Prati nas

Veterani - premier liga

Kao registrirani korisnik možeš uređivati ligu. Registracija je besplatna i brza. Prijavi se ovdje, a upute za unos rezultata pogledaj ovdje.

Tablica
Rezultati
Raspored
Strijelci
Vijesti
Slike
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
20
17
2
1
65
10
55
53
2
Trešnjevka
p i p p i
20
11
4
5
47
31
16
37
3
Jarun
p p i i p
20
10
5
5
50
30
20
35
4
20
10
3
7
34
24
10
33
5
Lokomotiva
i p i i p
20
10
3
7
60
40
20
29
6
20
9
2
9
46
40
6
29
7
Vrapče 1978.
i i p p i
20
8
3
9
38
47
-9
27
8
Polet (SK)
p i i p p
20
7
4
9
22
37
-15
25
9
20
4
4
12
29
49
-20
16
10
VNK Gajnice
i p i i n
20
2
7
11
29
64
-35
13
11
VNK Cro Docs
n i i i n
20
0
7
13
25
73
-48
7
Lokomotiva (-4)
Kolo 22
Veterani - premier liga
19 lip 2023
- 18:45
VNK Gajnice
4 4
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
19 lip 2023
- 18:45
Vrapče 1978.
1 7
Lokomotiva
Veterani - premier liga
19 lip 2023
- 18:45
Trešnjevka
0 1
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
19 lip 2023
- 18:45
Jarun
4 0
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
19 lip 2023
- 18:45
VNK HAŠK 1903.
3 0
Rudeš C.I.O.S.
Kolo 21
Veterani - premier liga
12 lip 2023
- 20:15
Lokomotiva
2 6
Trešnjevka
Veterani - premier liga
12 lip 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
0 1
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
12 lip 2023
- 18:45
Dubec Trnovčica
0 4
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
12 lip 2023
- 18:45
Polet (SK)
1 0
VNK Gajnice
Veterani - premier liga
12 lip 2023
- 17:00
Špansko Mark-Bau
2 1
Jarun
Kolo 20
Veterani - premier liga
5 lip 2023
- 18:45
Vrapče 1978.
3 0
Polet (SK)
Veterani - premier liga
5 lip 2023
- 18:45
Trešnjevka
5 3
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
5 lip 2023
- 18:45
Jarun
3 5
Lokomotiva
Veterani - premier liga
5 lip 2023
- 18:45
VNK HAŠK 1903.
0 1
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
5 lip 2023
- 18:45
Rudeš C.I.O.S.
2 1
Dubec Trnovčica
Kolo 19
Veterani - premier liga
31 svi 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
1 3
Jarun
Veterani - premier liga
31 svi 2023
- 18:30
Polet (SK)
3 1
Trešnjevka
Veterani - premier liga
29 svi 2023
- 20:15
Lokomotiva
0 3
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
29 svi 2023
- 18:30
VNK Gajnice
2 1
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
29 svi 2023
- 17:00
Špansko Mark-Bau
2 1
Rudeš C.I.O.S.
Kolo 18
Veterani - premier liga
31 svi 2023
- 18:30
Rudeš C.I.O.S.
3 0
Lokomotiva
Veterani - premier liga
22 svi 2023
- 18:30
Trešnjevka
3 0
VNK Gajnice
Veterani - premier liga
22 svi 2023
- 18:30
Jarun
4 1
Polet (SK)
Veterani - premier liga
22 svi 2023
- 18:30
VNK HAŠK 1903.
1 1
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
22 svi 2023
- 18:30
Dubec Trnovčica
1 5
Špansko Mark-Bau
Kolo 17
Veterani - premier liga
15 lip 2023
- 20:15
Lokomotiva
0 3
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
15 svi 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
2 7
Rudeš C.I.O.S.
