Prati nas

MNT KAJZERICA 2024

SENIORI

Grupna faza
Nokaut faza
Svi rezultati i raspored
Lokacija

Grupa A

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
9
4
5
7
2
3
2
0
1
7
5
2
6
3
3
1
1
1
4
4
0
4
4
i i i
3
0
0
3
2
9
-7
0

Grupa B

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
7
2
5
6
2
2
1
0
1
6
4
2
3
3
2
0
0
2
0
7
-7
0

Grupa C

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
9
3
6
6
2
2
1
0
1
4
5
-1
3
3
2
0
0
2
4
9
-5
0

Grupa D

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
0
1
4
3
1
3
2
2
1
0
1
3
3
0
3
3
2
1
0
1
2
3
-1
3

Grupa E

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
11
2
9
6
2
2
1
0
1
5
7
-2
3
3
2
0
0
2
4
11
-7
0

Grupa F

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
8
0
8
6
2
i p
2
1
0
1
3
5
-2
3
3
2
0
0
2
0
6
-6
0

Grupa G

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
8
3
5
6
2
2
0
1
1
4
7
-3
1
3
2
0
1
1
3
5
-2
1

Grupa H

All
Home
Away
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
6
0
6
6
2
2
1
0
1
3
4
-1
3
3
2
0
0
2
1
6
-5
0
show in full screen
Osmina finala
02.06.2024 10:00
Botanico & Euroart alati
Hidroizolacije Mizan - AG Tomić
4
1
02.06.2024 11:20
CB Quart
club logo
Tupek Auto
2
3
02.06.2024 12:40
Anda gradnja
E2GO
4
1
02.06.2024 14:00
club logo
CB Jet star Lumini digital
club logo
Midas Tatoo Studio
1
5
02.06.2024 10:40
Mamin Vrt i Šparoga logistika
Zlatni retriveri
0
2
02.06.2024 12:00
Rakuni
Turbina.hr
0
3
02.06.2024 13:20
Barbershop Edi
Leograd
0
4
02.06.2024 14:40
club logo
Keraterm
MNT Granešina
0
3
Četvrtfinale
02.06.2024 15:20
Botanico & Euroart alati
club logo
Tupek Auto
2
1
02.06.2024 16:40
Anda gradnja
club logo
Midas Tatoo Studio
3
0
02.06.2024 16:00
Zlatni retriveri
Turbina.hr
1
2
02.06.2024 17:20
Leograd
MNT Granešina
2
0
Polufinale
02.06.2024 19:55
Botanico & Euroart alati
Anda gradnja
1
2
02.06.2024 19:15
Turbina.hr
Leograd
2
1
2
2
Finale
02.06.2024 21:40
Anda gradnja
Turbina.hr
2
3
3
3
3. mjesto
Botanico & Euroart alati
Leograd
0
1
Osmina finala
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 10:00
Botanico & Euroart alati
4 1
Hidroizolacije Mizan - AG Tomić
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 10:40
Mamin Vrt i Šparoga logistika
0 2
Zlatni retriveri
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 11:20
CB Quart
2 3
Tupek Auto
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 12:00
Rakuni
0 3
Turbina.hr
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 12:40
Anda gradnja
4 1
E2GO
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 13:20
Barbershop Edi
0 4
Leograd
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 14:00
CB Jet star Lumini digital
1 5
Midas Tatoo Studio
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 14:40
Keraterm
0 3
MNT Granešina
Četvrtfinale
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 15:20
Botanico & Euroart alati
2 1
Tupek Auto
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 16:00
Zlatni retriveri
1 2
Turbina.hr
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 16:40
Anda gradnja
3 0
Midas Tatoo Studio
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 17:20
Leograd
2 0
MNT Granešina
Polufinale
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 19:15
Turbina.hr
2 2
Leograd
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 19:55
Botanico & Euroart alati
1 2
Anda gradnja
Finale
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 20:50
Botanico & Euroart alati
0 1
Leograd
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 21:40
Anda gradnja
3 3
Turbina.hr
29 svi 2024
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 18:35
Mobitel popravljaona
1 3
CB Jet star Lumini digital
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 19:15
