MNT Sesvetska Selnica

Sezona 2020-2021
Grupna faza
Nokaut faza
Lokacija
Svi rezultati

Grupa A

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
n p
2
1
1
0
5
1
4
4
2
p n
2
1
1
0
3
2
1
4
3
i i
2
0
0
2
1
6
-5
0
11 lip 2021 19:00
Centroplinomont-Keraterm
1 2
Props store
11 lip 2021 19:00
Centroplinomont-Keraterm
1
2
Props store
11 lip 2021 20:00
Tehno Štefanović
1 1
Props store
11 lip 2021 20:00
Tehno Štefanović
1
1
Props store
Kazneni udarci 2-1
12 lip 2021 15:30
Tehno Štefanović
4 0
Centroplinomont-Keraterm
12 lip 2021 15:30
Tehno Štefanović
4
0
Centroplinomont-Keraterm
13 lip 2021 08:00
Elnet
1 1
Props store
13 lip 2021 08:00
Elnet
1
1
Props store
Kazneni udarci 2-1
13 lip 2021 11:30
Elbi Uniqa
1 1
Tehno Štefanović
13 lip 2021 11:30
Elbi Uniqa
1
1
Tehno Štefanović
Kazneni udarci 1-0

Grupa B

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
6
1
5
6
2
i p
2
1
0
1
4
6
-2
3
3
i i
2
0
0
2
2
5
-3
0
11 lip 2021 16:30
Elnet
2 0
Ćosić design
11 lip 2021 16:30
Elnet
2
0
Ćosić design
12 lip 2021 10:30
Elbi Uniqa
1 4
Elnet
12 lip 2021 10:30
Elbi Uniqa
1
4
Elnet
12 lip 2021 12:00
Elbi Uniqa
3 2
Ćosić design
12 lip 2021 12:00
Elbi Uniqa
3
2
Ćosić design

Grupa C

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p n
2
1
1
0
2
1
1
4
2
n p
2
1
1
0
4
0
4
4
3
i i
2
0
0
2
1
6
-5
0
11 lip 2021 16:00
Tudum Pirakovec
2 1
Z-Fumić
11 lip 2021 16:00
Tudum Pirakovec
2
1
Z-Fumić
11 lip 2021 17:00
Johann Franck
0 0
Tudum Pirakovec
11 lip 2021 17:00
Johann Franck
0
0
Tudum Pirakovec
Kazneni udarci 0-2
12 lip 2021 10:00
Johann Franck
4 0
Z-Fumić
12 lip 2021 10:00
Johann Franck
4
0
Z-Fumić

Grupa D

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
i p
2
1
0
1
4
2
2
3
2
p i
2
1
0
1
2
2
0
3
3
i p
2
1
0
1
1
3
-2
3
11 lip 2021 17:30
Rolete Selnica
1 2
Arena casino
11 lip 2021 17:30
Rolete Selnica
1
2
Arena casino
12 lip 2021 11:00
Rolete Selnica
3 0
MNK Kobiljak
12 lip 2021 11:00
Rolete Selnica
3
0
MNK Kobiljak
12 lip 2021 13:00
Arena casino
0 1
MNK Kobiljak
12 lip 2021 13:00
Arena casino
0
1
MNK Kobiljak

Grupa E

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
6
1
5
6
2
i p
2
1
0
1
4
2
2
3
3
i i
2
0
0
2
1
8
-7
0
11 lip 2021 18:00
PVC Stolarija Čičak
2 0
Niko-prom
11 lip 2021 18:00
PVC Stolarija Čičak
2
0
Niko-prom
11 lip 2021 19:30
PVC Stolarija Čičak
4 1
Brestje
11 lip 2021 19:30
PVC Stolarija Čičak
4
1
Brestje
12 lip 2021 11:30
Brestje
0 4
Niko-prom
12 lip 2021 11:30
Brestje
0
4
Niko-prom

