kolo 5
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
18 ruj 2022
- 16:30
Rudar (DZ)
0 0
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
17 ruj 2022
- 16:30
Polet
2 0
Zagreb
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
17 ruj 2022
- 16:30
Vojnić 95
1 2
Golubovec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
17 ruj 2022
- 16:30
Špansko
2 0
Blato
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
17 ruj 2022
- 16:30
Sesvetski Kraljevec
2 0
Tondach
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
16 ruj 2022
- 19:00
Prečko
5 2
Straža
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
18 ruj 2022
- 16:30
Klanjec
2 1
Stubica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
18 ruj 2022
- 16:30
Odra
3 1
Mladost Zabok
Kolo 4
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Brezovica
2 1
Odra
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Mladost Zabok
3 0
Klanjec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Stubica
0 2
Prečko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Straža
3 2
Sesvetski Kraljevec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Tondach
1 0
Špansko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Blato
2 0
Vojnić 95
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Golubovec
2 0
Polet
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
14 ruj 2022
- 17:00
Zagreb
3 1
Rudar (DZ)
Kolo 3
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
10 ruj 2022
- 10:00
Zagreb
2 0
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
11 ruj 2022
- 17:00
Rudar (DZ)
1 2
Golubovec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
10 ruj 2022
- 17:00
Polet
0 2
Blato
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
10 ruj 2022
- 17:00
Vojnić 95
0 5
Tondach
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
10 ruj 2022
- 17:00
Špansko
4 1
Straža
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
10 ruj 2022
- 17:00
Sesvetski Kraljevec
2 1
Stubica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
9 ruj 2022
- 19:00
Prečko
3 2
Mladost Zabok
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
11 ruj 2022
- 17:00
Klanjec
0 1
Odra
Kolo 2
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
3 ruj 2022
- 17:30
Brezovica
0 2
Klanjec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
4 ruj 2022
- 17:30
Odra
2 0
Prečko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
4 ruj 2022
- 10:00
Mladost Zabok
2 0
Sesvetski Kraljevec
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
4 ruj 2022
- 17:30
Stubica
2 0
Špansko
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
3 ruj 2022
- 17:30
Straža
4 1
Vojnić 95
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
3 ruj 2022
- 17:30
Tondach
1 0
Polet
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
3 ruj 2022
- 17:30
Blato
3 2
Rudar (DZ)
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
4 ruj 2022
- 17:30
Golubovec
2 0
Zagreb
Kolo 1
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
28 kol 2022
- 17:30
Golubovec
2 1
Brezovica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 kol 2022
- 10:00
Zagreb
1 0
Blato
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
28 kol 2022
- 17:30
Rudar (DZ)
2 2
Tondach
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 kol 2022
- 17:30
Polet
1 0
Straža
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 kol 2022
- 17:30
Vojnić 95
2 1
Stubica
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 kol 2022
- 17:30
Špansko
3 2
Mladost Zabok
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
