Prati nas

MNT DUBEC KERATERM 2022

Grupna faza
Svi rezultati i raspored
Nokaut faza
Lokacija
Grupa A
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
5
1
4
6
2
2
1
0
1
4
2
2
3
3
2
0
0
2
0
6
-6
0
Grupa B
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
7
0
7
6
2
2
1
0
1
3
3
0
3
3
2
0
0
2
0
7
-7
0
Grupa C
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
4
2
2
4
2
2
1
0
1
1
2
-1
3
3
2
0
1
1
2
3
-1
1
Grupa D
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
4
1
3
6
2
2
1
0
1
3
2
1
3
3
2
0
0
2
0
4
-4
0
Grupa E
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
4
0
4
6
2
2
1
0
1
3
1
2
3
3
2
0
0
2
0
6
-6
0
Grupa F
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
5
1
4
6
2
2
0
1
1
1
2
-1
1
3
2
0
1
1
0
3
-3
1
Grupa G
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
2
0
2
4
2
2
1
0
1
3
3
0
3
3
2
0
1
1
1
3
-2
1
Grupa H
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
4
0
4
6
2
2
1
0
1
2
2
0
3
3
2
0
0
2
1
5
-4
0
24 lip 2022
MNT Dubec
24 lip 2022
- 16:30
Hidroizolacije Mizan
2 0
Pizzeria Z1
MNT Dubec
24 lip 2022
- 17:00
MNK Goli vrh
3 0
Španerija
MNT Dubec
24 lip 2022
- 17:30
Unija Beton
0 0
Hidroizolacije Mizan
MNT Dubec
24 lip 2022
- 18:00
MNK Goli vrh
2 1
Shock Bar Kašina
MNT Dubec
24 lip 2022
- 18:30
Španerija
0 3
Shock Bar Kašina
MNT Dubec
24 lip 2022
- 19:00
Unija Beton
1 3
Pizzeria Z1
MNT Dubec
24 lip 2022
- 19:30
CB Papalino
2 0
Restoran Vallis Drink Express CB Ramazotti
25 lip 2022
MNT Dubec
25 lip 2022
- 10:00
Story Bar
3 0
Dental studio Perić
MNT Dubec
25 lip 2022
- 10:30
Pekarna Jagić
2 2
CB Papalino
MNT Dubec
25 lip 2022
- 11:00
Story Bar
4 0
Dječji nogomet Znutrition
MNT Dubec
25 lip 2022
- 11:30
Tupek Auto
3 0
FC Kraljevi
MNT Dubec
25 lip 2022
- 12:00
Dental studio Perić
3 0
Dječji nogomet Znutrition
MNT Dubec
25 lip 2022
- 12:30
Tupek Auto
1 0
VNK Dubec Trnovčica
MNT Dubec
25 lip 2022
- 14:00
Šija Portoriko
3 0
Remete
MNT Dubec
25 lip 2022
- 14:30
Pizzeria Pikolina
0 2
Dribbling Food & Caffe
MNT Dubec
25 lip 2022
- 15:00
FC Kraljevi
1 2
VNK Dubec Trnovčica
MNT Dubec
25 lip 2022
- 15:30
Pizzeria Pikolina
0 2
Corinthians
MNT Dubec
25 lip 2022
- 16:00
Pizza Factory
3 0
Remete
MNT Dubec
25 lip 2022
- 16:30
AS Lacko Slushaona
0 0
Leograd-Patria Gym
MNT Dubec
25 lip 2022
- 17:00
Šija Portoriko
0 1
Pizza Factory
MNT Dubec
25 lip 2022
- 17:30
Pekarna Jagić
0 1
Restoran Vallis Drink Express CB Ramazotti
MNT Dubec
25 lip 2022
- 18:00
Iša u ❤️ CB Piki
2 1
Leograd-Patria Gym
MNT Dubec
25 lip 2022
- 18:30
Corinthians
2 1
Dribbling Food & Caffe
MNT Dubec
25 lip 2022
- 19:00
Iša u ❤️ CB Piki
3 0
AS Lacko Slushaona
26 lip 2022
MNT Dubec
26 lip 2022
- 10:00
Dental studio Perić
0 2
MNK Goli vrh
MNT Dubec
26 lip 2022
- 10:30
CB Papalino
0 0
Dribbling Food & Caffe
MNT Dubec
26 lip 2022
- 11:00
Pizza Factory
0 0
Leograd-Patria Gym
MNT Dubec
26 lip 2022
- 11:30
Dubec Trnovčica
1 2
Hidroizolacije Mizan
MNT Dubec
26 lip 2022
- 12:00
Shock Bar Kašina
0 4
Story Bar
MNT Dubec
26 lip 2022
- 12:30
Corinthians
1 1
Restoran Vallis Drink Express CB Ramazotti
MNT Dubec
26 lip 2022
- 13:00
Iša u ❤️ CB Piki
5 1
Šija Portoriko
MNT Dubec
26 lip 2022
- 13:30
Pizzeria Z1
1 2
Tupek Auto
MNT Dubec
26 lip 2022
- 14:00
MNK Goli vrh
0 0
CB Papalino
MNT Dubec
26 lip 2022
- 14:40
Pizza Factory
0 0
Hidroizolacije Mizan
MNT Dubec
26 lip 2022
- 15:20
Story Bar
2 1
Corinthians
MNT Dubec
26 lip 2022
- 16:00
Iša u ❤️ CB Piki
0 0
Tupek Auto
MNT Dubec
26 lip 2022
- 17:20
CB Papalino
2 1
Pizza Factory
MNT Dubec
26 lip 2022
- 18:00
Iša u ❤️ CB Piki
0 3
Story Bar
MNT Dubec
26 lip 2022
- 19:20
CB Papalino
0 2
Story Bar
show in full screen
Osmina finala
club logo
MNK Goli vrh
Dental studio Perić
2
0
club logo
Dribbling Food & Caffe
CB Papalino
0(0)
0(1)
club logo
Pizza Factory
Leograd-Patria Gym
0(1)
0(0)
Hidroizolacije Mizan
club logo
Dubec Trnovčica
2
1
club logo
Shock Bar Kašina
Story Bar
0
4
Restoran Vallis Drink Express CB Ramazotti
Corinthians
1(0)
1(1)
Iša u ❤️ CB Piki
Šija Portoriko
5
1
club logo
Pizzeria Z1
club logo
Tupek Auto
1
2
Četvrtfinale
club logo
MNK Goli vrh
CB Papalino
0(0)
0(1)
club logo
Pizza Factory
Hidroizolacije Mizan
0(1)
0(0)
Story Bar
Corinthians
2
1
Iša u ❤️ CB Piki
club logo
Tupek Auto
0(3)
0(2)
Polufinale
CB Papalino
club logo
Pizza Factory
2
1
Story Bar
Iša u ❤️ CB Piki
3
0
Finale
CB Papalino
Story Bar
0
2
Osmina finala
MNT Dubec
26 lip 2022
- 10:00
Dental studio Perić
0 2
MNK Goli vrh
MNT Dubec
26 lip 2022
- 10:30
CB Papalino
0 0
Dribbling Food & Caffe
MNT Dubec
26 lip 2022
- 11:00
Pizza Factory
0 0
Leograd-Patria Gym
MNT Dubec
26 lip 2022
- 11:30
Dubec Trnovčica
1 2
Hidroizolacije Mizan
MNT Dubec
26 lip 2022
- 12:00
Shock Bar Kašina
0 4
Story Bar
MNT Dubec
26 lip 2022
- 12:30
Corinthians
1 1
Restoran Vallis Drink Express CB Ramazotti
MNT Dubec
26 lip 2022
- 13:00
Iša u ❤️ CB Piki
5 1
Šija Portoriko
MNT Dubec
26 lip 2022
- 13:30
Pizzeria Z1
1 2
Tupek Auto
Četvrtfinale
MNT Dubec
26 lip 2022
- 14:00
MNK Goli vrh
0 0
CB Papalino
MNT Dubec
26 lip 2022
- 14:40
Pizza Factory
0 0
Hidroizolacije Mizan
MNT Dubec
26 lip 2022
- 15:20
Story Bar
2 1
Corinthians
MNT Dubec
26 lip 2022
- 16:00
Iša u ❤️ CB Piki
0 0
Tupek Auto
Polufinale
MNT Dubec
26 lip 2022
- 17:20
CB Papalino
2 1
Pizza Factory
MNT Dubec
26 lip 2022
- 18:00
Iša u ❤️ CB Piki
0 3
Story Bar
Finale
MNT Dubec
26 lip 2022
- 19:20
CB Papalino
0 2
Story Bar