Veterani - premier liga
15 svi 2023
- 18:30
Polet (SK)
0 3
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
15 svi 2023
- 18:30
VNK Gajnice
1 6
Jarun
Veterani - premier liga
15 svi 2023
- 18:30
Vrapče 1978.
0 5
Trešnjevka
Kolo 16
Veterani - premier liga
15 lip 2023
- 18:00
Rudeš C.I.O.S.
1 2
Polet (SK)
Veterani - premier liga
8 svi 2023
- 18:15
Jarun
4 2
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
8 svi 2023
- 18:15
VNK HAŠK 1903.
1 0
VNK Gajnice
Veterani - premier liga
8 svi 2023
- 18:15
Dubec Trnovčica
2 2
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
8 svi 2023
- 17:00
Špansko Mark-Bau
3 0
Lokomotiva
Kolo 15
Veterani - premier liga
7 lip 2023
- 18:35
VNK Gajnice
1 4
Rudeš C.I.O.S.
Veterani - premier liga
26 tra 2023
- 18:30
Trešnjevka
1 1
Jarun
Veterani - premier liga
24 tra 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
0 6
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
24 tra 2023
- 18:00
Polet (SK)
2 2
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
24 tra 2023
- 18:00
Vrapče 1978.
1 0
VNK HAŠK 1903.
Kolo 14
Veterani - premier liga
7 lip 2023
- 18:30
Špansko Mark-Bau
3 0
Polet (SK)
Veterani - premier liga
17 tra 2023
- 20:15
Lokomotiva
7 0
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
17 tra 2023
- 17:45
VNK HAŠK 1903.
1 2
Trešnjevka
Veterani - premier liga
17 tra 2023
- 17:45
Rudeš C.I.O.S.
2 2
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
17 tra 2023
- 17:45
Dubec Trnovčica
4 6
VNK Gajnice
Kolo 13
Veterani - premier liga
4 tra 2023
- 17:30
Polet (SK)
1 1
Lokomotiva
Veterani - premier liga
3 tra 2023
- 20:30
VNK Gajnice
0 5
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
3 tra 2023
- 19:00
Trešnjevka
0 2
Rudeš C.I.O.S.
Veterani - premier liga
3 tra 2023
- 17:30
Vrapče 1978.
2 1
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
3 tra 2023
- 17:30
Jarun
3 1
VNK HAŠK 1903.
Kolo 12
Veterani - premier liga
28 ožu 2023
- 17:00
Dubec Trnovčica
1 3
Trešnjevka
Veterani - premier liga
27 ožu 2023
- 20:15
Lokomotiva
8 1
VNK Gajnice
Veterani - premier liga
27 ožu 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
0 0
Polet (SK)
Veterani - premier liga
27 ožu 2023
- 19:00
Rudeš C.I.O.S.
1 1
Jarun
Veterani - premier liga
27 ožu 2023
- 17:00
Špansko Mark-Bau
2 2
Vrapče 1978.
Kolo 11
Veterani - premier liga
20 ožu 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
1 1
VNK Gajnice
Veterani - premier liga
20 ožu 2023
- 20:15
Lokomotiva
5 1
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
20 ožu 2023
- 19:00
Rudeš C.I.O.S.
2 3
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
20 ožu 2023
- 17:00
Špansko Mark-Bau
3 1
Trešnjevka
Veterani - premier liga
20 ožu 2023
- 17:00
Dubec Trnovčica
2 2
Jarun
Kolo 10
Veterani - premier liga
14 ožu 2023
- 19:00
Trešnjevka
3 1
Lokomotiva
Veterani - premier liga
13 ožu 2023
- 16:00
VNK HAŠK 1903.
2 1
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
13 ožu 2023
- 16:00
Jarun
0 2
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
13 ožu 2023
- 16:00
Vrapče 1978.
7 1
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
13 ožu 2023
- 16:00
VNK Gajnice
1 1
Polet (SK)
Kolo 9
Veterani - premier liga
12 tra 2023
- 20:30
Dubec Trnovčica
1 3
Rudeš C.I.O.S.
