Prati nas

MNT MARKUŠEVEC 2022

1. Altus Delivery

2. CB Virage

3. Trgoplast

Grupna faza
Svi rezultati i raspored
Nokaut faza
Lokacija
Grupa A
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
22
4
18
9
2
3
2
0
1
9
10
-1
6
3
n i i
3
0
1
2
8
14
-6
1
4
3
0
1
2
3
14
-11
1
Grupa B
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
10
1
9
9
2
3
2
0
1
11
1
10
6
3
3
1
0
2
3
15
-12
3
4
i i i
3
0
0
3
3
10
-7
0
Grupa C
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
i p p
3
2
0
1
7
4
3
6
2
3
1
1
1
5
3
2
4
3
3
1
1
1
2
5
-3
4
4
3
1
0
2
5
7
-2
3
Grupa D
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
20
2
18
9
2
p p i
3
2
0
1
5
10
-5
6
3
3
1
0
2
10
2
8
3
4
3
0
0
3
3
24
-21
0
Grupa E
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
11
1
10
7
2
3
2
1
0
8
2
6
7
3
3
1
0
2
4
8
-4
3
4
3
0
0
3
0
12
-12
0
Grupa F
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
6
1
5
7
2
3
2
0
1
5
3
2
6
3
3
1
1
1
4
5
-1
4
4
3
0
0
3
3
9
-6
0
Grupa G
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
16
1
15
9
2
3
2
0
1
7
8
-1
6
3
3
1
0
2
1
5
-4
3
4
3
0
0
3
0
10
-10
0
16 lip 2022
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 10:00
Arena casino
1 0
CB Virage
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 10:40
Restoran Markuševec
4 1
Markuševečki mališani
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 11:20
Smart Horvat
0 6
CB Virage
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 12:00
Markuševečki mališani
3 1
Peliks
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 12:40
Dental studio Perić
4 0
Peliks Heavy Duty
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 13:20
CB Virage
5 0
No name
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 14:00
Trgoplast
2 0
Pizzeria Pikolina
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 14:40
Smart Horvat
3 2
No name
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 15:20
Trgoplast
3 0
Black Friday
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 16:00
Restoran Markuševec
1 2
Peliks
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 16:40
Paraplegičari
3 0
Pizzeria Markuš
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 17:20
Trgoplast
1 1
CB Zdenac
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 18:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
10 2
Nisu mame znamo šta
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 18:40
Restoran Markuševec
0 0
Zagreb Zapad
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 19:20
Dvijetrinaesto
3 3
Bačun
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 20:00
Arena casino
7 0
Smart Horvat
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 20:40
Peliks
4 0
Zagreb Zapad
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 21:20
Nisu mame znamo šta
0 10
Stay Fresh
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
16 lip 2022
- 22:00
Arena casino
2 1
No name
17 lip 2022
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 17:20
CB London
1 0
Pizzeria Markuš
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 18:00
Markuševečki mališani
1 2
Zagreb Zapad
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 18:40
Altus Delivery
6 0
Pizzeria Markuš
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 19:20
Pa kak
4 1
Nisu mame znamo šta
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 20:00
Bistro Arka Rene Toold
8 0
Dvijetrinaesto
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 20:40
Pizza Factory
1 1
Dental studio Perić
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 21:20
Dvijetrinaesto
0 3
Vesnini mališani
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
17 lip 2022
- 22:00
Dental studio Perić
6 0
Bolt Wolt Partner
18 lip 2022
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 11:00
Vesnini mališani
4 3
Bačun
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 11:40
Paraplegičari
1 8
Altus Delivery
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 12:20
Bistro Arka Rene Toold
7 2
Vesnini mališani
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 13:00
Altus Delivery
2 0
CB London
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 13:40
Bačun
2 7
Bistro Arka Rene Toold
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 14:20
Pa kak
1 0
Stay Fresh
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 15:00
CB London
0 3
Paraplegičari
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 15:40
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
1 0
Stay Fresh
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 16:20
Bolt Wolt Partner
0 3
Peliks Heavy Duty
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 17:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
9 0
Pa kak
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 18:20
Pizzeria Pikolina
2 0
CB Zdenac
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 19:00
Pizza Factory
4 1
Peliks Heavy Duty
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 19:40
Pizzeria Pikolina
3 1
Black Friday
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 20:20
Pizza Factory
3 0
Bolt Wolt Partner
MNT Markuševec 2022 - Grupna faza
18 lip 2022
- 21:00
CB Zdenac
3 2
Black Friday
19 lip 2022
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 11:00
Bistro Arka Rene Toold
6 0
Zagreb Zapad
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 11:40
Arena casino
5 3
Vesnini mališani
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 12:20
Pa kak
4 2
Peliks
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 13:00
CB Virage
1 0
Restoran Markuševec
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 13:40
CB Zdenac
0 6
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 14:20
Altus Delivery
3 2
Pizza Factory
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 15:00
Paraplegičari
1 7
Trgoplast
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 15:40
Dental studio Perić
0 1
Pizzeria Pikolina
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 16:20
Bistro Arka Rene Toold
3 1
Arena casino
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 17:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
0 2
Altus Delivery
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 17:40
Pa kak
1 6
CB Virage
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 18:20
Trgoplast
6 0
Pizzeria Pikolina
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 19:20
CB Virage
2 1
Bistro Arka Rene Toold
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 20:00
Altus Delivery
3 1
Trgoplast
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 21:10
Altus Delivery
2 0
CB Virage
show in full screen
Osmina finala
Bistro Arka Rene Toold
Zagreb Zapad
6
0
club logo
Arena casino
Vesnini mališani
5
3
Pa kak
Peliks
4
2
CB Virage
Restoran Markuševec
1
0
CB Zdenac
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
0
6
Altus Delivery
club logo
Pizza Factory
3
2
Paraplegičari
club logo
Trgoplast
1
7
Dental studio Perić
Pizzeria Pikolina
0
1
Četvrtfinale
Bistro Arka Rene Toold
club logo
Arena casino
3
1
Pa kak
CB Virage
1
6
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
Altus Delivery
0
2
club logo
Trgoplast
Pizzeria Pikolina
6
0
Polufinale
Bistro Arka Rene Toold
CB Virage
1
2
Altus Delivery
club logo
Trgoplast
3
1
Finale
Altus Delivery
CB Virage
2
0
Osmina finala
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 11:00
Bistro Arka Rene Toold
6 0
Zagreb Zapad
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 11:40
Arena casino
5 3
Vesnini mališani
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 12:20
Pa kak
4 2
Peliks
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 13:00
CB Virage
1 0
Restoran Markuševec
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 13:40
CB Zdenac
0 6
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 14:20
Altus Delivery
3 2
Pizza Factory
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 15:00
Paraplegičari
1 7
Trgoplast
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 15:40
Dental studio Perić
0 1
Pizzeria Pikolina
Četvrtfinale
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 16:20
Bistro Arka Rene Toold
3 1
Arena casino
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 17:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
0 2
Altus Delivery
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 17:40
Pa kak
1 6
CB Virage
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 18:20
Trgoplast
6 0
Pizzeria Pikolina
Polufinale
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 19:20
CB Virage
2 1
Bistro Arka Rene Toold
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 20:00
Altus Delivery
3 1
Trgoplast
Finale
MNT Markuševec 2022 - Nokaut faza
19 lip 2022
- 21:10
Altus Delivery
2 0
CB Virage

