Prati nas

Konačni poredak MNT Rugvica 2021:

🥇 KERATERM 🥇
🥈 ELBI UNIQA 🥈
🥉 DADO GRADNJA🥉

Grupna faza
Nokaut faza
Svi rezultati i raspored
Lokacija
Info

Grupa A

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
18
2
16
6
2
p i
2
1
0
1
3
10
-7
3
3
2
0
0
2
0
9
-9
0
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 18:00
KFK
1 0
Mato EL-D
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 19:00
Mato EL-D
0 8
CB Va Bene
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 20:00
CB Va Bene
10 2
KFK

Grupa B

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
6
3
3
6
2
2
1
0
1
5
2
3
3
3
2
0
0
2
2
8
-6
0
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 20:30
Elnet Tufekčić
1 2
Auto Simetrija
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 21:30
Bistro Prigorska klet
2 4
Auto Simetrija
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 22:30
Bistro Prigorska klet
0 4
Elnet Tufekčić

Grupa C

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
5
2
3
6
2
2
1
0
1
4
3
1
3
3
2
0
0
2
1
5
-4
0
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 17:30
CB Lav
3 0
Lowbob
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 18:30
CB Lav
1 3
Dado gradnja
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 19:30
Lowbob
1 2
Dado gradnja

Grupa D

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
12
2
10
6
2
2
1
0
1
7
6
1
3
3
2
0
0
2
2
13
-11
0
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 21:00
Kinder gradnja
7 1
Pizzeria Garfield
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 22:00
Kinder gradnja
5 1
Pekarna Perić
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 23:00
Pizzeria Garfield
1 6
Pekarna Perić

Grupa E

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
1
0
1
4
2
2
0
2
0
1
1
0
2
3
2
0
1
1
1
2
-1
1
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 20:30
Korak po korak
0 0
Caffe bar Bis
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 21:30
Korak po korak
1 1
Posavci
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 22:30
Caffe bar Bis
1 0
Posavci

Grupa F

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
7
0
7
6
2
2
1
0
1
3
4
-1
3
3
2
0
0
2
0
6
-6
0
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 18:00
Verbus
0 3
Pingaći
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 19:00
Elbi Uniqa
4 0
Pingaći
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 20:00
Elbi Uniqa
3 0
Verbus

Grupa G

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
4
1
3
6
2
2
1
0
1
3
1
2
3
3
2
0
0
2
1
6
-5
0
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 21:00
Ornix
3 0
Braća Jelić
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 22:00
Ornix
0 1
Keraterm
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 23:00
Keraterm
3 1
Braća Jelić

Grupa H

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
12
2
10
6
2
2
0
1
1
7
10
-3
1
3
2
0
1
1
9
16
-7
1
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 17:30
Olimp dribbling
9 2
Rugvica
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 18:30
Olimp dribbling
3 0
NK Kloštar
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 19:30
NK Kloštar
7 7
Rugvica
Osmina finala
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 14:00
Kinder gradnja
0 1
CB Lav
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 14:30
KFK
0 3
Pepsi Oporovec
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 15:00
Olimp dribbling
0 8
Ornix
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 15:30
Dado gradnja
3 0
Pekarna Perić
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 16:00
Caffe bar Bis
4 3
Pingaći
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 16:30
CB Va Bene
1 0
Elnet Tufekčić
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 17:00
Elbi Uniqa
4 0
Korak po korak
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 17:30
Keraterm
3 0
NK Kloštar
Četvrtfinale
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 18:00
CB Va Bene
1 5
Dado gradnja
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 18:40
Keraterm
5 0
Caffe bar Bis
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 19:20
CB Lav
1 0
Pepsi Oporovec
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 20:00
Elbi Uniqa
3 1
Ornix
Polufinale
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 20:40
Dado gradnja
3 4
Keraterm
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 21:20
CB Lav
0 8
Elbi Uniqa
Finale
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 22:40
Elbi Uniqa
0 2
Keraterm
show in full screen
Osmina finala
club logo
CB Va Bene
Elnet Tufekčić
1
0
club logo
Dado gradnja
Pekarna Perić
3
0
Caffe bar Bis
Pingaći
4
3
club logo
Keraterm
NK Kloštar
3
0
KFK
Pepsi Oporovec
0
3
CB Lav
Kinder gradnja
1
0
Elbi Uniqa
Korak po korak
4
0
Olimp dribbling
Ornix
0
8
Četvrtfinale
club logo
CB Va Bene
club logo
Dado gradnja
1
5
Caffe bar Bis
club logo
Keraterm
0
5
CB Lav
Pepsi Oporovec
1
0
Elbi Uniqa
Ornix
3
1
Polufinale
club logo
Dado gradnja
club logo
Keraterm
3
4
CB Lav
Elbi Uniqa
0
8
Finale
Elbi Uniqa
club logo
Keraterm
0
2
8 srp 2021
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 17:30
Olimp dribbling
9 2
Rugvica
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 18:00
Verbus
0 3
Pingaći
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 18:30
Olimp dribbling
3 0
NK Kloštar
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 19:00
Elbi Uniqa
4 0
Pingaći
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 19:30
NK Kloštar
7 7
Rugvica
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 20:00
Elbi Uniqa
3 0
Verbus
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 20:30
Elnet Tufekčić
1 2
Auto Simetrija
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 21:00
Ornix
3 0
Braća Jelić
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 21:30
Bistro Prigorska klet
2 4
Auto Simetrija
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 22:00
Ornix
0 1
Keraterm
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 22:30
Bistro Prigorska klet
0 4
Elnet Tufekčić
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
8 srp 2021
- 23:00
Keraterm
3 1
Braća Jelić
9 srp 2021
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 17:30
CB Lav
3 0
Lowbob
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 18:00
KFK
1 0
Mato EL-D
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 18:30
CB Lav
1 3
Dado gradnja
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 19:00
Mato EL-D
0 8
CB Va Bene
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 19:30
Lowbob
1 2
Dado gradnja
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 20:00
CB Va Bene
10 2
KFK
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 20:30
Korak po korak
0 0
Caffe bar Bis
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 21:00
Kinder gradnja
7 1
Pizzeria Garfield
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 21:30
Korak po korak
1 1
Posavci
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 22:00
Kinder gradnja
5 1
Pekarna Perić
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 22:30
Caffe bar Bis
1 0
Posavci
MNT Rugvica 2021 - Grupna faza
9 srp 2021
- 23:00
Pizzeria Garfield
1 6
Pekarna Perić
10 srp 2021
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 14:00
Kinder gradnja
0 1
CB Lav
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 14:30
KFK
0 3
Pepsi Oporovec
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 15:00
Olimp dribbling
0 8
Ornix
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 15:30
Dado gradnja
3 0
Pekarna Perić
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 16:00
Caffe bar Bis
4 3
Pingaći
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 16:30
CB Va Bene
1 0
Elnet Tufekčić
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 17:00
Elbi Uniqa
4 0
Korak po korak
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 17:30
Keraterm
3 0
NK Kloštar
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 18:00
CB Va Bene
1 5
Dado gradnja
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 18:40
Keraterm
5 0
Caffe bar Bis
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 19:20
CB Lav
1 0
Pepsi Oporovec
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 20:00
Elbi Uniqa
3 1
Ornix
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 20:40
Dado gradnja
3 4
Keraterm
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 21:20
CB Lav
0 8
Elbi Uniqa
MNT Rugvica 2021 - Nokaut faza
10 srp 2021
- 22:40
Elbi Uniqa
0 2
Keraterm