Veterani - premier liga
6 ožu 2023
- 20:15
VNK Cro Docs
2 2
Trešnjevka
Veterani - premier liga
6 ožu 2023
- 20:15
Lokomotiva
3 0
Jarun
Veterani - premier liga
6 ožu 2023
- 17:00
Špansko Mark-Bau
5 0
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
6 ožu 2023
- 16:00
Polet (SK)
2 1
Vrapče 1978.
Kolo 8
Veterani - premier liga
25 lis 2022
- 18:00
Trešnjevka
2 1
Polet (SK)
Veterani - premier liga
24 lis 2022
- 20:00
Rudeš C.I.O.S.
1 3
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
24 lis 2022
- 16:00
VNK HAŠK 1903.
2 2
Lokomotiva
Veterani - premier liga
24 lis 2022
- 16:00
Jarun
5 0
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
24 lis 2022
- 16:00
Vrapče 1978.
2 2
VNK Gajnice
Kolo 7
Veterani - premier liga
17 lis 2022
- 20:15
VNK Cro Docs
1 2
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
17 lis 2022
- 20:15
Lokomotiva
5 2
Rudeš C.I.O.S.
Veterani - premier liga
17 lis 2022
- 17:00
Špansko Mark-Bau
5 0
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
17 lis 2022
- 16:00
VNK Gajnice
2 2
Trešnjevka
Veterani - premier liga
17 lis 2022
- 16:00
Polet (SK)
0 2
Jarun
Kolo 6
Veterani - premier liga
10 lis 2022
- 19:00
Trešnjevka
4 2
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
10 lis 2022
- 17:15
Rudeš C.I.O.S.
4 2
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
10 lis 2022
- 16:15
Dubec Trnovčica
3 1
Lokomotiva
Veterani - premier liga
10 lis 2022
- 16:15
VNK HAŠK 1903.
1 0
Polet (SK)
Veterani - premier liga
10 lis 2022
- 16:15
Jarun
6 3
VNK Gajnice
Kolo 5
Veterani - premier liga
10 stu 2022
- 20:00
Lokomotiva
1 0
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
4 lis 2022
- 16:45
VNK Gajnice
0 6
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
3 lis 2022
- 20:15
VNK Cro Docs
2 2
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
3 lis 2022
- 17:15
Polet (SK)
3 1
Rudeš C.I.O.S.
Veterani - premier liga
3 lis 2022
- 16:30
Vrapče 1978.
3 1
Jarun
Kolo 4
Veterani - premier liga
26 ruj 2022
- 17:15
Rudeš C.I.O.S.
4 2
VNK Gajnice
Veterani - premier liga
26 ruj 2022
- 17:00
Špansko Mark-Bau
5 1
VNK Cro Docs
Veterani - premier liga
26 ruj 2022
- 16:45
Dubec Trnovčica
1 2
Polet (SK)
Veterani - premier liga
26 ruj 2022
- 16:45
VNK HAŠK 1903.
0 3
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
26 ruj 2022
- 16:45
Jarun
2 2
Trešnjevka
Kolo 3
Veterani - premier liga
20 tra 2023
- 17:30
VNK Gajnice
0 2
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
20 ruj 2022
- 19:00
Trešnjevka
2 1
VNK HAŠK 1903.
Veterani - premier liga
19 ruj 2022
- 20:15
VNK Cro Docs
2 7
Lokomotiva
Veterani - premier liga
19 ruj 2022
- 18:30
Polet (SK)
0 7
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
19 ruj 2022
- 17:00
Vrapče 1978.
2 4
Rudeš C.I.O.S.
Kolo 2
Veterani - premier liga
12 ruj 2022
- 20:15
Lokomotiva
3 1
Polet (SK)
Veterani - premier liga
12 ruj 2022
- 17:15
Dubec Trnovčica
1 2
Vrapče 1978.
