Konačni poredak MNT Rugvica 2021:

🥇 KERATERM 🥇
🥈 ELBI UNIQA 🥈
🥉 DADO GRADNJA🥉

Grupna faza
Nokaut faza
Svi rezultati i raspored
Lokacija
Info

Grupa A

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
18
2
16
6
2
p i
2
1
0
1
3
10
-7
3
3
i i
2
0
0
2
0
9
-9
0
9 srp 2021 18:00
KFK
1 0
Mato EL-D
9 srp 2021 18:00
KFK
1
0
Mato EL-D
9 srp 2021 19:00
Mato EL-D
0 8
CB Va Bene
9 srp 2021 19:00
Mato EL-D
0
8
CB Va Bene
9 srp 2021 20:00
CB Va Bene
10 2
KFK
9 srp 2021 20:00
CB Va Bene
10
2
KFK

Grupa B

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
6
3
3
6
2
i p
2
1
0
1
5
2
3
3
3
i i
2
0
0
2
2
8
-6
0
8 srp 2021 20:30
Elnet Tufekčić
1 2
Auto Simetrija
8 srp 2021 20:30
Elnet Tufekčić
1
2
Auto Simetrija
8 srp 2021 21:30
Bistro Prigorska klet
2 4
Auto Simetrija
8 srp 2021 21:30
Bistro Prigorska klet
2
4
Auto Simetrija
8 srp 2021 22:30
Bistro Prigorska klet
0 4
Elnet Tufekčić
8 srp 2021 22:30
Bistro Prigorska klet
0
4
Elnet Tufekčić

Grupa C

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
5
2
3
6
2
p i
2
1
0
1
4
3
1
3
3
i i
2
0
0
2
1
5
-4
0
9 srp 2021 17:30
CB Lav
3 0
Lowbob
9 srp 2021 17:30
CB Lav
3
0
Lowbob
9 srp 2021 18:30
CB Lav
1 3
Dado gradnja
9 srp 2021 18:30
CB Lav
1
3
Dado gradnja
9 srp 2021 19:30
Lowbob
1 2
Dado gradnja
9 srp 2021 19:30
Lowbob
1
2
Dado gradnja

Grupa D

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
12
2
10
6
2
i p
2
1
0
1
7
6
1
3
3
i i
2
0
0
2
2
13
-11
0
9 srp 2021 21:00
Kinder gradnja
7 1
Pizzeria Garfield
9 srp 2021 21:00
Kinder gradnja
7
1
Pizzeria Garfield
9 srp 2021 22:00
Kinder gradnja
5 1
Pekarna Perić
9 srp 2021 22:00
Kinder gradnja
5
1
Pekarna Perić
9 srp 2021 23:00
Pizzeria Garfield
1 6
Pekarna Perić
9 srp 2021 23:00
Pizzeria Garfield
1
6
Pekarna Perić

Grupa E

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
n p
2
1
1
0
1
0
1
4
2
n n
2
0
2
0
1
1
0
2
3
n i
2
0
1
1
1
2
-1
1
9 srp 2021 20:30
Korak po korak
0 0
Caffe bar Bis
9 srp 2021 20:30
Korak po korak
0
0
Caffe bar Bis
9 srp 2021 21:30
Korak po korak
1 1
Posavci
9 srp 2021 21:30
Korak po korak
1
1
Posavci
9 srp 2021 22:30
Caffe bar Bis
1 0
Posavci
9 srp 2021 22:30
Caffe bar Bis
1
0
Posavci

Grupa F

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
7
0
7
6
2
p i
2
1
0
1
3
4
-1
3
3
i i
2
0
0
2
0
6
-6
0
8 srp 2021 18:00
Verbus
0 3
Pingaći
8 srp 2021 18:00
Verbus
0
3
Pingaći
8 srp 2021 19:00
Elbi Uniqa
4 0
Pingaći
8 srp 2021 19:00
Elbi Uniqa
4
0
Pingaći
8 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3 0
Verbus
8 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3
0
Verbus

Grupa G

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
4
1
3
6
2
p i
2
1
0
1
3
1
2
3
3
i i
2
0
0
2
1
6
-5
0
8 srp 2021 21:00
Ornix
3 0
Braća Jelić
8 srp 2021 21:00
Ornix
3
0
Braća Jelić
8 srp 2021 22:00
Ornix
0 1
Keraterm
8 srp 2021 22:00
Ornix
0
1
Keraterm
8 srp 2021 23:00
Keraterm
3 1
Braća Jelić
8 srp 2021 23:00
Keraterm
3
1
Braća Jelić