Turbina.hr
3 1
CB Quart
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 19:50
Zlatni retriveri
4 2
Botanico & Euroart alati
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 20:25
Reduta
2 1
Turbina.hr
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 21:00
Keraterm
3 0
Mobitel popravljaona
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 21:35
CB Quart
2 0
Reduta
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 22:10
MNK Goli vrh
0 4
Botanico & Euroart alati
MNT Kajzerica
29 svi 2024
- 22:45
Zlatni retriveri
3 0
MNK Goli vrh
30 svi 2024
MNT Kajzerica
30 svi 2024
- 17:20
CB Sportivo
2 0
SDG
MNT Kajzerica
30 svi 2024
- 18:30
Hidroizolacije Mizan - AG Tomić
4 1
Mamin Vrt i Šparoga logistika
MNT Kajzerica
30 svi 2024
- 19:40
Rakuni
1 3
Tupek Auto
MNT Kajzerica
30 svi 2024
- 20:50
Hidroizolacije Mizan - AG Tomić
2 2
CB Sportivo
MNT Kajzerica
30 svi 2024
- 21:25
Tupek Auto
6 2
Lutum
31 svi 2024
MNT Kajzerica
31 svi 2024
- 17:20
Midas Tatoo Studio
3 1
CB Moby Dick
MNT Kajzerica
31 svi 2024
- 18:35
Rakuni
3 2
Lutum
MNT Kajzerica
31 svi 2024
- 20:20
MNT Granešina
2 5
Midas Tatoo Studio
1 lip 2024
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 11:45
Šija Portoriko
2 5
Barbershop Edi
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 12:20
Hidroizolacije Mizan - AG Tomić
3 1
SDG
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 12:55
CB Sportivo
0 2
Mamin Vrt i Šparoga logistika
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 13:30
Anda gradnja
6 2
Šija Portoriko
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 14:05
Barbershop Edi
0 5
Anda gradnja
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 14:40
Leograd
3 0
Simply rent-a-car - Bottega bar
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 15:15
Mamin Vrt i Šparoga logistika
4 1
SDG
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 15:50
E2GO
0 5
Leograd
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 20:10
E2GO
3 0
Simply rent-a-car - Bottega bar
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 20:50
CB Moby Dick
2 2
MNT Granešina
MNT Kajzerica
1 lip 2024
- 21:30
CB Jet star Lumini digital
0 3
Keraterm
2 lip 2024
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 10:00
Botanico & Euroart alati
4 1
Hidroizolacije Mizan - AG Tomić
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 10:40
Mamin Vrt i Šparoga logistika
0 2
Zlatni retriveri
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 11:20
CB Quart
2 3
Tupek Auto
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 12:00
Rakuni
0 3
Turbina.hr
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 12:40
Anda gradnja
4 1
E2GO
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 13:20
Barbershop Edi
0 4
Leograd
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 14:00
CB Jet star Lumini digital
1 5
Midas Tatoo Studio
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 14:40
Keraterm
0 3
MNT Granešina
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 15:20
Botanico & Euroart alati
2 1
Tupek Auto
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 16:00
Zlatni retriveri
1 2
Turbina.hr
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 16:40
Anda gradnja
3 0
Midas Tatoo Studio
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 17:20
Leograd
2 0
MNT Granešina
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 19:15
Turbina.hr
2 2
Leograd
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 19:55
Botanico & Euroart alati
1 2
Anda gradnja
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 20:50
Botanico & Euroart alati
0 1
Leograd
MNT Kajzerica
2 lip 2024
- 21:40
Anda gradnja
3 3
Turbina.hr
Kako doći do MNT Kajzerica?