Veterani - premier liga
12 ruj 2022
- 17:15
Rudeš C.I.O.S.
2 3
Trešnjevka
Veterani - premier liga
12 ruj 2022
- 17:15
VNK HAŠK 1903.
0 0
Jarun
Veterani - premier liga
12 ruj 2022
- 17:00
Špansko Mark-Bau
1 1
VNK Gajnice
Kolo 1
Veterani - premier liga
5 ruj 2022
- 17:30
Jarun
2 0
Rudeš C.I.O.S.
Veterani - premier liga
5 ruj 2022
- 17:30
Trešnjevka
0 1
Dubec Trnovčica
Veterani - premier liga
5 ruj 2022
- 17:30
Vrapče 1978.
0 4
Špansko Mark-Bau
Veterani - premier liga
5 ruj 2022
- 17:30
VNK Gajnice
2 2
Lokomotiva
Veterani - premier liga
5 ruj 2022
- 17:30
Polet (SK)
2 0
VNK Cro Docs
Poredak#
Igrač
Klub
Državljanstvo
Golovi
1
Leko Jerko
Lokomotiva
Lokomotiva
22
2
Božić Ivan
Lokomotiva
Lokomotiva
13
3
Bandalo Luka
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
13
4
Vidović Rajko
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
12
5
Horvat Darko
Trešnjevka
Trešnjevka
11
6
Jarun
10
7
Iveković Marko
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
10
8
Ćendo Hrvoje
Trešnjevka
Trešnjevka
9
9
Gajski Renato
VNK Gajnice
VNK Gajnice
9
10
Alitović Bruno
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
9
11
Serdar Krešimir
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
8
12
Popović Dragan
Polet (SK)
Polet (SK)
8
13
Lončar Mario
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
8
14
Gojković Dejan
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
8
15
Jarun
7
16
Tadić Marko
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
7
17
Runjić Toni
Jarun
Jarun
6
18
Horvatek Tomislav
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
6
19
Vučić Dalibor
Lokomotiva
Lokomotiva
6
20
Suhalj Franjo
Polet (SK)
Polet (SK)
6
21
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
6
22
Perić Vedran
Trešnjevka
Trešnjevka
5
23
Čelina Stjepan
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
5
24
Dvorski Mario
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
5
25
Bedeničar Saša
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
5
26
Skender Tomislav
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
5
27
Herceg Nenad
Jarun
Jarun
5
28
Beber Tomislav
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
4
29
Leskovar Igor
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
4
30
Rasi Robert
VNK Gajnice
VNK Gajnice
4
31
Lokomotiva
Lokomotiva
4
32
Čale Hrvoje
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
4
33
Grgić Franjo
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
4
34
Mujdža Mensur
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
4
35
Mamić Marin
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
4
36
Erić Petar
Trešnjevka
Trešnjevka
4
37
Rosić Tomislav
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
4
38
Grčević Gabrijel
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
3
39
Čičak Krunoslav
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
3
40
Jarun
3
41
Matić Smiljan
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
3
42
Bukovčan Darko
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
3
43
Orešković Ivica
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
3
44
Gabud Dalibor
Lokomotiva
Lokomotiva
3
45
Sastić Tomislav
VNK Gajnice
VNK Gajnice
3
46
Glasnović Daniel
VNK Gajnice
VNK Gajnice
3
47
Bukovac Dražen
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
3
48
Jarun
3
49
Letinčić Danijel
VNK Gajnice
VNK Gajnice
3
50
Šutalo Luka
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
3
51
Bilen Domagoj
Polet (SK)
Polet (SK)
3
52
Jarun
3
53
Štrok Hrvoje
Lokomotiva
Lokomotiva
3
54
Topić Nino
Jarun
Jarun
3
55
Lozo Marko
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
3
56
Butumović Marko
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
3
57
Mitrović Ante
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
3
58
Markotić Boris
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
3
59
Jarun
2
60
Bursać Bojan
Trešnjevka
Trešnjevka
2
61
Martinović Miroslav
Trešnjevka
Trešnjevka
2
62
Galić Ivan
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
2
63
Levanić Domagoj
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
2
64
Lončarević Hrvoje
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
2
65
Pelaić Mladen
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
2
66
Šeničnjak Marko
Lokomotiva
Lokomotiva
2
67
Pintarić Mario
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
2
68
Starčević Damir
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
2
69
Grgić Tihomir
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
2
70
Ceboci Domagoj
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
2
71
Pavlić Luka
Jarun
Jarun
2
72
Jurić Bojan
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
2
73
Božić Jakov
Trešnjevka
Trešnjevka
2
74
Teker Ivan
Trešnjevka
Trešnjevka
2
75
Buljat Jurica
Polet (SK)