Grupa H

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
12
2
10
6
2
i n
2
0
1
1
7
10
-3
1
3
i n
2
0
1
1
9
16
-7
1
8 srp 2021 17:30
Olimp dribbling
9 2
Rugvica
8 srp 2021 17:30
Olimp dribbling
9
2
Rugvica
8 srp 2021 18:30
Olimp dribbling
3 0
NK Kloštar
8 srp 2021 18:30
Olimp dribbling
3
0
NK Kloštar
8 srp 2021 19:30
NK Kloštar
7 7
Rugvica
8 srp 2021 19:30
NK Kloštar
7
7
Rugvica
Osmina finala
10 srp 2021 14:00
Kinder gradnja
0 1
CB Lav
10 srp 2021 14:00
Kinder gradnja
0
1
CB Lav
10 srp 2021 14:30
KFK
0 3
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 14:30
KFK
0
3
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 15:00
Olimp dribbling
0 8
Ornix
10 srp 2021 15:00
Olimp dribbling
0
8
Ornix
10 srp 2021 15:30
Dado gradnja
3 0
Pekarna Perić
10 srp 2021 15:30
Dado gradnja
3
0
Pekarna Perić
10 srp 2021 16:00
Caffe bar Bis
4 3
Pingaći
10 srp 2021 16:00
Caffe bar Bis
4
3
Pingaći
10 srp 2021 16:30
CB Va Bene
1 0
Elnet Tufekčić
10 srp 2021 16:30
CB Va Bene
1
0
Elnet Tufekčić
10 srp 2021 17:00
Elbi Uniqa
4 0
Korak po korak
10 srp 2021 17:00
Elbi Uniqa
4
0
Korak po korak
10 srp 2021 17:30
Keraterm
3 0
NK Kloštar
10 srp 2021 17:30
Keraterm
3
0
NK Kloštar
Četvrtfinale
10 srp 2021 18:00
CB Va Bene
1 5
Dado gradnja
10 srp 2021 18:00
CB Va Bene
1
5
Dado gradnja
10 srp 2021 18:40
Keraterm
5 0
Caffe bar Bis
10 srp 2021 18:40
Keraterm
5
0
Caffe bar Bis
10 srp 2021 19:20
CB Lav
1 0
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 19:20
CB Lav
1
0
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3 1
Ornix
10 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3
1
Ornix
Polufinale
10 srp 2021 20:40
Dado gradnja
3 4
Keraterm
10 srp 2021 20:40
Dado gradnja
3
4
Keraterm
10 srp 2021 21:20
CB Lav
0 8
Elbi Uniqa
10 srp 2021 21:20
CB Lav
0
8
Elbi Uniqa
Finale
10 srp 2021 22:40
Elbi Uniqa
0 2
Keraterm
10 srp 2021 22:40
Elbi Uniqa
0
2
Keraterm
show in full screen
Osmina finala
CB Va Bene
Elnet Tufekčić
1
0
Dado gradnja
Pekarna Perić
3
0
Caffe bar Bis
Pingaći
4
3
Keraterm
NK Kloštar
3
0
KFK
Pepsi Oporovec
0
3
CB Lav
Kinder gradnja
1
0
Elbi Uniqa
Korak po korak
4
0
Olimp dribbling
Ornix
0
8
Četvrtfinale
CB Va Bene
Dado gradnja
1
5
Caffe bar Bis
Keraterm
0
5
CB Lav
Pepsi Oporovec
1
0
Elbi Uniqa
Ornix
3
1
Polufinale
Dado gradnja
Keraterm
3
4
CB Lav
Elbi Uniqa
0
8
Finale
Elbi Uniqa
Keraterm
0
2
8 srp 2021
8 srp 2021 17:30
Olimp dribbling
9 2
Rugvica
8 srp 2021 17:30
Olimp dribbling
9
2
Rugvica
8 srp 2021 18:00
Verbus
0 3
Pingaći
8 srp 2021 18:00
Verbus
0
3
Pingaći
8 srp 2021 18:30
Olimp dribbling
3 0
NK Kloštar
8 srp 2021 18:30
Olimp dribbling
3
0
NK Kloštar
8 srp 2021 19:00
Elbi Uniqa
4 0
Pingaći
8 srp 2021 19:00
Elbi Uniqa
4
0
Pingaći
8 srp 2021 19:30
NK Kloštar
7 7
Rugvica
8 srp 2021 19:30
NK Kloštar
7
7
Rugvica
8 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3 0
Verbus
8 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3
0
Verbus
8 srp 2021 20:30
Elnet Tufekčić
1 2
Auto Simetrija
8 srp 2021 20:30
Elnet Tufekčić
1
2
Auto Simetrija
8 srp 2021 21:00
Ornix
3 0
Braća Jelić
8 srp 2021 21:00
Ornix
3
0
Braća Jelić
8 srp 2021 21:30
Bistro Prigorska klet
2 4
Auto Simetrija