Danas slave rođendan:

Jozić Mario
Jozić Mario
VNK Lokomotiva - Senjak hoteli VNK Lokomotiva - Senjak hoteli
lip 21
godina
52
Stepanić Marko
Stepanić Marko
Mladost Buzin Mladost Buzin
lip 21
godina
45
Pešić Mario
Pešić Mario
Botinec Botinec
lip 21
godina
41
Bačurin Ivan
Bačurin Ivan
Hrašće Hrašće
lip 21
godina
53
Kovačević Dean
Kovačević Dean
Kustošija Kustošija
lip 21
godina
46
Perković Boris
Perković Boris
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
lip 21
godina
59
Markić Ivan
Markić Ivan
Nur Nur
lip 21
godina
54
Bićanić Mario
Bićanić Mario
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
lip 21
godina
49
Oraščanin Senad
Oraščanin Senad
VNK Usora VNK Usora
lip 21
godina
60
Štahan Tomislav
Štahan Tomislav
VNK Zanatlija VNK Zanatlija
lip 21
godina
43
Vlahović Kristijan
Vlahović Kristijan
VNK Zanatlija VNK Zanatlija
lip 21
godina
45
Hendija Davor
Hendija Davor
VNK Zanatlija VNK Zanatlija
lip 21
godina
49
Barić Mario
Barić Mario
VNK Silvija stil VNK Silvija stil
lip 21
godina
47
Rukavina Tomas
Rukavina Tomas
HAŠK 1903 HAŠK 1903
lip 21
godina
22
Krpan Igor
Krpan Igor
Čulinec Čulinec
lip 21
godina
63
Dominiković Dominik
Dominiković Dominik
Studentski Grad Studentski Grad
lip 21
godina
21
Čule Petar
Čule Petar
Ravnice Ravnice
lip 21
godina
28
Krpan Kristian
Krpan Kristian
Botinec Botinec
lip 21
godina
25
Golubić Alen 
Golubić Alen 
Ivanja Reka Ivanja Reka
lip 21
godina
25
Steinbauer Patrik
Steinbauer Patrik
Gavran 2003 Gavran 2003
lip 21
godina
23
Lovrečki Hrvoje
Lovrečki Hrvoje
ŠN Maksimir ŠN Maksimir
lip 21
godina
24
Belko-Hunjak Tomislav
Belko-Hunjak Tomislav
Jarun Jarun
lip 21
godina
44
Havliček Ivan
Havliček Ivan
Brezovica Brezovica
lip 21
godina
23
Drempetić Čonkić Teo
Drempetić Čonkić Teo
Purger Purger
lip 21
godina
37
Topčagić Mihret
Topčagić Mihret
Napadač
OSI OSI
lip 21
godina
36
Omazić Filip
Omazić Filip
HAŠK 1903 HAŠK 1903
lip 21
godina
28
Strahonja Kristijan
Strahonja Kristijan
Gaj Mače Gaj Mače
lip 21
godina
20
Serdar Patrik
Serdar Patrik
Šparta (Z) Šparta (Z)
lip 21
godina
22
Halilić Matija
Halilić Matija
Kurilovec Kurilovec
lip 21
godina
22
Naglić Šimun
Naglić Šimun
Prigorje (M) Prigorje (M)
lip 21
godina
18
Markotić Luka
Markotić Luka
Vrapče Vrapče
lip 21
godina
14
Varjačić Noa
Varjačić Noa
Mladost Zabok Mladost Zabok
lip 21
godina
18
Ćapin Ivan
Ćapin Ivan
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 21
godina
20
Štrok Ivan
Štrok Ivan
HRV HRV
lip 21
godina
18
Komušar Marko
Komušar Marko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
lip 21
godina
13
Beaković Simon
Beaković Simon
Jadran-Poreč Jadran-Poreč
lip 21
godina
20
Brenc Tomislav
Brenc Tomislav
Polet (SK) Polet (SK)
lip 21
godina
39
Mrdeža Toma
Mrdeža Toma
Šibenik Šibenik
lip 21
godina
16
Bradač Fran
Bradač Fran
Samobor Samobor
lip 21
godina
16
Mihajlović Poljan Mislav
Mihajlović Poljan Mislav
Bjelovar Bjelovar
lip 21
godina
16
Hranjec Kristijan
Hranjec Kristijan