Polet (SK)
2
76
Pernar Petar
Jarun
Jarun
2
77
Jarun
2
78
Jelić Mario
Trešnjevka
Trešnjevka
2
79
Szabo Alen
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
2
80
Todorić Mate
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
1
81
Krsnik Marko
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
1
82
Šenjug Darijo
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
83
Kralj Mario
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
84
Matus Hrvoje
Trešnjevka
Trešnjevka
1
85
Vučić Ante
Trešnjevka
Trešnjevka
1
86
Ivaštanin Igor
Trešnjevka
Trešnjevka
1
87
Rahmanović Džemal
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
1
88
Frketić Danijel
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
1
89
Jarun
1
90
Pavičić Tomislav
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
91
Sopić Željko
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
92
Juras Damir Altonijo
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
93
Štrok Andrija
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
94
Trdić Damir
Polet (SK)
Polet (SK)
1
95
Rajić Željko
Polet (SK)
Polet (SK)
1
96
Šantalab Tomislav
VNK Gajnice
VNK Gajnice
1
97
Valek Ivica
VNK Gajnice
VNK Gajnice
1
98
Bura Darko
VNK Gajnice
VNK Gajnice
1
99
Martinović Dubravko
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
1
100
Sesar Mario
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
1
101
Franjić Željko
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
102
Cvek Damir
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
103
Huseinović Josip
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
104
Marković Krešimir
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
105
Miletić Nikica
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
1
106
Ivica Orečić
Lokomotiva
Lokomotiva
1
107
Kiš Ivan
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
1
108
Horvat Dario
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
1
109
Pavelić Josip
Trešnjevka
Trešnjevka
1
110
Kutleša Boris
Lokomotiva
Lokomotiva
1
111
Skoko Dario
Lokomotiva
Lokomotiva
1
112
Leskovar Tomislav
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
1
113
Milković Dean
VNK Gajnice
VNK Gajnice
1
114
Relota Zlatko
Lokomotiva
Lokomotiva
1
115
Radas Marko
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
116
Parlov Ivan
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
117
Keleković Miran
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
118
Kovačević Goran
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
1
119
Marić Ivica
Polet (SK)
Polet (SK)
1
120
Čaljkušić Mislav
VNK Gajnice
VNK Gajnice
1
121
Matak Luka
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
1
122
Jarun
1
123
Bagarić Davor
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
124
Elshani Besart
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
1
125
Baksa Daniel
VNK Gajnice
VNK Gajnice
1
126
Erić Davor
Trešnjevka
Trešnjevka
1
127
Rambrot Luka
Trešnjevka
Trešnjevka
1
128
Plečko Ivan
Trešnjevka
Trešnjevka
1
129
Gjikolli Ardijan
Trešnjevka
Trešnjevka
1
130
Rosić Ante
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
1
131
Jalžečić Matija
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
1
132
Matijević Marin
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
1
133
Cvetković Igor
Lokomotiva
Lokomotiva
1
134
Horvat Stjepan
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
0
135
Stričević Boris
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
0
136
Vukelić Mihovil
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
0
137
Maršanić Željko
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
0
138
Patljak Ivo
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
0
139
Jarun
0
140
Bakran Tomislav
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
0
141
Guštin Davor
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
142
Ilečić Vladimir
Lokomotiva
Lokomotiva
0
143
Benko Dejan
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
0
144
Stanec Nikola
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
145
Bare Ante
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
0
146
Anušić Miro
Dubec Trnovčica
Dubec Trnovčica
0
147
Trešnjevka
Trešnjevka
0
148
Kuran Jakov
Trešnjevka
Trešnjevka
0
149
Blaić Saša
Jarun
Jarun
0
150
Đukić Goran
Trešnjevka
Trešnjevka
0
151
Dodig Ante
Trešnjevka
Trešnjevka
0
152
Balija Bruno
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
153
Krznarić Branimir
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
154
Medvedec Tomislav
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
155
Medvedec Dalibor
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
156
Drenski Ivan
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
157
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
158
Radušić Tihomir
Vrapče 1978.