Grupa F

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
2
i p
2
1
0
1
1
2
-1
3
3
i i
2
0
0
2
0
7
-7
0
11 lip 2021 18:30
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2 0
Dado gradnja
11 lip 2021 18:30
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2
0
Dado gradnja
12 lip 2021 13:30
Kumovi
0 1
Dado gradnja
12 lip 2021 13:30
Kumovi
0
1
Dado gradnja
12 lip 2021 16:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
6 0
Kumovi
12 lip 2021 16:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
6
0
Kumovi

Grupa G

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
2
0
2
6
2
p i
2
1
0
1
6
2
4
3
3
i i
2
0
0
2
1
7
-6
0
12 lip 2021 09:30
ŠRD Prigorje
1 0
Foča Brize
12 lip 2021 09:30
ŠRD Prigorje
1
0
Foča Brize
12 lip 2021 12:30
Balotelli i prijatelji
6 1
Foča Brize
12 lip 2021 12:30
Balotelli i prijatelji
6
1
Foča Brize
12 lip 2021 14:30
Balotelli i prijatelji
0 1
ŠRD Prigorje
12 lip 2021 14:30
Balotelli i prijatelji
0
1
ŠRD Prigorje

Grupa H

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
5
2
3
6
2
i p
2
1
0
1
3
2
1
3
3
i i
2
0
0
2
1
5
-4
0
12 lip 2021 14:00
Ritz club
2 1
MD Tomurad
12 lip 2021 14:00
Ritz club
2
1
MD Tomurad
12 lip 2021 15:00
MD Tomurad
2 0
Town Dugo Selo
12 lip 2021 15:00
MD Tomurad
2
0
Town Dugo Selo
12 lip 2021 16:30
Ritz club
3 1
Town Dugo Selo
12 lip 2021 16:30
Ritz club
3
1
Town Dugo Selo
Osmina finala
13 lip 2021 08:00
Elnet
1 1
Props store
13 lip 2021 08:00
Elnet
1
1
Props store
Kazneni udarci 2-1
13 lip 2021 08:30
Tudum Pirakovec
0 0
Arena casino
13 lip 2021 08:30
Tudum Pirakovec
0
0
Arena casino
Kazneni udarci 0-2
13 lip 2021 09:00
Ritz club
0 2
Balotelli i prijatelji
13 lip 2021 09:00
Ritz club
0
2
Balotelli i prijatelji
13 lip 2021 09:30
MD Tomurad
2 1
ŠRD Prigorje
13 lip 2021 09:30
MD Tomurad
2
1
ŠRD Prigorje
13 lip 2021 10:00
Rolete Selnica
0 3
Johann Franck
13 lip 2021 10:00
Rolete Selnica
0
3
Johann Franck
13 lip 2021 10:30
PVC Stolarija Čičak
1 3
Dado gradnja
13 lip 2021 10:30
PVC Stolarija Čičak
1
3
Dado gradnja
13 lip 2021 11:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
1 3
Niko-prom
13 lip 2021 11:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
1
3
Niko-prom
13 lip 2021 11:30
Elbi Uniqa
1 1
Tehno Štefanović
13 lip 2021 11:30
Elbi Uniqa
1
1
Tehno Štefanović
Kazneni udarci 1-0
Četvrtfinale
13 lip 2021 12:00
Dado gradnja
3 2
MD Tomurad
13 lip 2021 12:00
Dado gradnja
3
2
MD Tomurad
13 lip 2021 12:35
Elnet
0 3
Johann Franck
13 lip 2021 12:35
Elnet
0
3
Johann Franck
13 lip 2021 13:10
Elbi Uniqa
2 1
Arena casino
13 lip 2021 13:10
Elbi Uniqa
2
1
Arena casino
13 lip 2021 13:45
Niko-prom
1 2
Balotelli i prijatelji
13 lip 2021 13:45
Niko-prom
1
2
Balotelli i prijatelji
Polufinale
13 lip 2021 17:00
Dado gradnja
0 3
Johann Franck
13 lip 2021 17:00
Dado gradnja
0
3
Johann Franck
13 lip 2021 17:45
Balotelli i prijatelji
0 0
Elbi Uniqa
13 lip 2021 17:45
Balotelli i prijatelji
0
0
Elbi Uniqa
Kazneni udarci 1-2
Finale
13 lip 2021 18:45
Elbi Uniqa
1 2
Johann Franck
13 lip 2021 18:45
Elbi Uniqa
1
2
Johann Franck
show in full screen
Osmina finala
Elnet
Props store
1(2)
1(1)
Johann Franck
Rolete Selnica
3
0
Dado gradnja
PVC Stolarija Čičak
3
1
MD Tomurad
ŠRD Prigorje
2
1
Elbi Uniqa
Tehno Štefanović
1(1)
1(0)
Arena casino
Tudum Pirakovec
0(2)
0(0)
Niko-prom
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
3
1
Balotelli i prijatelji
Ritz club
2
0
Četvrtfinale
Elnet
Johann Franck
0
3
Dado gradnja
MD Tomurad
3
2
Arena casino
Elbi Uniqa
1
2
Balotelli i prijatelji
Niko-prom
2
1
Polufinale
Dado gradnja
Johann Franck
0
3
Balotelli i prijatelji
Elbi Uniqa
0(1)
0(2)
Finale
Elbi Uniqa
Johann Franck
1
2

