Prati nas

MNT Sesvetska sela

Grupna faza
Nokaut faza
Svi rezultati i raspored
Lokacija
Grupa A
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
3
1
2
6
2
2
1
0
1
4
2
2
3
3
2
0
0
2
0
4
-4
0
Grupa B
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
9
3
6
6
2
2
1
0
1
7
4
3
3
3
2
0
0
2
1
10
-9
0
Grupa C
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
10
5
5
6
2
2
1
0
1
5
2
3
3
3
2
0
0
2
5
13
-8
0
Grupa D
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
7
2
5
4
2
2
1
1
0
7
4
3
4
3
2
0
0
2
4
12
-8
0
Grupa E
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
16
1
15
6
2
2
1
0
1
6
7
-1
3
3
2
0
0
2
2
16
-14
0
Grupa F
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
8
2
6
6
2
2
1
0
1
2
3
-1
3
3
2
0
0
2
1
6
-5
0
Grupa G
All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
2
1
1
4
2
2
1
1
0
3
1
2
4
3
2
0
0
2
0
3
-3
0
show in full screen
Osmina finala
Glavaš transporti
Kumovi
2
0
Dentstar Vios automobili
S-line automobili
2
1
Pavix med
club logo
Pole trade
0
3
Caffe bar Best
Keramika Šarčević
2
1
Cvita
KO&KO Stolarija
3
0
Amigos barbershop
Karting centar Mega
2
0
Cristero pub
Korak po korak
5
6
2
2
Caffe bar Zeppelin
Jelkovec
2
3
Četvrtfinale
18.06.2023 15:10
Glavaš transporti
Dentstar Vios automobili
2
1
18.06.2023 15:40
Caffe bar Best
club logo
Pole trade
0
3
18.06.2023 16:10
Cvita
Amigos barbershop
2
3
0
0
18.06.2023 16:40
Korak po korak
Jelkovec
2
3
2
2
Polufinale
18.06.2023 17:10
Glavaš transporti
club logo
Pole trade
2
3
4
4
18.06.2023 17:50
Amigos barbershop
Jelkovec
Finale
18.06.2023 18:45
club logo
Pole trade
Za 3. mjesto
18.06.2023 18:30
Glavaš transporti
Osmina finala
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 10:00
Glavaš transporti
2 0
Kumovi
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 10:40
Dentstar Vios automobili
2 1
S-line automobili
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 11:20
Caffe bar Zeppelin
2 3
Jelkovec
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 12:00
Cristero pub
2 2
Korak po korak
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 12:40
Pavix med
0 3
Pole trade
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 13:20
Caffe bar Best
2 1
Keramika Šarčević
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 14:00
Amigos barbershop
2 0
Karting centar Mega
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 14:40
Cvita
3 0
KO&KO Stolarija
Četvrtfinale
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 15:10
Glavaš transporti
2 1
Dentstar Vios automobili
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 15:40
Caffe bar Best
0 3
Pole trade
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 16:10
Cvita
0 0
Amigos barbershop
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 16:40
Korak po korak
2 2
Jelkovec
Polufinale
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 17:10
Glavaš transporti
4 4
Pole trade
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 17:50
Amigos barbershop
- -
Jelkovec
16 lip 2023
MNT Sesvetska sela
16 lip 2023
- 17:00
Brestje
0 1
Pavix med
MNT Sesvetska sela
16 lip 2023
- 17:30
Amigos barbershop
6 1
Hidroizolacija Lukić
MNT Sesvetska sela
16 lip 2023
- 18:00
Glavaš transporti
2 4
Cvita
