Prati nas

Trofej Dinamo Dugave - Seniori

Sezona 2023./2024.
Grupna faza
Nokaut faza
Svi rezultati i raspored
Lokacija
Grupa A
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
10
3
7
6
2
2
1
0
1
6
5
1
3
3
2
0
0
2
3
11
-8
0
Grupa B
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
15
3
12
6
2
2
1
0
1
9
10
-1
3
3
2
0
0
2
5
16
-11
0
Grupa C
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
9
5
4
6
2
2
1
0
1
5
5
0
3
3
2
0
0
2
3
7
-4
0
Grupa D
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
12
5
7
6
2
2
1
0
1
7
5
2
3
3
2
0
0
2
5
14
-9
0
Grupa E
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
7
0
7
6
2
2
1
0
1
9
3
6
3
3
2
0
0
2
1
14
-13
0
Grupa F
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
8
6
2
6
2
2
1
0
1
5
5
0
3
3
2
0
0
2
4
6
-2
0
Grupa G
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
9
0
9
6
2
2
0
1
1
1
5
-4
1
3
2
0
1
1
1
6
-5
1
Grupa H
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
9
1
8
6
2
2
1
0
1
6
5
1
3
3
2
0
0
2
1
10
-9
0
Grupa I
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
4
1
3
4
2
2
1
1
0
4
1
3
4
3
2
0
0
2
0
6
-6
0
Grupa J
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
9
1
8
6
2
2
1
0
1
7
4
3
3
3
2
0
0
2
1
12
-11
0
show in full screen
Osmina finala
08.06.2024. 17:40
CB Vox
Dusgrad d.o.o.
6
5
3
3
08.06.2024. 18:15
Kod Dede
Rezerve
3
1
08.06.2024. 18:50
Vrući led
ZZM
4
2
08.06.2024. 19:25
BP02
Jacquard d.o.o.
3
0
09.06.2024. 09:20
Pizzeria Zlatna Kuna
Utrine
1
2
09.06.2024 10:00
Kako to?
Travno
2
1
09.06.2024 10:40
Megaton
Reduta
5
6
2
2
09.06.2024 11:20
CB Marche
CB Moby Dick
2
3
1
1
Četvrtfinale
09.06.2024 12:00
CB Vox
Kod Dede
3
1
09.06.2024 12:40
Vrući led
BP02
7
6
1
1
09.06.2024 13:20
Kako to?
Utrine
2
1
09.06.2024 14:00
CB Moby Dick
Reduta
2
3
Polufinale
09.06.2024 18:30
CB Vox
Vrući led
1
3
09.06.2024 20:00
Kako to?
Reduta
4
5
1
1
Finale
09.06.2024 21:40
Reduta
Vrući led
0
4
Za 3. mjesto
CB Vox
Kako to?
4
3
0
0
Osmina finala
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 17:40
CB Vox
3 3
Dusgrad d.o.o.
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 18:15
Kod Dede
3 1
Rezerve
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 18:50
Vrući led
4 2
ZZM
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 19:25
BP02
3 0
Jacquard d.o.o.
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 09:20
Pizzeria Zlatna Kuna
1 2
Utrine
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 10:00
Kako to?
2 1
Travno
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 10:40
Megaton
2 2
Reduta
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 11:20
CB Marche
1 1
CB Moby Dick
Četvrtfinale
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 12:00
CB Vox
3 1
Kod Dede
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 12:40
BP02
1 1
Vrući led
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 13:20
Kako to?
2 1
Utrine
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 14:00
CB Moby Dick
2 3
Reduta
Polufinale
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 18:30
CB Vox
1 3
Vrući led
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 20:00
Kako to?
1 1
Reduta
Finale
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 21:40
Reduta
0 4
Vrući led
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 21:15
CB Vox
0 0
Kako to?
5 lip 2024
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
5 lip 2024
- 18:50
Domino
1 2
HDP Prsten
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
5 lip 2024
- 20:00
CB Moby Dick
5 1
Donji psi
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
5 lip 2024
- 20:35
Mislav i žohari
1 1
Unija Zagreb
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
5 lip 2024
- 21:10
Donji psi
0 5
Travno
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
5 lip 2024
- 21:45
CB Marche
5 0
Mislav i žohari
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
5 lip 2024
- 22:20
Travno
4 1
CB Moby Dick
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
5 lip 2024
- 22:55
CB Marche
4 0
Unija Zagreb
6 lip 2024
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
6 lip 2024
- 17:40
Utrine
3 1
Megaton
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
6 lip 2024
- 18:15
BP02
8 4
Šestica grill
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
6 lip 2024
- 18:50
Kako to?