27 kol 2022
- 17:30
Sesvetski Kraljevec
1 0
Odra
4. NL Središte Zagreb - Skupina A
26 kol 2022
- 19:00
Prečko
0 0
Klanjec
Poredak#
Igrač
Klub
Državljanstvo
Golovi
1
Jurčić Marko
Prečko
Prečko
11
2
Odra
10
3
Ćavar Marko
Polet
Polet
9
4
Vujica Dubravko
Golubovec
Golubovec
8
5
Bobek Dario
Golubovec
Golubovec
7
6
Drčić Jakov
Klanjec
Klanjec
7
7
Smolčić Veno
Brezovica
Brezovica
6
8
Švigir Ivan
Špansko
Špansko
6
9
Stubica
6
10
Vidićek Borna
Straža
Straža
6
11
Pešec Nikola
Stubica
Stubica
6
12
Zagreb
6
13
Bajan Jan
Špansko
Špansko
5
14
Lasić Ivan
Polet
Polet
5
15
Polet
5
16
Frtalj Karlo
Tondach
Tondach
5
17
Merlin Filip
Tondach
Tondach
5
18
Janžek David
Straža
Straža
5
19
Krajačić Nikola
Mladost Zabok
Mladost Zabok
5
20
Brlek Vladimir
Klanjec
Klanjec
5
21
Blato
5
22
Patrun Matej
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
5
23
Rhadi Mouhcine
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
5
24
Benić Dario
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
4
25
Blato
4
26
Biruš Matija
Straža
Straža
4
27
Turk Patrik
Mladost Zabok
Mladost Zabok
4
28
Odra
4
29
Vukić Silvio
Golubovec
Golubovec
4
30
Miličević Mate
Brezovica
Brezovica
4
31
Bakek Dorijan
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
4
32
Zečević Ivan
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
3
33
Marić Stipe
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
3
34
Sekulić Marko
Špansko
Špansko
3
35
Fabijanec Antonio
Brezovica
Brezovica
3
36
Gorše Romano
Brezovica
Brezovica
3
37
Tondach
3
38
Vidović Lovro
Špansko
Špansko
3
39
Sokolić Patrik
Golubovec
Golubovec
3
40
Firer Ivan
Straža
Straža
3
41
Tisanić Karlo
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
3
42
Odra
3
43
Kotarski Vinko
Mladost Zabok
Mladost Zabok
3
44
Grubišić Luka
Špansko
Špansko
3
45
Brkić Mirko
Vojnić 95
Vojnić 95
3
46
Odra
3
47
Zagreb
3
48
Tudjek Luka
Blato
Blato
2
49
Polet
2
50
Đurić Siniša
Prečko
Prečko
2
51
Pajvot Josip Juraj
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
2
52
Medić Lovro
Zagreb
Zagreb
2
53
Hendija Jurica
Tondach
Tondach
2
54
Bobinec Karlo
Tondach
Tondach
2
55
Jurina Robert
Tondach
Tondach
2
56
Sabljić Ante
Špansko
Špansko
2
57
Jurišić Mateo
Špansko
Špansko
2
58
Jelić Tomislav
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
2
59
Glavač Robert
Stubica
Stubica
2
60
Šoštar Jurica
Mladost Zabok
Mladost Zabok
2
61
Iskrić Davor
Stubica
Stubica
2
62
Tumpić Juraj
Mladost Zabok
Mladost Zabok
2
63
Kolak Toni
Prečko
Prečko
2
64
Polet
2
65
Pavlinić Karlo
Klanjec
Klanjec
2
66
Blato
2
67
Karajković Dino
Špansko
Špansko
2
68
Elez Benito
Blato
Blato
2
69
Zagreb
2
70
Zagreb
2
71
Zagreb
2
72
Horvatin Petar
Vojnić 95
Vojnić 95
2
73
Škrlec Niko
Mladost Zabok
Mladost Zabok
2
74
Pavetić Roberto
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
2
75
Videk Jakov
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
2
76
Topolovec Lovro
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
2
77
Vojnić 95
2
78
Mutak Nikola
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
2
79
Marić Niko
Prečko
Prečko
2
80
Gorski Jasmin
Špansko
Špansko
1
81
Delić Patrik
Brezovica
Brezovica
1
82
Prečko
1
83
Tarle Roko
Zagreb
Zagreb
1
84
Jaković Filip
Prečko
Prečko
1
85
Stipić Luka
Prečko
Prečko
1
86
Kulašević Fran
Brezovica
Brezovica
1
87
Barić Mario
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
1
88
Blato
1
89
Zagreb
1
90
Horvat Filip
Tondach
Tondach
1
91
Boronjek Petar
Tondach
Tondach
1
92
Tondach
1
93
Špansko
1
94
Stubica
1
95
Bosec Dario
Tondach
Tondach
1
96
