Prati nas

MNT Volovčica

Grupna faza
Nokaut faza
Svi rezultati i raspored
Lokacija
Grupa A
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
i p p
3
2
0
1
11
7
4
6
2
3
2
0
1
9
9
0
6
3
3
1
1
1
4
3
1
4
4
3
0
1
2
4
9
-5
1
Grupa B
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
10
2
8
7
2
3
1
1
1
4
8
-4
4
3
3
1
0
2
6
9
-3
3
4
3
0
2
1
4
5
-1
2
Grupa C
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
9
3
6
7
2
3
2
1
0
8
3
5
7
3
i i p
3
1
0
2
8
11
-3
3
4
3
0
0
3
5
13
-8
0
Grupa D
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
12
2
10
9
2
3
2
0
1
8
9
-1
6
3
n i i
3
0
1
2
6
9
-3
1
4
3
0
1
2
4
10
-6
1
Grupa E
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
14
4
10
9
2
3
1
1
1
5
4
1
4
3
3
1
1
1
5
7
-2
4
4
i i i
3
0
0
3
2
11
-9
0
Grupa F
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p n p
3
2
1
0
13
6
7
7
2
3
2
0
1
4
3
1
6
3
3
1
0
2
6
12
-6
3
4
3
0
1
2
4
6
-2
1
Grupa G
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
9
0
9
9
2
p i p
3
2
0
1
6
4
2
6
3
3
1
0
2
3
5
-2
3
4
3
0
0
3
0
9
-9
0
Grupa H
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
12
7
5
7
2
3
2
0
1
13
6
7
6
3
3
1
0
2
4
14
-10
3
4
n i i
3
0
1
2
6
8
-2
1
show in full screen
Osmina finala
25.06.2023 13:30
DNDD
River band
7
2
25.06.2023 13:50
Caffe bar Bis
Pivnica Gaj
5
1
25.06.2023 14:10
Klasa je vječna
Vila Luce Neum
1
5
25.06.2023 14:30
OPG Caput
Smokvica
5
3
25.06.2023 14:50
Simply rent-a-car
Šu BiP CB Saloon
4
1
25.06.2023 15:10
Arapski sinovi
MNK Šerfa-Mega bar
2
1
25.06.2023 15:30
CB Baraka Savski gaj
Olin
3
4
25.06.2023 15:50
HP
Stokilaši
5
4
1
1
Četvrtfinale
25.06.2023 16:10
DNDD
Caffe bar Bis
1
6
25.06.2023 16:30
Vila Luce Neum
OPG Caput
6
3
25.06.2023 16:50
Simply rent-a-car
Arapski sinovi
4
0
25.06.2023 17:10
Olin
HP
2
0
1
1
Polufinale
25.06.2023 17:50
Caffe bar Bis
Vila Luce Neum
6
0
25.06.2023 18:30
Simply rent-a-car
Olin
3
1
Finale
25.06.2023 19:40
Caffe bar Bis
Simply rent-a-car
0
4
Za 3. mjesto
25.06.2023 19:00
Olin
Vila Luce Neum
1
2
0
0
Osmina finala
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 13:30
DNDD
7 2
River band
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 13:50
Caffe bar Bis
5 1
Pivnica Gaj
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:10
Klasa je vječna
1 5
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:30
OPG Caput
5 3
Smokvica
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:50
Arapski sinovi
2 1
MNK Šerfa-Mega bar
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:50
Simply rent-a-car
4 1
Šu BiP CB Saloon
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 15:30
CB Baraka Savski gaj
3 4
Olin
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 15:50
HP
1 1
Stokilaši
Četvrtfinale
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 16:10
DNDD
1 6
Caffe bar Bis
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 16:30
Vila Luce Neum
6 3
OPG Caput
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 16:50
Arapski sinovi
0 4
Simply rent-a-car
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 17:10
Olin
1 1
HP
Polufinale
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 17:50
Caffe bar Bis
6 0
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 18:30
Olin
1 3
Simply rent-a-car
Finale
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 19:00
Olin
0 0
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 19:40
Caffe bar Bis
0 4
Simply rent-a-car
23 lip 2023
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 17:00
Simply rent-a-car
3 2
Plava škvadra
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 17:15
Simply rent-a-car
6 4
DNDD
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 17:45
Plava škvadra
1 5
DNDD
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 18:00
Hop In Clean
2 3
River band
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 18:15
Simply rent-a-car
0 3
Bolumente
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 18:30
Bolumente
0 2
DNDD
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 19:00
Bolumente
1 1
Plava škvadra
MNT Volovčica
23 lip 2023
- 19:15
Dečki
2 2
Rukavina promet
24 lip 2023
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 09:00
Klasa je vječna
1 3
Olin
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 09:15
Vrući kesten
3 0
Tomas Vukadin
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 09:30
MNK Šerfa-Mega bar
3 1
Alfe
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 09:45
Krim Tim
2 2
Olin
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 10:00
Caffe bar Bis
5 1
Alfe
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 10:15
HP
3 0
Tomas Vukadin
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 10:30
MNK Šerfa-Mega bar