2 0
CB Vox
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
6 lip 2024
- 19:25
BP02
4 1
Pizzeria Zlatna Kuna
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
6 lip 2024
- 20:00
CB Vox
9 1
Doktori
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
6 lip 2024
- 21:45
Doktori
0 5
Kako to?
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
6 lip 2024
- 23:05
Šestica grill
1 6
Pizzeria Zlatna Kuna
7 lip 2024
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 17:05
Antinogomet
1 6
Megaton
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 17:40
Poliklinika Milojević
1 7
Reduta Frigo om
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 18:15
HDP Prsten
3 4
ZZM
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 18:50
Dugave city
1 5
Jacquard d.o.o.
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 19:25
Poliklinika Milojević
8 3
Pivnica Kaj god
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 20:00
Rezerve
4 3
Hidroizolacije Mizan
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 20:35
Dusgrad d.o.o.
4 1
Jacquard d.o.o.
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 21:10
Reduta Frigo om
8 2
Pivnica Kaj god
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 21:45
Uka glazure
3 0
Hidroizolacije Mizan
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 22:20
Dusgrad d.o.o.
6 2
Dugave city
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
7 lip 2024
- 22:55
Uka glazure
2 5
Rezerve
8 lip 2024
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 09:30
Vrući led
1 1
Kod Dede
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 10:05
Antinogomet
0 6
Utrine
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 10:40
Vrući led
3 0
CB Chelos
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 11:15
ZZM
4 3
Domino
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 11:50
CB Chelos
0 3
Kod Dede
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 17:40
CB Vox
3 3
Dusgrad d.o.o.
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 18:15
Kod Dede
3 1
Rezerve
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 18:50
Vrući led
4 2
ZZM
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
8 lip 2024
- 19:25
BP02
3 0
Jacquard d.o.o.
9 lip 2024
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 09:20
Pizzeria Zlatna Kuna
1 2
Utrine
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 10:00
Kako to?
2 1
Travno
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 10:40
Megaton
2 2
Reduta
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 11:20
CB Marche
1 1
CB Moby Dick
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 12:00
CB Vox
3 1
Kod Dede
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 12:40
BP02
1 1
Vrući led
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 13:20
Kako to?
2 1
Utrine
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 14:00
CB Moby Dick
2 3
Reduta
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 18:30
CB Vox
1 3
Vrući led
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 20:00
Kako to?
1 1
Reduta
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 21:15
CB Vox
0 0
Kako to?
Trofej Dinamo Dugave - Seniori
9 lip 2024
- 21:40
Reduta
0 4
Vrući led

Sve utakmice igrat će se na terenu I. Osnovne škole Dugave

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Cerovski Ivan
Cerovski Ivan
Odra Odra
lip 22
godina
50
Vinovrški Hrvoje
Vinovrški Hrvoje
Čehi Čehi
lip 22
godina
47
Koren Damir
Koren Damir
Mala Mlaka Mala Mlaka
lip 22
godina
53
Beljo Ivan
Beljo Ivan
Legende i točka Legende i točka
lip 22
godina
39
Džalto Anđelko
Džalto Anđelko
Škvadra 2012.
lip 22
godina
61
Gregurić Borna
Gregurić Borna
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
lip 22
godina
23
Stipanović Ante
Stipanović Ante
Concordia Concordia
lip 22
godina
23
Ivanić Matija
Ivanić Matija
Bubamara Bubamara
lip 22
godina
24
Jukić Domagoj
Jukić Domagoj
Ravnice Ravnice
lip 22
godina
25
Popović Adrian