11 lip 2021
11 lip 2021 16:00
Tudum Pirakovec
2 1
Z-Fumić
11 lip 2021 16:00
Tudum Pirakovec
2
1
Z-Fumić
11 lip 2021 16:30
Elnet
2 0
Ćosić design
11 lip 2021 16:30
Elnet
2
0
Ćosić design
11 lip 2021 17:00
Johann Franck
0 0
Tudum Pirakovec
11 lip 2021 17:00
Johann Franck
0
0
Tudum Pirakovec
Kazneni udarci 0-2
11 lip 2021 17:30
Rolete Selnica
1 2
Arena casino
11 lip 2021 17:30
Rolete Selnica
1
2
Arena casino
11 lip 2021 18:00
PVC Stolarija Čičak
2 0
Niko-prom
11 lip 2021 18:00
PVC Stolarija Čičak
2
0
Niko-prom
11 lip 2021 18:30
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2 0
Dado gradnja
11 lip 2021 18:30
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2
0
Dado gradnja
11 lip 2021 19:00
Centroplinomont-Keraterm
1 2
Props store
11 lip 2021 19:00
Centroplinomont-Keraterm
1
2
Props store
11 lip 2021 19:30
PVC Stolarija Čičak
4 1
Brestje
11 lip 2021 19:30
PVC Stolarija Čičak
4
1
Brestje
11 lip 2021 20:00
Tehno Štefanović
1 1
Props store
11 lip 2021 20:00
Tehno Štefanović
1
1
Props store
Kazneni udarci 2-1
12 lip 2021
12 lip 2021 09:30
ŠRD Prigorje
1 0
Foča Brize
12 lip 2021 09:30
ŠRD Prigorje
1
0
Foča Brize
12 lip 2021 10:00
Johann Franck
4 0
Z-Fumić
12 lip 2021 10:00
Johann Franck
4
0
Z-Fumić
12 lip 2021 10:30
Elbi Uniqa
1 4
Elnet
12 lip 2021 10:30
Elbi Uniqa
1
4
Elnet
12 lip 2021 11:00
Rolete Selnica
3 0
MNK Kobiljak
12 lip 2021 11:00
Rolete Selnica
3
0
MNK Kobiljak
12 lip 2021 11:30
Brestje
0 4
Niko-prom
12 lip 2021 11:30
Brestje
0
4
Niko-prom
12 lip 2021 12:00
Elbi Uniqa
3 2
Ćosić design
12 lip 2021 12:00
Elbi Uniqa
3
2
Ćosić design
12 lip 2021 12:30
Balotelli i prijatelji
6 1
Foča Brize
12 lip 2021 12:30
Balotelli i prijatelji
6
1
Foča Brize
12 lip 2021 13:00
Arena casino
0 1
MNK Kobiljak
12 lip 2021 13:00
Arena casino
0
1
MNK Kobiljak
12 lip 2021 13:30
Kumovi
0 1
Dado gradnja
12 lip 2021 13:30
Kumovi
0
1
Dado gradnja
12 lip 2021 14:00
Ritz club
2 1
MD Tomurad
12 lip 2021 14:00
Ritz club
2
1
MD Tomurad
12 lip 2021 14:30
Balotelli i prijatelji
0 1
ŠRD Prigorje
12 lip 2021 14:30
Balotelli i prijatelji
0
1
ŠRD Prigorje
12 lip 2021 15:00
MD Tomurad
