Prati nas

Turniri

Pizza Factory najbolja na Bukovcu

mnt bukovac pizza factory

Ne, nije ovo tekst o najboljoj pizzi na Bukovcu, već o pobjednicima 5. MNT Bukovac 2024.

Na Požarinju se sada već tradicionalno u lipnju održava malonogometni turnir na terenu sa umjetnom travom i jedan od rijetkih turnira koji se igra sistemom sa 4 igrača u polju i golmanom.

Veseli činjenica da je svake godine sve više mlađih momčadi i da će se i dalje u Zagrebu kvalitetno haklati, no dok mladi skupljaju minute, stariji i iskusniji za sada uzimaju trofeje.

Factory je turnir otvorio sa porazom. Blažević gradnja je bila prejaka za “momčad u nastajanju” i slavila sa 3:1. Pobjedom u drugom susretu Factory je osigurao završnicu gdje također nije bajno krenuo.

U regularnom dijelu protiv Avik Energy Tech bilo je 2:2, a boljim izvođenjem sedmeraca Factory je prokrčio svoj put do finala gdje su sa visokih 3:0 svladali CB Tim Nimalmont – Vedrantrans.

Za Pizza Factory su nastupali: Renato Ćibarić, Petar Čugura, Matija Ćibarić, Ante Norac-Kljajo, Nikola Ćibarić, Nikola Mrvelj, Antonio Karamatić, Ivan Vozetić i Karlo Karamatić.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Mateo Mandić, dok je najbolji golman bio Renato Ćibarić. Titulom najboljeg strijelca okitio se Ivan Vozetić.

show in full screen
Osmina finala
16.06.2024 11:00
Blažević gradnja - Restoran Zagreb
CB Prigorje
2
3
16.06.2024 11:30
Pa kak
club logo
Supersport
0
4
16.06.2024 10:30
CB Tim Nimal Mont - Vedrantrans
Croim izolacije
7
3
16.06.2024 13:30
Boteh
Kuća za odmor Aurora
1
3
16.06.2024 13:00
Avik Energy Tech
club logo
Pizza Factory
2
3
2
2
16.06.2024 12:00
Bourbon club
NK Fuca
2
1
16.06.2024 14:00
Delta transporti Pizzeria S.O.S.
Stellar folije
6
5
1
1
16.06.2024 14:30
Crazy bubble
ŠN Žuti brijeg
1
0
Četvrtfinale
16.06.2024 15:00
CB Prigorje
club logo
Supersport
2
6
16.06.2024 15:40
CB Tim Nimal Mont - Vedrantrans
Kuća za odmor Aurora
3
2
16.06.2024 16:20
club logo
Pizza Factory
Bourbon club
4
0
16.06.2024 17:00
Delta transporti Pizzeria S.O.S.
Crazy bubble
3
1
Polufinale
16.06.2024 17:40
club logo
Supersport
CB Tim Nimal Mont - Vedrantrans
2
3
2
2
16.06.2024 18:20
club logo
Pizza Factory
Delta transporti Pizzeria S.O.S.
4
0
Finale
16.06.2024 19:30
CB Tim Nimal Mont - Vedrantrans
club logo
Pizza Factory
0
3
Za treće mjesto
16.06.2024 19:15
club logo
Supersport
Delta transporti Pizzeria S.O.S.
0
1

Danas slave rođendan:

Vrban Matej
Vrban Matej
Mala Mlaka Mala Mlaka
srp 17
godina
29
Zagorac Robert
Zagorac Robert
Hrašće Hrašće
srp 17
godina
49
Kralj Mario
Kralj Mario
srp 17
godina
47
Krznarić Branimir
Krznarić Branimir
Vrapče Vrapče
srp 17
godina
48
Rajić Željko
Rajić Željko
Polet (SK) Polet (SK)
srp 17
godina
47
Širanović Denis
Širanović Denis
VNK Horvati Mešić com VNK Horvati Mešić com
srp 17
godina
51
Srpak Roberto
Srpak Roberto
Kvart Kvart
srp 17
godina
54
Sinanović Marko
Sinanović Marko
Ivanja Reka Ivanja Reka
srp 17
godina
21
Pucketić Luka
Pucketić Luka
Odra Odra
srp 17
godina
23
Peulić Davor
Peulić Davor
Čulinec Čulinec
srp 17
godina
36
Naglić Goran
Naglić Goran
Odra Odra
srp 17
godina
38
Pedljo Srđan
Pedljo Srđan
VNK Dinamo Turić VNK Dinamo Turić
srp 17
godina
46
Lišnjić Petar
Lišnjić Petar
ZET ZET
srp 17
godina
23
Haramustek Tomislav
Haramustek Tomislav
Gaj Mače Gaj Mače
srp 17
godina
31
Burmudžija Bojan
Burmudžija Bojan
Segesta Segesta
srp 17
godina
23
Balen Ante
Balen Ante
Samobor Samobor
srp 17
godina
22
Haller Jan
Haller Jan
Sava (Z) Sava (Z)
srp 17
godina
21
Nikić Stjepan
Nikić Stjepan
ZET ZET
srp 17
godina
18
Pavlak Marko
Pavlak Marko
Lučko Lučko
srp 17
godina
18
Risek Martin
Risek Martin
Golubovec Golubovec
srp 17
godina
39
Okić Larisa
Okić Larisa
Brezovica Brezovica
srp 17
godina
16
Ignjatović Palašić Martin
Ignjatović Palašić Martin
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
srp 17
godina
19
Škrinjar Niko
Škrinjar Niko
Rudeš Rudeš
srp 17
godina
17
Begić Fran
Begić Fran
BEL BEL
srp 17
godina
19
Žiljak Vito
Žiljak Vito
Bistra Bistra
srp 17
godina
17
Tanković Roko
Tanković Roko
Samobor Samobor
srp 17
godina
15
Gečević Luka
Gečević Luka
Studentski Grad Studentski Grad
srp 17
godina
16
Šimac Renato
Šimac Renato
Kurilovec Kurilovec
srp 17
godina
19
Golubić Petar
Golubić Petar
Bubamara Bubamara
srp 17
godina
14
Širanović Dorijan
Širanović Dorijan
Bistra Bistra
srp 17
godina
14
Vukičević Ante
Vukičević Ante
Šibenik Šibenik
srp 17
godina
16
Vitković Benjamin
Vitković Benjamin
ZET ZET
srp 17
godina
12
Prendivoj Lukas
Prendivoj Lukas
Krk Krk
srp 17
godina
17
Bačić Andro
Bačić Andro
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
srp 17
godina
12
Potočić Matija
Potočić Matija
HAŠK 1903 HAŠK 1903
srp 17
godina
16
Srbljinović Krunoslav
Srbljinović Krunoslav
Radnik Križevci Radnik Križevci
srp 17
godina
28
Uroić Sebastijan
Uroić Sebastijan
Inker Inker
srp 17
godina
17
Jarić Teo
Jarić Teo
Marsonia Marsonia
srp 17
godina
16
Timarac Petar
Timarac Petar
Jarun Jarun
srp 17
godina
13
Bošnjak David
Bošnjak David
Zelina Zelina
srp 17
godina
16
Drinčić Petar
Drinčić Petar
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
srp 17
godina
18
Džanić Ajla
Džanić Ajla
IST IST
srp 17
godina
16
Pantović Mateo
Pantović Mateo
Jadran-Poreč Jadran-Poreč
srp 17
godina
12
Lujanac Luka
Lujanac Luka
Jarun Jarun
srp 17
godina
12
Vuglek Leon
Vuglek Leon
Concordia Concordia
srp 17
godina
13
Kolić Mario
Kolić Mario
Botinec Botinec
srp 17
godina
21
Oršolić Patrik
Oršolić Patrik
Zrinski Osječko 1664 Zrinski Osječko 1664
srp 17
godina
19
Cicnjak Karlo
Cicnjak Karlo
Gaj Mače Gaj Mače
srp 17
godina
19
Ćibarić Mario
Ćibarić Mario
Studentski Grad Studentski Grad
srp 17
godina
17
Plečko Ivan
Plečko Ivan
Prigorje (M) Prigorje (M)
srp 17
godina
14
Gracin Marko
Gracin Marko
Šibenik Šibenik
srp 17
godina
16
Koštek Leon
Koštek Leon
Dugo Selo Dugo Selo
srp 17
godina
14
Veček Natko
Veček Natko
Prigorje (Ž) Prigorje (Ž)
srp 17
godina
12
Trčak Toma
Trčak Toma
Prigorje (M) Prigorje (M)
srp 17
godina
15
Penezić Antonio
Penezić Antonio
Croatia 98 Croatia 98
srp 17
godina
16
Grgić Noa
Grgić Noa
Tondach Tondach
srp 17
godina
12
Alrashidi Ahmed Mohammed M
Alrashidi Ahmed Mohammed M
HAŠK 1903 HAŠK 1903
srp 17
godina
22
Vidra Ivan
Vidra Ivan
Odra Odra
srp 17
godina
43
Injić Dario
Injić Dario
Polet (SK) Polet (SK)
srp 17
godina
24
Velić Ante
Velić Ante
Karlovac 1919 Karlovac 1919
srp 17
godina
12
Treščec Ivan
Treščec Ivan
Špansko Špansko
srp 17
godina
15
Ribarić Leon
Ribarić Leon
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
srp 17
godina
17
Miljević Mario
Miljević Mario
Opatija Opatija
srp 17
godina
14
Markiš Jan
Markiš Jan
RIJ RIJ
srp 17
godina
12
Potočić Darko
Potočić Darko
Vrbovec Vrbovec
srp 17
godina
62
Pavalić Marko
Pavalić Marko
Stubica Stubica
srp 17
godina
50
Inkret Vito
Inkret Vito
Šparta (Z) Šparta (Z)
srp 17
godina
13
Fanuko Danijel
Fanuko Danijel
Krk Krk
srp 17
godina
16
Marčelja Ivano
Marčelja Ivano
Segesta Segesta
srp 17
godina
12
Plum Alen
Plum Alen
Vukovar 1991 Vukovar 1991
srp 17
godina
13
Čulina Gabrijel
Čulina Gabrijel
Radnik Križevci Radnik Križevci
srp 17
godina
14
Zeljak Nino
Zeljak Nino
Šibenik Šibenik
srp 17
godina
12
Blaževac Dario
Blaževac Dario
Orijent Orijent
srp 17
godina
15
Jelinek Jan
Jelinek Jan
Stupnik Stupnik
srp 17
godina
16
Jelinek Patrik
Jelinek Patrik
Stupnik Stupnik
srp 17
godina
16
Jović Ivan
Jović Ivan
Rudeš Rudeš
srp 17
godina
43
Gluščić Ian
Gluščić Ian
Duga Resa 1929 Duga Resa 1929
srp 17
godina
14
Prgomet Mario
Prgomet Mario
VNK Dubec Trnovčica VNK Dubec Trnovčica
srp 17
godina
38
Oković Tin
Oković Tin
Naftaš Ivanić Naftaš Ivanić
srp 17
godina
20
P