MNT Dubec

2019
Skupine
Nokaut faza
Svi rezultati i raspored
Grupa A
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
1
p p
2
2
0
0
4
0
4
6
2
i p
2
1
0
1
2
3
-1
3
3
i i
2
0
0
2
1
4
-3
0
Grupa B
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
1
n p
2
1
1
0
6
2
4
4
2
p n
2
1
1
0
5
2
3
4
3
i i
2
0
0
2
0
7
-7
0
Grupa C
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
1
p n
2
1
1
0
2
1
1
4
2
i p
2
1
0
1
2
1
1
3
3
n i
2
0
1
1
1
3
-2
1
Grupa D
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
1
n p
2
1
1
0
6
2
4
4
3
i n
2
0
1
1
1
5
-4
1
Grupa E
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
1
p i
2
1
0
1
3
5
-2
3
Restoran Boutique - Frigo plus DISKVALIFICIRAN
Grupa F
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
1
p n
2
1
1
0
2
0
2
4
2
n n
2
0
2
0
1
1
0
2
3
i n
2
0
1
1
1
3
-2
1
Grupa G
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
2
i n
2
0
1
1
2
3
-1
1
3
i n
2
0
1
1
2
5
-3
1
Grupa H
#
Klub
OU
P
N
I
G+
GA
GR
Bod
2
p i
2
1
0
1
1
1
0
3
3
p i
2
1
0
1
1
4
-3
3
30 Jun 2019
30 lip 2019 19:20
Centroplinomont - Keraterm
2 2
Vallis - Extraho
30 lip 2019 19:20
Centroplinomont - Keraterm
2
2
Vallis - Extraho
Penalties 3-2
30 lip 2019 18:20
Centroplinomont - Keraterm
3 1
Quattro leones
30 lip 2019 18:20
Centroplinomont - Keraterm
3
1
Quattro leones
30 lip 2019 17:40
Vallis - Extraho
3 1
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 17:40
Vallis - Extraho
3
1
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 16:30
Quattro leones
2 1
Autoškola Miramare - MNK Sasina
30 lip 2019 16:30
Quattro leones
2
1
Autoškola Miramare - MNK Sasina
30 lip 2019 15:50
Centroplinomont - Keraterm
3 0
All4kids
30 lip 2019 15:50
Centroplinomont - Keraterm
3
0
All4kids
30 lip 2019 15:10
MNK Goli vrh
1 3
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 15:10
MNK Goli vrh
1
3
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 14:30
Vallis - Extraho
1 1
Supersport casino
30 lip 2019 14:30
Vallis - Extraho
1
1
Supersport casino
Penalties 1-2
30 lip 2019 13:40
Autoškola Miramare - MNK Sasina
0 0
Props store
30 lip 2019 13:40
Autoškola Miramare - MNK Sasina
0
0
Props store
Penalties 1-0
30 lip 2019 13:00
Quattro leones
5 1
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
30 lip 2019 13:00
Quattro leones
5
1
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
30 lip 2019 12:20
Klubportal.com
1 2
All4kids
30 lip 2019 12:20
Klubportal.com
1
2
All4kids
30 lip 2019 11:40
Kinder gradnja
0 3
Centroplinomont - Keraterm
30 lip 2019 11:40
Kinder gradnja
0
3
Centroplinomont - Keraterm
30 lip 2019 11:00
Neo logistics - Franko's pizza&bar
3 0
Elektro - Eltron
30 lip 2019 11:00
Neo logistics - Franko's pizza&bar
3
0
Elektro - Eltron
30 lip 2019 10:20
MNK Goli vrh
3 0
Dubec
30 lip 2019 10:20
MNK Goli vrh
3
0
Dubec
30 lip 2019 09:40
Vallis - Extraho
1 1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
30 lip 2019 09:40
Vallis - Extraho
1
1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
Penalties 2-1
30 lip 2019 09:00
Supersport casino
2 0
Kvatrić - Arena casino
30 lip 2019 09:00
Supersport casino
2
0
Kvatrić - Arena casino
29 Jun 2019
29 lip 2019 19:00
CBP
1 1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
29 lip 2019 19:00
CBP
1
1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
29 lip 2019 18:20
Restoran Boutique - Frigo plus
0 3
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
29 lip 2019 18:20
Restoran Boutique - Frigo plus
0
3
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
29 lip 2019 17:40
CBP
0 4
All4kids
29 lip 2019 17:40
CBP
0
4
All4kids
29 lip 2019 17:00
Elektro - Eltron
2 2
Coffee team
29 lip 2019 17:00
Elektro - Eltron
2
2
Coffee team
29 lip 2019 16:20
Centroplinomont - Keraterm
4 0
Aviokarte.hr
29 lip 2019 16:20
Centroplinomont - Keraterm
4
0
Aviokarte.hr
29 lip 2019 15:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
4 0
Enormis zaštitna oprema
29 lip 2019 15:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