Zelina Zelina
lip 21
godina
18
Garac Ivan
Garac Ivan
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 21
godina
16
Šimić Velimir
Šimić Velimir
Ilovac Ilovac
lip 21
godina
15
Mijatović Antonio
Mijatović Antonio
Podsused Podsused
lip 21
godina
14
Kajić Mihael
Kajić Mihael
Belišće Belišće
lip 21
godina
15
Perjanec Gabriel
Perjanec Gabriel
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
lip 21
godina
14
Strunje Ivan
Strunje Ivan
Hrvace Hrvace
lip 21
godina
17
Trgovčić Leon
Trgovčić Leon
Karlovac 1919 Karlovac 1919
lip 21
godina
12
Miljković Ivan
Miljković Ivan
HRV HRV
lip 21
godina
14
Alili Kerim
Alili Kerim
Nur Nur
lip 21
godina
12
Katanović Adrian
Katanović Adrian
Radnik Križevci Radnik Križevci
lip 21
godina
14
Andrić Petar
Andrić Petar
Sesvete Sesvete
lip 21
godina
17
Korač Duje
Korač Duje
Rudeš Rudeš
lip 21
godina
19
Šelj Mihael
Šelj Mihael
Mladost Ždralovi Mladost Ždralovi
lip 21
godina
19
Krznarić Luka
Krznarić Luka
IST IST
lip 21
godina
14
Jukić Josip
Jukić Josip
Trnje (Z) Trnje (Z)
lip 21
godina
17
Kovačević Pavle
Kovačević Pavle
Devetka Devetka
lip 21
godina
13
Vidić Krešimir
Vidić Krešimir
Gorica Gorica
lip 21
godina
16
Fabić Bartol
Fabić Bartol
BEL BEL
lip 21
godina
16
Pavić Niko
Pavić Niko
HAJ HAJ
lip 21
godina
19
Ondej Matej
Ondej Matej
Lučko Lučko
lip 21
godina
14
Ivić Lovro
Ivić Lovro
Maksimir Maksimir
lip 21
godina
14
Cipek Nina
Cipek Nina
Brezovica Brezovica
lip 21
godina
13
Štrok Nikola
Štrok Nikola
Zagorec (Kr) Zagorec (Kr)
lip 21
godina
40
Cvetko Karlo
Cvetko Karlo
Gaj Mače Gaj Mače
lip 21
godina
16
Šimunić Luka
Šimunić Luka
Gorica Gorica
lip 21
godina
12
Svitlanović Gabrijel
Svitlanović Gabrijel
Marsonia Marsonia
lip 21
godina
17
Sever Gabriel
Sever Gabriel
Orijent Orijent
lip 21
godina
13
Dubreta Andro
Dubreta Andro
Trešnjevka Trešnjevka
lip 21
godina
14
Herceg Matija
Herceg Matija
Tondach Tondach
lip 21
godina
39
Beus Luka
Beus Luka
HAŠK 1903 HAŠK 1903
lip 21
godina
13
Kadušić Adnan
Kadušić Adnan
Krk Krk
lip 21
godina
12
Mišević Ivan
Mišević Ivan
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
lip 21
godina
13
Dujmović David
Dujmović David
Krk Krk
lip 21
godina
12
Rukavina Dominik
Rukavina Dominik
Zelina Zelina
lip 21
godina
13
Šinković Stjepan
Šinković Stjepan
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
lip 21
godina
17
Cesar Vjekoslav
Cesar Vjekoslav
Špansko Špansko
lip 21
godina
17
Ramljak Emanuel
Ramljak Emanuel
RIJ RIJ
lip 21
godina
16
Đukić Dario
Đukić Dario
RIJ RIJ
lip 21
godina
14
Okić Alen
Okić Alen
Maksimir Maksimir
lip 21
godina
13
Grbeša Ivan
Grbeša Ivan
Elektra Elektra
lip 21
godina
13
Rokvić Gabrijel
Rokvić Gabrijel
ZET ZET
lip 21
godina
14
Branjušić Mihael
Branjušić Mihael
Vrbovec Vrbovec
lip 21
godina
16
Lapčević Zoran
Lapčević Zoran
Vojnić 95 Vojnić 95
lip 21
godina
15
Duje Korač
Duje Korač
Napadač
Rudeš Rudeš
lip 21
godina
19
P. Andrić
P. Andrić
Napadač
Sesvete Sesvete
lip 21
godina
17
P