2 0
Town Dugo Selo
12 lip 2021 15:00
MD Tomurad
2
0
Town Dugo Selo
12 lip 2021 15:30
Tehno Štefanović
4 0
Centroplinomont-Keraterm
12 lip 2021 15:30
Tehno Štefanović
4
0
Centroplinomont-Keraterm
12 lip 2021 16:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
6 0
Kumovi
12 lip 2021 16:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
6
0
Kumovi
12 lip 2021 16:30
Ritz club
3 1
Town Dugo Selo
12 lip 2021 16:30
Ritz club
3
1
Town Dugo Selo
13 lip 2021
13 lip 2021 08:00
Elnet
1 1
Props store
13 lip 2021 08:00
Elnet
1
1
Props store
Kazneni udarci 2-1
13 lip 2021 08:30
Tudum Pirakovec
0 0
Arena casino
13 lip 2021 08:30
Tudum Pirakovec
0
0
Arena casino
Kazneni udarci 0-2
13 lip 2021 09:00
Ritz club
0 2
Balotelli i prijatelji
13 lip 2021 09:00
Ritz club
0
2
Balotelli i prijatelji
13 lip 2021 09:30
MD Tomurad
2 1
ŠRD Prigorje
13 lip 2021 09:30
MD Tomurad
2
1
ŠRD Prigorje
13 lip 2021 10:00
Rolete Selnica
0 3
Johann Franck
13 lip 2021 10:00
Rolete Selnica
0
3
Johann Franck
13 lip 2021 10:30
PVC Stolarija Čičak
1 3
Dado gradnja
13 lip 2021 10:30
PVC Stolarija Čičak
1
3
Dado gradnja
13 lip 2021 11:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
1 3
Niko-prom
13 lip 2021 11:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
1
3
Niko-prom
13 lip 2021 11:30
Elbi Uniqa
1 1
Tehno Štefanović
13 lip 2021 11:30
Elbi Uniqa
1
1
Tehno Štefanović
Kazneni udarci 1-0
13 lip 2021 12:00
Dado gradnja
3 2
MD Tomurad
13 lip 2021 12:00
Dado gradnja
3
2
MD Tomurad
13 lip 2021 12:35
Elnet
0 3
Johann Franck
13 lip 2021 12:35
Elnet
0
3
Johann Franck
13 lip 2021 13:10
Elbi Uniqa
2 1
Arena casino
13 lip 2021 13:10
Elbi Uniqa
2
1
Arena casino
13 lip 2021 13:45
Niko-prom
1 2
Balotelli i prijatelji
13 lip 2021 13:45
Niko-prom
1
2
Balotelli i prijatelji
13 lip 2021 17:00
Dado gradnja
0 3
Johann Franck
13 lip 2021 17:00
Dado gradnja
0
3
Johann Franck
13 lip 2021 17:45
Balotelli i prijatelji
0 0
Elbi Uniqa
13 lip 2021 17:45
Balotelli i prijatelji
0
0
Elbi Uniqa
Kazneni udarci 1-2
13 lip 2021 18:45
Elbi Uniqa
1 2
Johann Franck
13 lip 2021 18:45
Elbi Uniqa
1
2
Johann Franck
Scroll to Top P