Popović Adrian
Nur Nur
lip 22
godina
29
Kulušić Luka
Kulušić Luka
Mladost Buzin Mladost Buzin
lip 22
godina
35
Šijaković Luka
Šijaković Luka
Omladinac Zagreb Omladinac Zagreb
lip 22
godina
26
Picak Paolo
Picak Paolo
Omladinac Zagreb Omladinac Zagreb
lip 22
godina
25
Javornik Zoran
Javornik Zoran
Špansko Mark-Bau Špansko Mark-Bau
lip 22
godina
39
Marče Petar
Marče Petar
Zagreb 041 Zagreb 041
lip 22
godina
29
Krpanec Petar
Krpanec Petar
Gaj Mače Gaj Mače
lip 22
godina
29
Joha Karlo
Joha Karlo
Vojnić 95 Vojnić 95
lip 22
godina
27
Grgić Luka
Grgić Luka
Dugo Selo Dugo Selo
lip 22
godina
32
Lončar Mario
Lončar Mario
Špansko Špansko
lip 22
godina
36
Komšić Kristijan
Komšić Kristijan
Odra Odra
lip 22
godina
23
Peršić Jakov
Peršić Jakov
Botinec Botinec
lip 22
godina
19
Giannis Christopoulos
Giannis Christopoulos
Obrambeni igrač
BEL BEL
lip 22
godina
24
Jukičić Marijan
Jukičić Marijan
Obrambeni igrač
Opatija Opatija
lip 22
godina
25
Čavkić Ajdin
Čavkić Ajdin
Brezovica Brezovica
lip 22
godina
21
Nerlović Luka
Nerlović Luka
IST IST
lip 22
godina
18
Antunović Zoran
Antunović Zoran
Croatia 98 Croatia 98
lip 22
godina
14
Butorac Maks
Butorac Maks
Segesta Segesta
lip 22
godina
13
Lalić Jakov
Lalić Jakov
Sava Strmec Sava Strmec
lip 22
godina
18
Gasparac Ivan Ante
Gasparac Ivan Ante
Kustošija Kustošija
lip 22
godina
17
Kljajić Luka
Kljajić Luka
Trešnjevka Trešnjevka
lip 22
godina
20
Končar Ivano
Končar Ivano
Kustošija Kustošija
lip 22
godina
12
Pigac Tvrtko
Pigac Tvrtko
Studentski Grad Studentski Grad
lip 22
godina
18
Kolar Kovačić Gabriel
Kolar Kovačić Gabriel
Mladost Zabok Mladost Zabok
lip 22
godina
18
Kocijan Neven
Kocijan Neven
Trnje (Z) Trnje (Z)
lip 22
godina
20
Kaleb Josip
Kaleb Josip
Lučko Lučko
lip 22
godina
18
Horvat Petar
Horvat Petar
Golubovec Golubovec
lip 22
godina
37
Anić Lovro
Anić Lovro
Marsonia Marsonia
lip 22
godina
27
Hrženjak Filip
Hrženjak Filip
Varaždin Varaždin
lip 22
godina
19
Stanojević Stipe
Stanojević Stipe
Mladost Ždralovi Mladost Ždralovi
lip 22
godina
19
Stanić Antonio
Stanić Antonio
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
lip 22
godina
16
Matkić Antonio
Matkić Antonio
CIB CIB
lip 22
godina
15
Galic Jan
Galic Jan
Samobor Samobor
lip 22
godina
19
Novosel Karlo
Novosel Karlo
Maksimir Maksimir
lip 22
godina
16
Malovan Ivan
Malovan Ivan
CIB CIB
lip 22
godina
19
Gabrić Dorjan
Gabrić Dorjan
Jarun Jarun
lip 22
godina
18
Režić Lovre
Režić Lovre
Solin Solin
lip 22
godina
17
Đurić Ivan Pavao
Đurić Ivan Pavao
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
lip 22
godina
12
Sučić Ivano
Sučić Ivano
ZAG ZAG
lip 22
godina
14
Kučina Silvio
Kučina Silvio
BEL BEL
lip 22
godina
15
Andrijanić Laura
Andrijanić Laura
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
lip 22
godina
23
Bobanović Damian Marko
Bobanović Damian Marko
ZAG ZAG
lip 22
godina
18
Kante Liam Claude
Kante Liam Claude
ZAG ZAG
lip 22
godina
14
Kananović Alen
Kananović Alen
Gorica Gorica
lip 22
godina
18
PLIUSHCH Roman
PLIUSHCH Roman
Gorica Gorica
lip 22
godina
20
Kramarić David
Kramarić David
Rudeš Rudeš
lip 22
godina
14
Severin Kristijan
Severin Kristijan
Zagreb Zagreb
lip 22
godina
17
Vincelj Tomica
Vincelj Tomica
Rudar (DZ) Rudar (DZ)
lip 22
godina
51
Gudelj Martina
Gudelj Martina
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 22
godina
12
Bodalija Oskar
Bodalija Oskar
Sava (Z) Sava (Z)
lip 22
godina
13
Klarić Lovro
Klarić Lovro
Marsonia Marsonia
lip 22
godina
17
Vidović Ivan
Vidović Ivan
Rudeš Rudeš
lip 22
godina
41
Jandrić Ivan
Jandrić Ivan
Mladost Ždralovi Mladost Ždralovi
lip 22
godina
12
Fiolić Petar
Fiolić Petar
Mala Mlaka Mala Mlaka
lip 22
godina
18
Niasi Tamba Jecridi
Niasi Tamba Jecridi
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
lip 22
godina
14
Brtan Kristijan
Brtan Kristijan
Zrinski Osječko 1664 Zrinski Osječko 1664
lip 22
godina
15
Del-Vechio Šimun
Del-Vechio Šimun
Segesta Segesta
lip 22
godina
12
Perčić Luka
Perčić Luka
Opatija Opatija
lip 22
godina
12
P