Prati nas

MNT VOLOVČICA 2022 - SENIORI

Grupna faza
Svi rezultati i raspored
Nokaut faza
Lokacija
Grupa A
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
11
3
8
9
2
3
2
0
1
11
4
7
6
3
3
1
0
2
7
8
-1
3
4
3
0
0
3
1
15
-14
0
Grupa B
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
8
2
6
7
2
3
2
1
0
6
2
4
7
3
p i i
3
1
0
2
3
4
-1
3
4
3
0
0
3
0
9
-9
0
Grupa C
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
0
1
11
10
1
6
2
3
2
0
1
4
5
-1
6
3
3
1
0
2
9
6
3
3
4
3
1
0
2
4
7
-3
3
Grupa D
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
10
5
5
9
2
3
2
0
1
9
5
4
6
3
3
1
0
2
11
9
2
3
4
3
0
0
3
4
15
-11
0
Grupa E
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
0
1
6
4
2
6
2
3
2
0
1
6
4
2
6
3
3
2
0
1
7
6
1
6
4
3
0
0
3
3
8
-5
0
Grupa F
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
9
3
6
9
2
3
2
0
1
8
5
3
6
3
3
1
0
2
5
9
-4
3
4
i i i
3
0
0
3
6
11
-5
0
Grupa G
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
19
3
16
9
2
p p i
3
2
0
1
10
7
3
6
3
i i p
3
1
0
2
8
11
-3
3
4
3
0
0
3
4
20
-16
0
Grupa H
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p p
3
3
0
0
10
6
4
9
2
3
2
0
1
8
4
4
6
3
3
1
0
2
6
7
-1
3
4
3
0
0
3
3
10
-7
0
Grupa I
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
7
0
7
9
2
3
2
0
1
7
4
3
6
3
3
1
0
2
5
6
-1
3
4
i i i
3
0
0
3
0
9
-9
0
24 lip 2022
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 17:00
Trnje City
2 1
Tapa tapa
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 17:15
Krim Tim
3 1
MVM
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 17:30
Tomislav, Roman i Marko
0 2
AP Blažević - Matan promet
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 17:45
MNK Kobiljak
0 2
Elbi Uniqa
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 18:00
MVM
2 4
AP Blažević - Matan promet
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 18:15
Elbi Uniqa
5 0
Tapa tapa
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 18:30
Krim Tim
4 1
Tomislav, Roman i Marko
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 18:45
MNK Kobiljak
3 2
Trnje City
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 19:15
Trnje City
3 4
Elbi Uniqa
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 19:30
MNK Kobiljak
8 0
Tapa tapa
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 20:00
Tomislav, Roman i Marko
4 3
MVM
MNT Volovčica
24 lip 2022
- 20:15
Krim Tim
1 3
AP Blažević - Matan promet
25 lip 2022
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 09:30
Arapski sinovi
4 1
West Bromwich Albion
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 09:45
MNK Smokvica
2 1
Zaštita Atest
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 10:00
Duba transporti Krapina
2 1
Restoran Ježeva kućica
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 10:15
MNK Peščenica
0 2
Black Box Dizajn & Print
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 10:30
MNK Smokvica
1 2
West Bromwich Albion
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 10:45
Arapski sinovi
3 8
Zaštita Atest
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 11:00
Restoran Ježeva kućica
1 5
Black Box Dizajn & Print
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 11:15
Duba transporti Krapina
4 2
MNK Peščenica
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 11:30
West Bromwich Albion
1 0
Zaštita Atest
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 11:45
MNK Smokvica
1 4
Arapski sinovi
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 12:00
MNK Peščenica
2 9
Restoran Ježeva kućica
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 12:15
Duba transporti Krapina
4 2
Black Box Dizajn & Print
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 12:30
Stokilaši
2 1
Plava škvadra
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 12:45
Mlade nade
3 0
Area
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 13:00
Sav pon 5
1 2
Plava škvadra
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 13:15
OPG Caput
3 0
Area
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 13:30
Stokilaši
4 2
Sav pon 5
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 13:45
Mlade nade
2 0
OPG Caput
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 14:00
Crni Tomislav
3 1
Stokilaši
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 14:15
Autsajderi
2 4
OPG Caput
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 14:30
Crni Tomislav
1 3
Plava škvadra
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 14:45
Autsajderi
3 0
Area
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 15:00
Crni Tomislav
2 0
Sav pon 5
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 15:15
Autsajderi
0 2
Mlade nade
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 15:30
Auto Antonio
2 4
Olin
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 15:45
Veno i prijatelji
3 1
Zagreb Zapad
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 16:00
ALU MDS
1 4
Nije dosta
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 16:15
NBD
4 1
Veliki Grad 2
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 16:30
Auto Antonio
1 3
Zagreb Zapad
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 16:45
Nije dosta
10 1
Veliki Grad 2
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 17:00
ALU MDS
1 5
NBD
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 17:15
Auto Antonio
0 3
Veno i prijatelji
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 17:30
ALU MDS
6 2
Veliki Grad 2
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 18:00
NBD
1 5
Nije dosta
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 18:45
Veno i prijatelji
2 3
Olin
MNT Volovčica
25 lip 2022
- 19:00
Olin
3 2
Zagreb Zapad
26 lip 2022
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 10:30
Neshvaćeni
2 2
Urbane Ideje-Supersport
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 10:45
Šubip
3 0
Sv. Josip
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 11:15
Urbane Ideje-Supersport
3 0
Sv. Josip
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 11:30
Neshvaćeni
1 0
Šubip
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 12:00
Šubip
0 3
Urbane Ideje-Supersport
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 12:15
Neshvaćeni
3 0
Sv. Josip
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 13:30
Nije dosta
5 0
OPG Caput
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 13:50
Elbi Uniqa
2 2
Black Box Dizajn & Print
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 14:10
Mlade nade
2 4
Neshvaćeni
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 14:30
Urbane Ideje-Supersport
4 2
MNK Kobiljak
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 14:50
AP Blažević - Matan promet
3 3
Veno i prijatelji
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 15:10
Duba transporti Krapina
2 3
Arapski sinovi
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 15:30
Plava škvadra
2 2
NBD
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 15:50
Olin
0 3
Krim Tim
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 16:10
Nije dosta
3 3
Neshvaćeni
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 16:30
Elbi Uniqa
5 5
Krim Tim
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 16:50
Arapski sinovi
4 1
Veno i prijatelji
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 17:10
NBD
0 4
Urbane Ideje-Supersport
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 17:50
Neshvaćeni
1 4
Arapski sinovi
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 18:30
Elbi Uniqa
1 1
Urbane Ideje-Supersport
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 19:40
Arapski sinovi
0 2
Elbi Uniqa
show in full screen
Osmina finala
Nije dosta
OPG Caput
5
0
Mlade nade
Neshvaćeni
2
4
Arapski sinovi
Duba transporti Krapina
3
2
AP Blažević - Matan promet
club logo
Veno i prijatelji
1
2
3
3
Black Box Dizajn & Print
Elbi Uniqa
1
2
2
2
Krim Tim
Olin
3
0
NBD
Plava škvadra
2
1
2
2
MNK Kobiljak
Urbane Ideje-Supersport
2
4
Četvrtfinale
Nije dosta
Neshvaćeni
0
2
3
3
Arapski sinovi
club logo
Veno i prijatelji
4
1
Elbi Uniqa
Krim Tim
2
0
5
5
NBD
Urbane Ideje-Supersport
0
4
Polufinale
Arapski sinovi
Neshvaćeni
4
1
Elbi Uniqa
Urbane Ideje-Supersport
3
2
1
1
Finale
Arapski sinovi
Elbi Uniqa
0
2
Osmina finala
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 13:30
Nije dosta
5 0
OPG Caput
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 13:50
Elbi Uniqa
2 2
Black Box Dizajn & Print
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 14:10
Mlade nade
2 4
Neshvaćeni
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 14:30
Urbane Ideje-Supersport
4 2
MNK Kobiljak
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 14:50
AP Blažević - Matan promet
3 3
Veno i prijatelji
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 15:10
Duba transporti Krapina
2 3
Arapski sinovi
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 15:30
Plava škvadra
2 2
NBD
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 15:50
Olin
0 3
Krim Tim
Četvrtfinale
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 16:10
Nije dosta
3 3
Neshvaćeni
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 16:30
Elbi Uniqa
5 5
Krim Tim
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 16:50
Arapski sinovi
4 1
Veno i prijatelji
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 17:10
NBD
0 4
Urbane Ideje-Supersport
Polufinale
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 17:50
Neshvaćeni
1 4
Arapski sinovi
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 18:30
Elbi Uniqa
1 1
Urbane Ideje-Supersport
Finale
MNT Volovčica
26 lip 2022
- 19:40
Arapski sinovi
0 2
Elbi Uniqa