4
0
Enormis zaštitna oprema
29 lip 2019 15:00
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
0 2
Klubportal.com
29 lip 2019 15:00
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
0
2
Klubportal.com
29 lip 2019 14:20
Kinder gradnja
2 1
Tip Top Wash
29 lip 2019 14:20
Kinder gradnja
2
1
Tip Top Wash
29 lip 2019 13:40
Vallis - Extraho
1 1
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
29 lip 2019 13:40
Vallis - Extraho
1
1
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
29 lip 2019 13:00
Autoškola Miramare - MNK Sasina
1 0
Elektro - Eltron
29 lip 2019 13:00
Autoškola Miramare - MNK Sasina
1
0
Elektro - Eltron
29 lip 2019 12:20
Centroplinomont - Keraterm
2 2
Kvatrić - Arena casino
29 lip 2019 12:20
Centroplinomont - Keraterm
2
2
Kvatrić - Arena casino
29 lip 2019 11:40
Enormis zaštitna oprema
1 0
Props store
29 lip 2019 11:40
Enormis zaštitna oprema
1
0
Props store
29 lip 2019 11:00
Supersport casino
2 0
Tip Top Wash
29 lip 2019 11:00
Supersport casino
2
0
Tip Top Wash
29 lip 2019 10:20
Autoškola Miramare - MNK Sasina
3 0
Coffee team
29 lip 2019 10:20
Autoškola Miramare - MNK Sasina
3
0
Coffee team
29 lip 2019 09:40
Supersport casino
2 0
Kinder gradnja
29 lip 2019 09:40
Supersport casino
2
0
Kinder gradnja
29 lip 2019 09:00
Aviokarte.hr
0 3
Kvatrić - Arena casino
29 lip 2019 09:00
Aviokarte.hr
0
3
Kvatrić - Arena casino
28 Jun 2019
28 lip 2019 20:15
Quattro leones
0 0
MNK Goli vrh
28 lip 2019 20:15
Quattro leones
0
0
MNK Goli vrh
28 lip 2019 19:40
MNK Goli vrh
1 1
Gentile - Čulina trans
28 lip 2019 19:40
MNK Goli vrh
1
1
Gentile - Čulina trans
28 lip 2019 19:00
Restoran Boutique - Frigo plus
5 0
Dubec
28 lip 2019 19:00
Restoran Boutique - Frigo plus
5
0
Dubec
28 lip 2019 18:25
Vallis - Extraho
1 0
Klubportal.com
28 lip 2019 18:25
Vallis - Extraho
1
0
Klubportal.com
28 lip 2019 17:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
0 1
Props store
28 lip 2019 17:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
0
1
Props store
28 lip 2019 17:00
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
0 3
Dubec
28 lip 2019 17:00
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
0
3
Dubec
28 lip 2019 16:30
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
2 2
All4kids
28 lip 2019 16:30
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
2
2
All4kids
Penalties 0-0
28 lip 2019 16:00
Quattro leones
2 0
Gentile - Čulina trans
28 lip 2019 16:00
Quattro leones
2
0
Gentile - Čulina trans
Kolo 2
28 lip 2019 16:00
Quattro leones
2 0
Gentile - Čulina trans
28 lip 2019 16:00
Quattro leones
2
0
Gentile - Čulina trans
Kolo 1
28 lip 2019 16:30
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
2 2
All4kids
28 lip 2019 16:30
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
2
2
All4kids
Penalties 0-0
28 lip 2019 17:00
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
0 3
Dubec
28 lip 2019 17:00
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
0
3
Dubec
28 lip 2019 17:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
0 1
Props store
28 lip 2019 17:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
0
1
Props store
28 lip 2019 18:25
Vallis - Extraho
1 0
Klubportal.com
28 lip 2019 18:25
Vallis - Extraho
1
0
Klubportal.com
28 lip 2019 19:00
Restoran Boutique - Frigo plus
5 0
Dubec
28 lip 2019 19:00
Restoran Boutique - Frigo plus
5
0
Dubec
28 lip 2019 19:40
MNK Goli vrh
1 1
Gentile - Čulina trans
28 lip 2019 19:40
MNK Goli vrh
1
1
Gentile - Čulina trans
28 lip 2019 20:15
Quattro leones
0 0
MNK Goli vrh
28 lip 2019 20:15
Quattro leones
0
0
MNK Goli vrh
29 lip 2019 09:00
Aviokarte.hr
0 3
Kvatrić - Arena casino
29 lip 2019 09:00
Aviokarte.hr
0
3
Kvatrić - Arena casino
29 lip 2019 09:40
Supersport casino
2 0
Kinder gradnja
29 lip 2019 09:40
Supersport casino
2
0
Kinder gradnja
29 lip 2019 10:20
Autoškola Miramare - MNK Sasina
3 0
Coffee team
29 lip 2019 10:20
Autoškola Miramare - MNK Sasina
3
0