Landripet Mateo
Stubica
Stubica
1
97
Bobek Matija
Golubovec
Golubovec
1
98
Risek Ivan
Golubovec
Golubovec
1
99
Peček Niko
Straža
Straža
1
100
Črnjević Matija
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
101
Prečko
1
102
Dajak Hrvoje
Polet
Polet
1
103
Odra
1
104
Klanjec
1
105
Klanjec
1
106
Tomek Petar
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
107
Krznar Karlo
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
1
108
Prpić Roko
Vojnić 95
Vojnić 95
1
109
Mlinarić Marko
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
110
Bosec Ivan
Tondach
Tondach
1
111
Hrastinski Karlo
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
112
Živković Ivan
Špansko
Špansko
1
113
Brezak Borna
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
114
Zeljko Marko
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
1
115
Zagreb
1
116
Polet
1
117
Kantolić Luka
Straža
Straža
1
118
Kalem Franjo
Vojnić 95
Vojnić 95
1
119
Matanić Tomislav
Vojnić 95
Vojnić 95
1
120
Tutić Igor
Vojnić 95
Vojnić 95
1
121
Martinović Nikola
Vojnić 95
Vojnić 95
1
122
Starčević Mateo
Vojnić 95
Vojnić 95
1
123
Benčić Mihael
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
124
Tepuš Lovro
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
125
Valaško Tomislav
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
1
126
Gregurić Siniša
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
1
127
Tondach
1
128
Koščak Mateo
Mladost Zabok
Mladost Zabok
1
129
Sinković Luka
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
1
130
Kovjanić David
Tondach
Tondach
1
131
Jedvaj Leon
Straža
Straža
1
132
Kelava Patrik
Stubica
Stubica
1
133
Prečko
1
134
Rudan Antonio
Prečko
Prečko
1
135
Polet
1
136
Horvat Matija
Mladost Zabok
Mladost Zabok
0
137
Odra
0
138
Odra
0
139
Pavlović Fran
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
140
Valaško Kristijan
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
0
141
Odra
0
142
Tićak Luka
Brezovica
Brezovica
0
143
Lukić Josip
Polet
Polet
0
144
Polet
0
145
Polet
0
146
Relja Marko
Brezovica
Brezovica
0
147
Blato
0
148
Đuričić Matija
Brezovica
Brezovica
0
149
Prečko
0
150
Prečko
0
151
Jurić Mario
Prečko
Prečko
0
152
Polet
0
153
Blato
0
154
Blato
0
155
Fras Dario
Polet
Polet
0
156
Obadić Luka
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
157
Polet
0
158
Matijević Matej
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
159
Špansko
0
160
Bingula  Goran
Prečko
Prečko
0
161
Čagalj Mate
Blato
Blato
0
162
Odra
0
163
Jug Jurica
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
164
Župan Luka
Prečko
Prečko
0
165
Baltić Sergej
Prečko
Prečko
0
166
Blato
0
167
Špansko
0
168
Klanjčić Teo
Prečko
Prečko
0
169
Odra
0
170
Peterman Bruno
Prečko
Prečko
0
171
Kvakan Natko
Blato
Blato
0
172
Polet
0
173
Pole Karlo
Rudar (DZ)
Rudar (DZ)
0
174
Polet
0
175
Blato
0
176
Pranjić Sandi
Prečko
Prečko
0
177
Jurić-Bare Ivan
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
178
Baković Tomislav
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
179
Blato
0
180
Celiček Stjepan
Brezovica
Brezovica
0
181
Šegota Matej
Brezovica
Brezovica
0
182
Anić Luka
Brezovica
Brezovica
0
183
Odra
0
184
Tetlo Luka
Polet
Polet
0
185
Blato
0
186
Prša Anton
Brezovica
Brezovica
0
187
Polet
0
188
Turner Juraj
Blato
Blato
0
189
Taritaš Antun
Špansko
Špansko
0
190
Omeragić Amar
Prečko
Prečko
0
191
Blato
0
192
Kolaković Marko
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
193
Škrlec Pavao
Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec
0
194
Bočvarov Noa
Prečko