1 1
Caffe bar Bis
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 10:45
Crossrent Petruševec
3 8
Olin
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 11:00
Caffe bar Bis
3 1
Trnje City
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 11:15
Pivnica Gaj
4 3
Dečki
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 11:30
MNK Šerfa-Mega bar
4 1
Trnje City
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 11:45
Klasa je vječna
2 0
Crossrent Petruševec
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 12:00
Alfe
6 3
Trnje City
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 12:15
Krim Tim
2 3
Crossrent Petruševec
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 12:30
Pivnica Gaj
3 2
Rukavina promet
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 12:45
Arapski sinovi
5 0
Rukavina promet
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 13:00
OPG Caput
3 0
Tomas Vukadin
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 13:15
Arapski sinovi
4 1
Pivnica Gaj
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 13:30
ALU MDS
0 2
MNK Megaton
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 13:45
CB Baraka Savski gaj
0 3
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 14:00
Get In transferi
2 5
Stokilaši
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 14:15
ALU MDS
0 4
CB Baraka Savski gaj
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 14:45
HP
0 4
OPG Caput
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 15:15
Arapski sinovi
3 1
Dečki
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 15:30
Smokvica
2 4
Stokilaši
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 15:45
CB Baraka Savski gaj
1 1
MNK Megaton
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 16:30
Vrući kesten
0 2
OPG Caput
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 16:45
MNK Megaton
2 6
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 17:00
Rama
3 3
Stokilaši
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 17:45
Rama
1 2
Get In transferi
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 18:15
Rama
2 3
Smokvica
MNT Volovčica
24 lip 2023
- 18:45
ALU MDS
2 5
Vila Luce Neum
25 lip 2023
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 09:30
HP
3 0
Vrući kesten
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 09:45
Klasa je vječna
1 0
Krim Tim
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 10:30
Get In transferi
0 8
Smokvica
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 11:00
Šu BiP CB Saloon
1 1
CB Zdenac
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 11:15
River band
1 1
CB Zdenac
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 11:30
Hop In Clean
1 4
Šu BiP CB Saloon
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 12:00
Hop In Clean
3 2
CB Zdenac
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 12:15
Šu BiP CB Saloon
5 0
River band
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 13:30
DNDD
7 2
River band
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 13:50
Caffe bar Bis
5 1
Pivnica Gaj
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:10
Klasa je vječna
1 5
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:30
OPG Caput
5 3
Smokvica
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:50
Arapski sinovi
2 1
MNK Šerfa-Mega bar
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 14:50
Simply rent-a-car
4 1
Šu BiP CB Saloon
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 15:30
CB Baraka Savski gaj
3 4
Olin
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 15:50
HP
1 1
Stokilaši
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 16:10
DNDD
1 6
Caffe bar Bis
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 16:30
Vila Luce Neum
6 3
OPG Caput
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 16:50
Arapski sinovi
0 4
Simply rent-a-car
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 17:10
Olin
1 1
HP
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 17:50
Caffe bar Bis
6 0
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 18:30
Olin
1 3
Simply rent-a-car
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 19:00
Olin
0 0
Vila Luce Neum
MNT Volovčica
25 lip 2023
- 19:40
Caffe bar Bis
0 4
Simply rent-a-car

Sve utakmice igrat će se na betonskom igralištu OŠ Petra Preradovića.

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Cerovski Ivan
Cerovski Ivan
Odra Odra
lip 22
godina
50
Vinovrški Hrvoje
Vinovrški Hrvoje
Čehi Čehi
lip 22
godina
47
Koren Damir
Koren Damir
Mala Mlaka Mala Mlaka
lip 22
godina
53
Beljo Ivan
Beljo Ivan
Legende i točka Legende i točka
lip 22
godina
39
Džalto Anđelko
Džalto Anđelko
Škvadra 2012.