Nagradni fond
1. mjesto 12.000,00 kn
2. mjesto 5.000,00 kn
3. mjesto 3.000,00 kn

Pravila kod određivanja poretka u grupnoj fazi natjecanja.
U slučaju istog broja bodova za bolji plasman gleda se:

  • Međusobni susret
  • Gol razlika
  • Više zabijenih golova
  • Ždrijeb

Danas slave rođendan:

Plank Željko
Plank Željko
Odra Odra
srp 01
godina
72
Radovanović Miroslav
Radovanović Miroslav
Mala Mlaka Mala Mlaka
srp 01
godina
54
Rahle Jasmin
Rahle Jasmin
VNK Ivanjska Šimići
srp 01
godina
44
Hasanović Leon
Hasanović Leon
Ivanja Reka Ivanja Reka
srp 01
godina
18
Jurković Ivan
Jurković Ivan
Ivanja Reka Ivanja Reka
srp 01
godina
22
Pranjić Antonijo
Pranjić Antonijo
Ivanja Reka Ivanja Reka
srp 01
godina
19
Čuk Karlo
Čuk Karlo
Prigorje Ž Prigorje Ž
srp 01
godina
24
Delić Asmir
Delić Asmir
Prigorje M Prigorje M
srp 01
godina
28
Mlađenović Filip
Mlađenović Filip
ZET ZET
srp 01
godina
22
Sandalj Leon
Sandalj Leon
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 01
godina
22
Omerzo Dominik
Omerzo Dominik
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 01
godina
25
Bosanac Minja
Bosanac Minja
Blato Blato
srp 01
godina
40
Vuković Dražen
Vuković Dražen
Hrašće Hrašće
srp 01
godina
36
Ricov Marin
Ricov Marin
Croatia 98 Croatia 98
srp 01
godina
23
Kezele Petar
Kezele Petar
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 01
godina
26
Pomahač Marko
Pomahač Marko
ZET ZET
srp 01
godina
30
Horvat Ivan
Horvat Ivan
Lučko Lučko
srp 01
godina
21
Čečura Ivan
Čečura Ivan
Dugo Selo Dugo Selo
srp 01
godina
25
Režek Tin
Režek Tin
HAŠK 1903 HAŠK 1903
srp 01
godina
21
Vukelić Sebastian
Vukelić Sebastian
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
srp 01
godina
22
Stanković Nikola
Stanković Nikola
Brezovica Brezovica
srp 01
godina
28
Stanković Nikola
Stanković Nikola
Brezovica Brezovica
srp 01
godina
28
Kolendić Toni
Kolendić Toni
Studentski Grad Studentski Grad
srp 01
godina
20

Pročitaj više

P