Sve utakmice igrat će se na betonskom igralištu OŠ Markuševec.

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Plank Željko
Plank Željko
Odra Odra
srp 01
godina
72
Radovanović Miroslav
Radovanović Miroslav
Mala Mlaka Mala Mlaka
srp 01
godina
54
Rahle Jasmin
Rahle Jasmin
VNK Ivanjska Šimići
srp 01
godina
44
Hasanović Leon
Hasanović Leon
Ivanja Reka Ivanja Reka
srp 01
godina
18
Jurković Ivan
Jurković Ivan
Ivanja Reka Ivanja Reka
srp 01
godina
22
Pranjić Antonijo
Pranjić Antonijo
Ivanja Reka Ivanja Reka
srp 01
godina
19
Čuk Karlo
Čuk Karlo
Prigorje Ž Prigorje Ž
srp 01
godina
24
Delić Asmir
Delić Asmir
Prigorje M Prigorje M
srp 01
godina
28
Mlađenović Filip
Mlađenović Filip
ZET ZET
srp 01
godina
22
Sandalj Leon
Sandalj Leon
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 01
godina
22
Omerzo Dominik
Omerzo Dominik
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 01
godina
25
Bosanac Minja
Bosanac Minja
Blato Blato
srp 01
godina
40
Vuković Dražen
Vuković Dražen
Hrašće Hrašće
srp 01
godina
36
Ricov Marin
Ricov Marin
Croatia 98 Croatia 98
srp 01
godina
23
Kezele Petar
Kezele Petar
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 01
godina
26
Pomahač Marko
Pomahač Marko
ZET ZET
srp 01
godina
30
Horvat Ivan
Horvat Ivan
Lučko Lučko
srp 01
godina
21
Čečura Ivan
Čečura Ivan
Dugo Selo Dugo Selo
srp 01
godina
25
Režek Tin
Režek Tin
HAŠK 1903 HAŠK 1903
srp 01
godina
21
Vukelić Sebastian
Vukelić Sebastian
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
srp 01
godina
22
Stanković Nikola
Stanković Nikola
Brezovica Brezovica
srp 01
godina
28
Stanković Nikola
Stanković Nikola
Brezovica Brezovica
srp 01
godina
28
Kolendić Toni
Kolendić Toni
Studentski Grad Studentski Grad
srp 01
godina
20

Pročitaj više

P