8 srp 2021 21:30
Bistro Prigorska klet
2
4
Auto Simetrija
8 srp 2021 22:00
Ornix
0 1
Keraterm
8 srp 2021 22:00
Ornix
0
1
Keraterm
8 srp 2021 22:30
Bistro Prigorska klet
0 4
Elnet Tufekčić
8 srp 2021 22:30
Bistro Prigorska klet
0
4
Elnet Tufekčić
8 srp 2021 23:00
Keraterm
3 1
Braća Jelić
8 srp 2021 23:00
Keraterm
3
1
Braća Jelić
9 srp 2021
9 srp 2021 17:30
CB Lav
3 0
Lowbob
9 srp 2021 17:30
CB Lav
3
0
Lowbob
9 srp 2021 18:00
KFK
1 0
Mato EL-D
9 srp 2021 18:00
KFK
1
0
Mato EL-D
9 srp 2021 18:30
CB Lav
1 3
Dado gradnja
9 srp 2021 18:30
CB Lav
1
3
Dado gradnja
9 srp 2021 19:00
Mato EL-D
0 8
CB Va Bene
9 srp 2021 19:00
Mato EL-D
0
8
CB Va Bene
9 srp 2021 19:30
Lowbob
1 2
Dado gradnja
9 srp 2021 19:30
Lowbob
1
2
Dado gradnja
9 srp 2021 20:00
CB Va Bene
10 2
KFK
9 srp 2021 20:00
CB Va Bene
10
2
KFK
9 srp 2021 20:30
Korak po korak
0 0
Caffe bar Bis
9 srp 2021 20:30
Korak po korak
0
0
Caffe bar Bis
9 srp 2021 21:00
Kinder gradnja
7 1
Pizzeria Garfield
9 srp 2021 21:00
Kinder gradnja
7
1
Pizzeria Garfield
9 srp 2021 21:30
Korak po korak
1 1
Posavci
9 srp 2021 21:30
Korak po korak
1
1
Posavci
9 srp 2021 22:00
Kinder gradnja
5 1
Pekarna Perić
9 srp 2021 22:00
Kinder gradnja
5
1
Pekarna Perić
9 srp 2021 22:30
Caffe bar Bis
1 0
Posavci
9 srp 2021 22:30
Caffe bar Bis
1
0
Posavci
9 srp 2021 23:00
Pizzeria Garfield
1 6
Pekarna Perić
9 srp 2021 23:00
Pizzeria Garfield
1
6
Pekarna Perić
10 srp 2021
10 srp 2021 14:00
Kinder gradnja
0 1
CB Lav
10 srp 2021 14:00
Kinder gradnja
0
1
CB Lav
10 srp 2021 14:30
KFK
0 3
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 14:30
KFK
0
3
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 15:00
Olimp dribbling
0 8
Ornix
10 srp 2021 15:00
Olimp dribbling
0
8
Ornix
10 srp 2021 15:30
Dado gradnja
3 0
Pekarna Perić
10 srp 2021 15:30
Dado gradnja
3
0
Pekarna Perić
10 srp 2021 16:00
Caffe bar Bis
4 3
Pingaći
10 srp 2021 16:00
Caffe bar Bis
4
3
Pingaći
10 srp 2021 16:30
CB Va Bene
1 0
Elnet Tufekčić
10 srp 2021 16:30
CB Va Bene
1
0
Elnet Tufekčić
10 srp 2021 17:00
Elbi Uniqa
4 0
Korak po korak
10 srp 2021 17:00
Elbi Uniqa
4
0
Korak po korak
10 srp 2021 17:30
Keraterm
3 0
NK Kloštar
10 srp 2021 17:30
Keraterm
3
0
NK Kloštar
10 srp 2021 18:00
CB Va Bene
1 5
Dado gradnja
10 srp 2021 18:00
CB Va Bene
1
5
Dado gradnja
10 srp 2021 18:40
Keraterm
5 0
Caffe bar Bis
10 srp 2021 18:40
Keraterm
5
0
Caffe bar Bis
10 srp 2021 19:20
CB Lav
1 0
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 19:20
CB Lav
1
0
Pepsi Oporovec
10 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3 1
Ornix
10 srp 2021 20:00
Elbi Uniqa
3
1
Ornix
10 srp 2021 20:40
Dado gradnja
3 4
Keraterm
10 srp 2021 20:40
Dado gradnja
3
4
Keraterm
10 srp 2021 21:20
CB Lav
0 8
Elbi Uniqa
10 srp 2021 21:20
CB Lav
0
8
Elbi Uniqa
10 srp 2021 22:40
Elbi Uniqa
0 2
Keraterm
10 srp 2021 22:40
Elbi Uniqa
0
2
Keraterm

Nagradni fond
1. mjesto 12.000,00 kn
2. mjesto 5.000,00 kn
3. mjesto 3.000,00 kn

Pravila kod određivanja poretka u grupnoj fazi natjecanja.
U slučaju istog broja bodova za bolji plasman gleda se:

  • Međusobni susret
  • Gol razlika
  • Više zabijenih golova
  • Ždrijeb
Scroll to Top P