MNT Sesvetska sela
16 lip 2023
- 18:30
Delec United
0 5
Karting centar Mega
MNT Sesvetska sela
16 lip 2023
- 19:00
Kumovi
2 1
KO&KO Stolarija
MNT Sesvetska sela
16 lip 2023
- 19:30
KO&KO Stolarija
3 0
Keramika Šarčević
17 lip 2023
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 10:30
Korak po korak
3 1
Pavix med
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 11:00
Pole trade
6 0
Cristero pub
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 11:30
Caffe bar Best
1 0
Caffe bar Zeppelin
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 12:00
Cristero pub
6 1
Štef Jakić
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 12:30
Brestje
1 5
Korak po korak
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 13:00
Caffe bar Zeppelin
0 2
Jelkovec
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 13:30
Štef Jakić
1 10
Pole trade
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 14:00
S-line automobili
2 0
Karting centar Mega
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 14:30
Beton Rez
0 5
Glavaš transporti
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 15:00
Delec United
5 8
S-line automobili
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 15:30
Cvita
5 1
Beton Rez
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 17:00
Dentstar Vios automobili
1 1
Amigos barbershop
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 17:30
Kumovi
1 0
Keramika Šarčević
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 18:00
Jelkovec
1 1
Caffe bar Best
MNT Sesvetska sela
17 lip 2023
- 18:30
Hidroizolacija Lukić
3 6
Dentstar Vios automobili
18 lip 2023
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 10:00
Glavaš transporti
2 0
Kumovi
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 10:40
Dentstar Vios automobili
2 1
S-line automobili
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 11:20
Caffe bar Zeppelin
2 3
Jelkovec
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 12:00
Cristero pub
2 2
Korak po korak
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 12:40
Pavix med
0 3
Pole trade
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 13:20
Caffe bar Best
2 1
Keramika Šarčević
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 14:00
Amigos barbershop
2 0
Karting centar Mega
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 14:40
Cvita
3 0
KO&KO Stolarija
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 15:10
Glavaš transporti
2 1
Dentstar Vios automobili
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 15:40
Caffe bar Best
0 3
Pole trade
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 16:10
Cvita
0 0
Amigos barbershop
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 16:40
Korak po korak
2 2
Jelkovec
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 17:10
Glavaš transporti
4 4
Pole trade
MNT Sesvetska sela
18 lip 2023
- 17:50
Amigos barbershop
- -
Jelkovec
Kako doći do terena MNT Sesvetska Sela?

Danas slave rođendan:

Filipović Mato
Filipović Mato
Kašina Kašina
srp 14
godina
47
Švehla Ivan
Švehla Ivan
Omladinac Zagreb Omladinac Zagreb
srp 14
godina
63
Štrok Andrija
Štrok Andrija
Rudeš C.I.O.S. Rudeš C.I.O.S.
srp 14
godina
41
Petrović Miroslav