Coffee team
Kolo 2
29 lip 2019 11:00
Supersport casino
2 0
Tip Top Wash
29 lip 2019 11:00
Supersport casino
2
0
Tip Top Wash
Kolo 1
29 lip 2019 11:40
Enormis zaštitna oprema
1 0
Props store
29 lip 2019 11:40
Enormis zaštitna oprema
1
0
Props store
29 lip 2019 12:20
Centroplinomont - Keraterm
2 2
Kvatrić - Arena casino
29 lip 2019 12:20
Centroplinomont - Keraterm
2
2
Kvatrić - Arena casino
Kolo 2
29 lip 2019 13:00
Autoškola Miramare - MNK Sasina
1 0
Elektro - Eltron
29 lip 2019 13:00
Autoškola Miramare - MNK Sasina
1
0
Elektro - Eltron
29 lip 2019 13:40
Vallis - Extraho
1 1
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
29 lip 2019 13:40
Vallis - Extraho
1
1
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
29 lip 2019 14:20
Kinder gradnja
2 1
Tip Top Wash
29 lip 2019 14:20
Kinder gradnja
2
1
Tip Top Wash
29 lip 2019 15:00
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
0 2
Klubportal.com
29 lip 2019 15:00
Auto salon Dubec - F.S. Z-STIL
0
2
Klubportal.com
29 lip 2019 15:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
4 0
Enormis zaštitna oprema
29 lip 2019 15:40
Neo logistics - Franko's pizza&bar
4
0
Enormis zaštitna oprema
29 lip 2019 16:20
Centroplinomont - Keraterm
4 0
Aviokarte.hr
29 lip 2019 16:20
Centroplinomont - Keraterm
4
0
Aviokarte.hr
29 lip 2019 17:00
Elektro - Eltron
2 2
Coffee team
29 lip 2019 17:00
Elektro - Eltron
2
2
Coffee team
29 lip 2019 17:40
CBP
0 4
All4kids
29 lip 2019 17:40
CBP
0
4
All4kids
29 lip 2019 18:20
Restoran Boutique - Frigo plus
0 3
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
29 lip 2019 18:20
Restoran Boutique - Frigo plus
0
3
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
29 lip 2019 19:00
CBP
1 1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
29 lip 2019 19:00
CBP
1
1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
1/8 finala
30 lip 2019 09:00
Supersport casino
2 0
Kvatrić - Arena casino
30 lip 2019 09:00
Supersport casino
2
0
Kvatrić - Arena casino
30 lip 2019 09:40
Vallis - Extraho
1 1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
30 lip 2019 09:40
Vallis - Extraho
1
1
F.S. Kod Beksa - Cup 98 - Rost šport
Penalties 2-1
30 lip 2019 10:20
MNK Goli vrh
3 0
Dubec
30 lip 2019 10:20
MNK Goli vrh
3
0
Dubec
30 lip 2019 11:00
Neo logistics - Franko's pizza&bar
3 0
Elektro - Eltron
30 lip 2019 11:00
Neo logistics - Franko's pizza&bar
3
0
Elektro - Eltron
30 lip 2019 11:40
Kinder gradnja
0 3
Centroplinomont - Keraterm
30 lip 2019 11:40
Kinder gradnja
0
3
Centroplinomont - Keraterm
30 lip 2019 12:20
Klubportal.com
1 2
All4kids
30 lip 2019 12:20
Klubportal.com
1
2
All4kids
30 lip 2019 13:00
Quattro leones
5 1
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
30 lip 2019 13:00
Quattro leones
5
1
Nenad Keramika - Dimnjačarstvo Sopot
30 lip 2019 13:40
Autoškola Miramare - MNK Sasina
0 0
Props store
30 lip 2019 13:40
Autoškola Miramare - MNK Sasina
0
0
Props store
Penalties 1-0
1/4 finala
30 lip 2019 14:30
Vallis - Extraho
1 1
Supersport casino
30 lip 2019 14:30
Vallis - Extraho
1
1
Supersport casino
Penalties 1-2
30 lip 2019 15:10
MNK Goli vrh
1 3
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 15:10
MNK Goli vrh
1
3
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 15:50
Centroplinomont - Keraterm
3 0
All4kids
30 lip 2019 15:50
Centroplinomont - Keraterm
3
0
All4kids
30 lip 2019 16:30
Quattro leones
2 1
Autoškola Miramare - MNK Sasina
30 lip 2019 16:30
Quattro leones
2
1
Autoškola Miramare - MNK Sasina
1/2 finala
30 lip 2019 17:40
Vallis - Extraho
3 1
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 17:40
Vallis - Extraho
3
1
Neo logistics - Franko's pizza&bar
30 lip 2019 18:20
Centroplinomont - Keraterm
3 1
Quattro leones
30 lip 2019 18:20
Centroplinomont - Keraterm
3
1
Quattro leones
Finale
30 lip 2019 19:20
Centroplinomont - Keraterm
2 2
Vallis - Extraho
30 lip 2019 19:20
Centroplinomont - Keraterm
2
2
Vallis - Extraho
Penalties 3-2
Scroll to Top
P