Sve utakmice igrat će se na betonskom igralištu OŠ Antuna Mihanovića.

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Radosavljević Milorad
Radosavljević Milorad
Čehi Čehi
pro 02
godina
63
Rahmanović Džemal
Rahmanović Džemal
Vrapče 1978. Vrapče 1978.
pro 02
godina
43
Poštek Igor
Poštek Igor
Mladost DD Mladost DD
pro 02
godina
47
Križanić Tomislav
Križanić Tomislav
Zapruđe Zapruđe
pro 02
godina
41
Manojlov Mario
Manojlov Mario
Zapruđe Zapruđe
pro 02
godina
38
Grubišić Stipo
Grubišić Stipo
VNK Usora VNK Usora
pro 02
godina
61
Legac Davor
Legac Davor
VNK Maksimir veterani
pro 02
godina
46
Rački Sanjin
Rački Sanjin
VNK DNK Zagreb
pro 02
godina
46
Kršić Vladan
Kršić Vladan
Uljanik Uljanik
pro 02
godina
39
Krpan Niko
Krpan Niko
Studentski Grad Studentski Grad
pro 02
godina
20
Stipetić Tin
Stipetić Tin
Studentski Grad Studentski Grad
pro 02
godina
18
Novak Ivan
Novak Ivan
Ravnice Ravnice
pro 02
godina
24
Filipović Eugen
Filipović Eugen
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
pro 02
godina
30
Brigić Bartol
Brigić Bartol
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
pro 02
godina
24
Zeba Mario
Zeba Mario
Čehi Čehi
pro 02
godina
22
Ivanov Bruno
Ivanov Bruno
Concordia Concordia
pro 02
godina
29
Markulin Nikola
Markulin Nikola
Mladost DD Mladost DD
pro 02
godina
22
Ružić Juraj
Ružić Juraj
Čehi Čehi
pro 02
godina
23
Fabijanec Ivan
Fabijanec Ivan
Dinamo OO Dinamo OO
pro 02
godina
20
Novak Ivan
Novak Ivan
Ravnice Ravnice
pro 02
godina
24
Tomas Dino
Tomas Dino
Vrbovec Vrbovec
pro 02
godina
24
Tenšek David
Tenšek David
Tondach Tondach
pro 02
godina
18
Pešec Nikola
Pešec Nikola
Stubica Stubica
pro 02
godina
29
Letnar Glavinić Luka
Letnar Glavinić Luka
Špansko Špansko
pro 02
godina
20
Vujanić Filip
Vujanić Filip
Blato Blato
pro 02
godina
17

Pročitaj više

P