Sve utakmice igrat će se na betonskom igralištu OŠ Petra Preradovića.

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Trivanović Goran
Trivanović Goran
ZET ZET
velj 05
godina
47
Šimunković Tomislav
Šimunković Tomislav
Prigorje M Prigorje M
velj 05
godina
51
Jurić Goran
Jurić Goran
VNK Autoklub Siget - H.D. VNK Autoklub Siget - H.D.
velj 05
godina
60
Ćosić Tvrtko
Ćosić Tvrtko
VNK Ivanić MIBU
velj 05
godina
45
Rosandić Ivan
Rosandić Ivan
Uljanik Uljanik
velj 05
godina
42
Kaužljar Dražen
Kaužljar Dražen
Škvadra 2012.
velj 05
godina
54
Vučić Darko
Vučić Darko
Dinamo OO Dinamo OO
velj 05
godina
35
Mendek Domagoj
Mendek Domagoj
Sava Sava
velj 05
godina
25
Ljubas Roberto
Ljubas Roberto
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
velj 05
godina
24
Debeljak Tin
Debeljak Tin
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
velj 05
godina
31
Lalić Vladimir
Lalić Vladimir
Devetka Devetka
velj 05
godina
41
Golubiček Željko
Golubiček Željko
VNK Gajnice VNK Gajnice
velj 05
godina
38
Ačkar Filip
Ačkar Filip
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
velj 05
godina
26
Glasnović Leopold
Glasnović Leopold
Devetka Devetka
velj 05
godina
22
Halama Domagoj
Halama Domagoj
Dinamo OO Dinamo OO
velj 05
godina
23
Kotarski Jurica
Kotarski Jurica
Bistra Bistra
velj 05
godina
32
Topić Nino
Topić Nino
Jarun Jarun
velj 05
godina
36
Poslek Mihael
Poslek Mihael
Klanjec Klanjec
velj 05
godina
21
Roglić Marko
Roglić Marko
Vrapče Vrapče
velj 05
godina
20
Vranjković Marko
Vranjković Marko
Napadač
ZAG ZAG
velj 05
godina
24

Pročitaj više

P