Petrović Miroslav
Studentski Grad Studentski Grad
srp 14
godina
57
Kramar Dalibor
Kramar Dalibor
Mladost DD Mladost DD
srp 14
godina
44
Zdešić Josip
Zdešić Josip
Novi Jelkovec Novi Jelkovec
srp 14
godina
60
Stupar Zoran
Stupar Zoran
Legende i točka Legende i točka
srp 14
godina
41
Jozić Vido
Jozić Vido
VNK Ivanić MIBU
srp 14
godina
51
Todić Mladen
Todić Mladen
Kvart Kvart
srp 14
godina
44
Zlatar  Saša
Zlatar  Saša
Prigorje (Ž) Prigorje (Ž)
srp 14
godina
28
Stančić Jurica
Stančić Jurica
Mladost DD Mladost DD
srp 14
godina
25
Dumenčić Matija
Dumenčić Matija
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
srp 14
godina
30
Kos Zoran
Kos Zoran
VNK Dinamo Turić VNK Dinamo Turić
srp 14
godina
58
Marinović Mateo
Marinović Mateo
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 14
godina
28
Štrok Hrvoje
Štrok Hrvoje
Sesvete Stje Ma promet Sesvete Stje Ma promet
srp 14
godina
44
Ljubičić Robert
Ljubičić Robert
Vezni igrač
ZAG ZAG
srp 14
godina
25
Janjić Nikola
Janjić Nikola
Vezni igrač
OSI OSI
srp 14
godina
22
Topić Toni
Topić Toni
Špansko Špansko
srp 14
godina
36
Škvorc Filip
Škvorc Filip
Golubovec Golubovec
srp 14
godina
20
Vujinović Dean
Vujinović Dean
Trnje (Z) Trnje (Z)
srp 14
godina
22
Vukić Silvio
Vukić Silvio
Golubovec Golubovec
srp 14
godina
25
Tokić Patrik
Tokić Patrik
Polet (SK) Polet (SK)
srp 14
godina
20
Mikulić Petar
Mikulić Petar
Obrambeni igrač
Dugopolje Dugopolje
srp 14
godina
24
Vrabec Ivan
Vrabec Ivan
Purger Purger
srp 14
godina
37
Petravić Marko
Petravić Marko
Dragonožec Dragonožec
srp 14
godina
21
Turčinov Ante
Turčinov Ante
Blato Blato
srp 14
godina
21
M. Faye
M. Faye
Obrambeni igrač
Kustošija Kustošija
srp 14
godina
20
I. Jajalo
I. Jajalo
Vezni igrač
Zrinski Osječko 1664 Zrinski Osječko 1664
srp 14
godina
26
Sekušak Vito
Sekušak Vito
Straža Straža
srp 14
godina
14
Cigrovski Karlo
Cigrovski Karlo
Rudeš Rudeš
srp 14
godina
15
Vlajić Vigo
Vlajić Vigo
Studentski Grad Studentski Grad
srp 14
godina
13
Šarić Oleg
Šarić Oleg
IST IST
srp 14
godina
14
Marasović Ivan
Marasović Ivan
Hrvace Hrvace
srp 14
godina
16
Palić David
Palić David
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
srp 14
godina
16
Malagić Amar
Malagić Amar
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
srp 14
godina
16
Božić Danijel
Božić Danijel
IST IST
srp 14
godina
15
Stojanović Gabrijel Stjepan
Stojanović Gabrijel Stjepan
HAŠK 1903 HAŠK 1903
srp 14
godina
22
Bevanda Leon
Bevanda Leon
Rudeš Rudeš
srp 14
godina
15
Preložiček Toma
Preložiček Toma
Gorica Gorica
srp 14
godina
14
Matolić Ivan
Matolić Ivan
Dugo Selo Dugo Selo
srp 14
godina
19
Ibraimi Adriano
Ibraimi Adriano
Zagreb Zagreb
srp 14
godina
19
Gavran Fran
Gavran Fran
HRV HRV
srp 14
godina
15
Boc Karlo
Boc Karlo
Zagreb Zagreb
srp 14
godina
15
Peroš Filip
Peroš Filip
Sava Strmec Sava Strmec
srp 14
godina
15
Čičak Josip
Čičak Josip
Studentski Grad Studentski Grad
srp 14
godina
19
Maksimović Marko
Maksimović Marko
Bsk Bijelo Brdo Bsk Bijelo Brdo
srp 14
godina
16
Božina Jan
Božina Jan
Polet (SK) Polet (SK)
srp 14
godina
16
Nikšić Gabriel
Nikšić Gabriel
Šibenik Šibenik
srp 14
godina
15
Plazanić Marko
Plazanić Marko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
srp 14
