Prati nas

Grupna faza
Svi rezultati i raspored
Nokaut faza
Lokacija
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H
26 kol 2022
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 17:00
Šaraf tech
7 3
Los Blancos
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 17:35
Daz United Party Animals
4 0
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 18:10
Los Blancos
2 0
Krajnik group
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 18:45
GTI Frenky
2 2
Remete
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 19:20
Tapa tapa
2 0
Treća
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 19:55
Futsal Dinamo juniori
4 1
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 20:30
Bianca
3 4
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 21:05
Peliks Heavy Duty
5 1
FC Bule
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 21:40
MNK Janje Vidikovac
0 1
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 22:15
FC Bule
2 3
AMM mesari
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
26 kol 2022
- 22:50
Daz United Party Animals
3 2
Remete
27 kol 2022
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 09:00
Tapa tapa
3 0
Yayo Vallecano
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 09:35
MNK Janje Vidikovac
3 1
Bianca
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 10:10
Yayo Vallecano
0 3
Treća
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 10:45
Jahači apokalipse
0 4
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 11:20
MNK Peliks
3 1
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 11:55
Vatrogasci Trešnjevka
3 1
Krajnik group
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 12:30
Jahači apokalipse
0 3
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 13:05
Vatrogasci Trešnjevka
2 1
Los Blancos
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 13:40
Krajnik group
2 4
Šaraf tech
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 14:15
MNK Janje Vidikovac
0 5
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 14:50
T/NK Prigorje M
1 5
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 15:25
Yayo Vallecano
0 3
Crofna hr
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 16:00
Futsal Dinamo juniori
3 0
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 16:35
T/NK Prigorje M
0 4
Remete
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 17:10
Desperadosi
0 1
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 17:45
Plan Prestige
3 1
FC Bule
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 18:20
Jahači apokalipse
0 6
Futsal Dinamo juniori
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 18:55
Tapa tapa
3 4
Crofna hr
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 19:30
Vatrogasci Trešnjevka
2 1
Šaraf tech
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 20:05
T/NK Prigorje M
0 3
Daz United Party Animals
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 20:40
Peliks Heavy Duty
1 3
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 21:15
Bianca
7 8
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 21:50
AMM mesari
3 3
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 22:25
Crofna hr
2 1
Treća
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Grupna faza
27 kol 2022
- 23:00
Peliks Heavy Duty
1 0
AMM mesari
28 kol 2022
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 10:00
Peliks Heavy Duty
2 0
Remete
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 10:40
Daz United Party Animals
3 5
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 11:20
T/NK Trnje
2 0
Treća
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 12:00
Plan Prestige
3 0
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 12:40
Šaraf tech
0 2
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 13:20
Futsal Dinamo juniori
1 3
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 14:00
Crofna hr
4 1
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 14:00
Vatrogasci Trešnjevka
3 0
AMM mesari
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 15:20
Peliks Heavy Duty
0 4
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 16:00
Desperadosi
1 5
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 16:40
GTI Frenky
1 3
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 17:20
Crofna hr
0 2
Vatrogasci Trešnjevka
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 19:00
T/NK Trnje
2 1
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 19:40
Plan Prestige
4 1
Vatrogasci Trešnjevka
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 21:00
Plan Prestige
6 1
T/NK Trnje
show in full screen
Osmina finala
Četvrtfinale
Polufinale
Finale
Osmina finala
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 10:00
Peliks Heavy Duty
2 0
Remete
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 10:40
Daz United Party Animals
3 5
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 11:20
T/NK Trnje
2 0
Treća
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 12:00
Plan Prestige
3 0
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 12:40
Šaraf tech
0 2
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 13:20
Futsal Dinamo juniori
1 3
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 14:00
Crofna hr
4 1
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 14:00
Vatrogasci Trešnjevka
3 0
AMM mesari
Četvrtfinale
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 15:20
Peliks Heavy Duty
0 4
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 16:00
Desperadosi
1 5
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 16:40
GTI Frenky
1 3
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 17:20
Crofna hr
0 2
Vatrogasci Trešnjevka
Polufinale
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 19:00
T/NK Trnje
2 1
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 19:40
Plan Prestige
4 1
Vatrogasci Trešnjevka
Finale
MMNT Oskar Kadrnka 2022 - Nokaut faza
28 kol 2022
- 21:00
Plan Prestige
6 1
T/NK Trnje

Sve utakmice igrat će se na novom betonskom igralištu u Gračanima

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Salajec Miroslav
Salajec Miroslav
Brezovica Brezovica
lis 06
godina
41
Lisak Željko
Lisak Željko
Kašina Kašina
lis 06
godina
50
Anušić Miro
Anušić Miro
Kašina Kašina
lis 06
godina
43
Barbir Tonči
Barbir Tonči
Radnik Sesvete Radnik Sesvete
lis 06
godina
66
Knežević Josip
Knežević Josip
VNK Ravnice VNK Ravnice
lis 06
godina
41
Zeljko Ivan
Zeljko Ivan
VNK Cro Docs VNK Cro Docs
lis 06
godina
65
Galić Edvard
Galić Edvard
VNK Cro Docs VNK Cro Docs
lis 06
godina
51
Samaržija Mario
Samaržija Mario
VNK RIZ 1978. VNK RIZ 1978.
lis 06
godina
41
Anđelić Daniel
Anđelić Daniel
VNK Trnava AS caffe VNK Trnava AS caffe
lis 06
godina
43
Pajić Nikola
Pajić Nikola
Ivanja Reka Ivanja Reka
lis 06
godina
22
Lekić Filip
Lekić Filip
Studentski Grad Studentski Grad
lis 06
godina
18
Bilonić Stipo
Bilonić Stipo
Šparta Šparta
lis 06
godina
18
Rajner Ivan
Rajner Ivan
Prigorje Ž Prigorje Ž
lis 06
godina
28
Dautović Adnan
Dautović Adnan
Nur Nur
lis 06
godina
33
Mandić Marko
Mandić Marko
Mladost Buzin Mladost Buzin
lis 06
godina
38
Pavić Predrag
Pavić Predrag
Ivanja Reka Ivanja Reka
lis 06
godina
33
Jurić Bojan
Jurić Bojan
Hrašće Hrašće
lis 06
godina
34
Barić Tin
Barić Tin
Zagreb Zagreb
lis 06
godina
30
Cota Dino
Cota Dino
Sava J Sava J
lis 06
godina
34
Šinko Mihael
Šinko Mihael
Bistra Bistra
lis 06
godina
22
Kogoj Žan
Kogoj Žan
Golubovec Golubovec
lis 06
godina
18
Ptiček Ivan
Ptiček Ivan
Karlovac 1919 Karlovac 1919
lis 06
godina
24
Buntić Milan
Buntić Milan
Studentski Grad Studentski Grad
lis 06
godina
20

Pročitaj više

P