lip 22
godina
61
Gregurić Borna
Gregurić Borna
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
lip 22
godina
23
Stipanović Ante
Stipanović Ante
Concordia Concordia
lip 22
godina
23
Ivanić Matija
Ivanić Matija
Bubamara Bubamara
lip 22
godina
24
Jukić Domagoj
Jukić Domagoj
Ravnice Ravnice
lip 22
godina
25
Popović Adrian
Popović Adrian
Nur Nur
lip 22
godina
29
Kulušić Luka
Kulušić Luka
Mladost Buzin Mladost Buzin
lip 22
godina
35
Šijaković Luka
Šijaković Luka
Omladinac Zagreb Omladinac Zagreb
lip 22
godina
26
Picak Paolo
Picak Paolo
Omladinac Zagreb Omladinac Zagreb
lip 22
godina
25
Javornik Zoran
Javornik Zoran
Špansko Mark-Bau Špansko Mark-Bau
lip 22
godina
39
Marče Petar
Marče Petar
Zagreb 041 Zagreb 041
lip 22
godina
29
Krpanec Petar
Krpanec Petar
Gaj Mače Gaj Mače
lip 22
godina
29
Joha Karlo
Joha Karlo
Vojnić 95 Vojnić 95
lip 22
godina
27
Grgić Luka
Grgić Luka
Dugo Selo Dugo Selo
lip 22
godina
32
Lončar Mario
Lončar Mario
Špansko Špansko
lip 22
godina
36
Komšić Kristijan
Komšić Kristijan
Odra Odra
lip 22
godina
23
Peršić Jakov
Peršić Jakov
Botinec Botinec
lip 22
godina
19
Giannis Christopoulos
Giannis Christopoulos
Obrambeni igrač
BEL BEL
lip 22
godina
24
Jukičić Marijan
Jukičić Marijan
Obrambeni igrač
Opatija Opatija
lip 22
godina
25
Čavkić Ajdin
Čavkić Ajdin
Brezovica Brezovica
lip 22
godina
21
Nerlović Luka
Nerlović Luka
IST IST
lip 22
godina
18
Antunović Zoran
Antunović Zoran
Croatia 98 Croatia 98
lip 22
godina
14
Butorac Maks
Butorac Maks
Segesta Segesta
lip 22
godina
13
Lalić Jakov
Lalić Jakov
Sava Strmec Sava Strmec
lip 22
godina
18
Gasparac Ivan Ante
Gasparac Ivan Ante
Kustošija Kustošija
lip 22
godina
17
Kljajić Luka
Kljajić Luka
Trešnjevka Trešnjevka
lip 22
godina
20
Končar Ivano
Končar Ivano
Kustošija Kustošija
lip 22
godina
12
Pigac Tvrtko
Pigac Tvrtko
Studentski Grad Studentski Grad
lip 22
godina
18
Kolar Kovačić Gabriel
Kolar Kovačić Gabriel
Mladost Zabok Mladost Zabok
lip 22
godina
18
Kocijan Neven
Kocijan Neven
Trnje (Z) Trnje (Z)
lip 22
godina
20
Kaleb Josip
Kaleb Josip
Lučko Lučko
lip 22
godina
18
Horvat Petar
Horvat Petar
Golubovec Golubovec
lip 22
godina
37
Anić Lovro
Anić Lovro
Marsonia Marsonia
lip 22
godina
27
Hrženjak Filip
Hrženjak Filip
Varaždin Varaždin
lip 22
godina
19
Stanojević Stipe
Stanojević Stipe
Mladost Ždralovi Mladost Ždralovi
lip 22
godina
19
Stanić Antonio
Stanić Antonio
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
lip 22
godina
16
Matkić Antonio
Matkić Antonio
CIB CIB
lip 22
godina
15
Galic Jan
Galic Jan
Samobor Samobor
lip 22
godina
19
Novosel Karlo
Novosel Karlo
Maksimir Maksimir
lip 22
godina
16
Malovan Ivan
Malovan Ivan
CIB CIB
lip 22
godina
19
Gabrić Dorjan
Gabrić Dorjan
Jarun Jarun
lip 22
godina
18
Režić Lovre
Režić Lovre
Solin Solin
lip 22
godina
17
Đurić Ivan Pavao
Đurić Ivan Pavao
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
lip 22
godina
12
Sučić Ivano
Sučić Ivano
ZAG ZAG
lip 22
godina
14
Kučina Silvio
Kučina Silvio
BEL BEL
lip 22
godina
15
Andrijanić Laura
Andrijanić Laura
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
lip 22
godina
23
Bobanović Damian Marko
Bobanović Damian Marko
ZAG ZAG
lip 22
godina
18
Kante Liam Claude
Kante Liam Claude
ZAG ZAG
lip 22
godina
14
Kananović Alen
Kananović Alen
Gorica Gorica
lip 22
godina
18
PLIUSHCH Roman
PLIUSHCH Roman
Gorica Gorica
lip 22
godina
20
Kramarić David
Kramarić David
Rudeš Rudeš
lip 22
godina
14
Severin Kristijan
Severin Kristijan
Zagreb Zagreb
lip 22
godina
17
Vincelj Tomica
Vincelj Tomica
Rudar (DZ) Rudar (DZ)
lip 22
godina
51
Gudelj Martina
Gudelj Martina
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 22
godina
12
Bodalija Oskar
Bodalija Oskar
Sava (Z) Sava (Z)
lip 22
godina
13
Klarić Lovro
Klarić Lovro
Marsonia Marsonia
lip 22
godina
17
Vidović Ivan
Vidović Ivan
Rudeš Rudeš
lip 22
godina
41
Jandrić Ivan
Jandrić Ivan
Mladost Ždralovi Mladost Ždralovi
lip 22
godina
12
Fiolić Petar
Fiolić Petar
Mala Mlaka Mala Mlaka
lip 22
godina
18
Niasi Tamba Jecridi
Niasi Tamba Jecridi
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
lip 22
godina
14
Brtan Kristijan
Brtan Kristijan
Zrinski Osječko 1664 Zrinski Osječko 1664
lip 22
godina
15
Del-Vechio Šimun
Del-Vechio Šimun
Segesta Segesta
lip 22
godina
12
Perčić Luka
Perčić Luka
Opatija Opatija
lip 22
godina
12
P