godina
17
Kršulja Renato
Kršulja Renato
Šibenik Šibenik
srp 14
godina
16
Žigman Martin
Žigman Martin
Mladost Zabok Mladost Zabok
srp 14
godina
14
Krajačić Niko
Krajačić Niko
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
srp 14
godina
16
Botković Karlo
Botković Karlo
Golubovec Golubovec
srp 14
godina
16
Munđer Sebastijan
Munđer Sebastijan
Kurilovec Kurilovec
srp 14
godina
16
Gudelj Joško
Gudelj Joško
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
srp 14
godina
16
Budim Marko
Budim Marko
Dugo Selo Dugo Selo
srp 14
godina
17
Osredečki Kristijan
Osredečki Kristijan
Zagorec (Kr) Zagorec (Kr)
srp 14
godina
35
Dugeč Petar
Dugeč Petar
Solin Solin
srp 14
godina
19
Kovačević Marko
Kovačević Marko
Sesvete Sesvete
srp 14
godina
15
Povrženić Roko
Povrženić Roko
Sava Strmec Sava Strmec
srp 14
godina
18
Sauer Karlo
Sauer Karlo
ZAG ZAG
srp 14
godina
16
Troskot Lota
Troskot Lota
Prečko Prečko
srp 14
godina
12
Pršir Fran
Pršir Fran
Lučko Lučko
srp 14
godina
14
Stanić Ivan
Stanić Ivan
Trnje (Z) Trnje (Z)
srp 14
godina
21
Rogan Karlo
Rogan Karlo
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
srp 14
godina
14
Šparavec Lovro
Šparavec Lovro
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
srp 14
godina
14
Pavković Gabrijel
Pavković Gabrijel
Vrapče Vrapče
srp 14
godina
16
Bikanec Jan
Bikanec Jan
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
srp 14
godina
18
Moćan Patrik
Moćan Patrik
Karlovac 1919 Karlovac 1919
srp 14
godina
13
Vranjković Antonio
Vranjković Antonio
Belišće Belišće
srp 14
godina
22
Jajalo Ivan
Jajalo Ivan
Zrinski Osječko 1664 Zrinski Osječko 1664
srp 14
godina
26
Rajčić Ivan
Rajčić Ivan
CIB CIB
srp 14
godina
17
Škreb Martin
Škreb Martin
Ivančica (ZB) Ivančica (ZB)
srp 14
godina
20
Ljubicic Robert
Ljubicic Robert
ZAG ZAG
srp 14
godina
25
Zurak Dominik
Zurak Dominik
Grobničan Grobničan
srp 14
godina
13
Budim Mateo
Budim Mateo
CIB CIB
srp 14
godina
16
Kušan Hana
Kušan Hana
Mladost Zabok Mladost Zabok
srp 14
godina
13
Greguranić Filip
Greguranić Filip
Kašina Kašina
srp 14
godina
15
Zubak Mark
Zubak Mark
Maksimir Maksimir
srp 14
godina
14
Kisić Fran
Kisić Fran
Inker Inker
srp 14
godina
12
Domitran Nina
Domitran Nina
Ponikve Ponikve
srp 14
godina
13
Mihalinec Niko
Mihalinec Niko
Radnik Križevci Radnik Križevci
srp 14
godina
21
Cirimotić Petar
Cirimotić Petar
ZAG ZAG
srp 14
godina
13
Lončarić Gabriel
Lončarić Gabriel
Tondach Tondach
srp 14
godina
18
Gazdek Mark
Gazdek Mark
ZET ZET
srp 14
godina
16
Gazdek Leon
Gazdek Leon
ZET ZET
srp 14
godina
16
Stipetić Nikola
Stipetić Nikola
Slunj Slunj
srp 14
godina
16
Antolić Stjepan
Antolić Stjepan
Klanjec Klanjec
srp 14
godina
20
Čengić Filip
Čengić Filip
Vojnić 95 Vojnić 95
srp 14
godina
18
Varga Luka
Varga Luka
Vrbovec Vrbovec
srp 14
godina
19
Radaljac Mihael
Radaljac Mihael
Jadran-LP Jadran-LP
srp 14
godina
13
Petrović Jakov
Petrović Jakov
Elektra Elektra
srp 14
godina
16
Diković Mihael
Diković Mihael
Opatija Opatija
srp 14
godina
15
Starčević Nikola
Starčević Nikola
Devetka Devetka
srp 14
godina
13
Fric Sven
Fric Sven
Šparta (Z) Šparta (Z)
srp 14
godina
12
Šebalj Stipe
Šebalj Stipe
Slunj Slunj
srp 14
godina
18
Bačić Ivica
Bačić Ivica
Špansko Špansko
srp 14
godina
38
P