Vrapče 1978.
0
159
Jarun
0
160
Jarun
0
161
Pirin Matija
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
162
Županac Hrvoje
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
163
Latinčić Zvonimir
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
164
Latinčić Petar
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
165
Čondrić Stipe
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
166
Bradić Željko
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
0
167
Šimunić Josip
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
168
Vastić Albert
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
169
Pripuz Ante
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
170
Radočaj Nino
Rudeš C.I.O.S.
Rudeš C.I.O.S.
0
171
Popović Žarko
Polet (SK)
Polet (SK)
0
172
Grgačević Zvonko
Polet (SK)
Polet (SK)
0
173
Trdić Tomislav
Polet (SK)
Polet (SK)
0
174
Tomljenović Marko
Polet (SK)
Polet (SK)
0
175
Polet (SK)
0
176
Lovrić Josip
Polet (SK)
Polet (SK)
0
177
Kordić Drago
Polet (SK)
Polet (SK)
0
178
Kovačić Robert
Polet (SK)
Polet (SK)
0
179
Jurčić Ivan
VNK Gajnice
VNK Gajnice
0
180
Golubić Mario
VNK Gajnice
VNK Gajnice
0
181
Kranjčec Renato
VNK Gajnice
VNK Gajnice
0
182
Sastić Hrvoje
VNK Gajnice
VNK Gajnice
0
183
VNK Gajnice
VNK Gajnice
0
184
Matleković Damir
VNK Gajnice
VNK Gajnice
0
185
Jedvaj Danijel
VNK Gajnice
VNK Gajnice
0
186
Relja Kristijan
Lokomotiva
Lokomotiva
0
187
Stjelja Milan
Lokomotiva
Lokomotiva
0
188
Sitar Tomislav
Lokomotiva
Lokomotiva
0
189
Ćaćić Frane
Lokomotiva
Lokomotiva
0
190
Stunja Kruno
Lokomotiva
Lokomotiva
0
191
Horvat Darko
Lokomotiva
Lokomotiva
0
192
Čičko Tihomir
Lokomotiva
Lokomotiva
0
193
Marinić Milan
Špansko Mark-Bau
Špansko Mark-Bau
0
194
Mikulić Miro
Lokomotiva
Lokomotiva
0
195
Brajković Vedran
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
196
Tomas Stjepan
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
197
Tokić Mario
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
198
Zeljko Ivan
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
199
Azinović Ivan
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
200
Barišić Anto
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
201
Martić Krešimir
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
202
Rakić Mislav
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
203
Iljkić Mladen
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
204
Kunac Mario
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
205
Crnogaća Krešimir
VNK Cro Docs
VNK Cro Docs
0
206
Ceboci Branimir
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
0
207
Tunjić Ivan
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
0
208
Jurinčić Davor
VNK HAŠK 1903.
VNK HAŠK 1903.
0
209