Prati nas

MNT BUKOVAC 2022

Grupna faza
Svi rezultati i raspored
Nokaut faza
Lokacija
Grupa A
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
7
3
4
6
2
2
1
0
1
6
4
2
3
3
2
0
0
2
0
6
-6
0
Grupa B
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
6
4
2
6
2
2
1
0
1
4
4
0
3
3
2
0
0
2
3
5
-2
0
Grupa C
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
6
3
3
6
2
2
1
0
1
8
3
5
3
3
2
0
0
2
1
9
-8
0
Grupa D
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
6
3
3
4
2
2
1
1
0
5
3
2
4
3
2
0
0
2
0
5
-5
0
Grupa E
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
8
3
5
4
2
2
1
0
1
5
8
-3
3
3
2
0
1
1
6
8
-2
1
Grupa F
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
2
0
0
13
6
7
6
2
2
0
1
1
3
5
-2
1
3
2
0
1
1
3
8
-5
1
Grupa G
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
2
1
1
0
4
2
2
4
2
2
0
2
0
4
4
0
2
3
2
0
1
1
4
6
-2
1
1 srp 2022
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 18:30
Festax
0 3
Dental studio Perić
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 19:00
MNK Radnik Futsal
5 3
Stolarija Sekvoja
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 19:30
Arena casino
3 0
2 kune
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 20:00
MNK Radnik Futsal
8 3
Zagreb Zapad
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 20:30
CB Va Bene
3 3
Intercessor
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 21:00
CB Arbaro
3 4
Arena casino
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 21:30
CB Va Bene
5 0
Roki i prijatelji
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 22:00
2 kune
0 3
CB Arbaro
MNT Bukovac
1 srp 2022
- 22:30
Festax
0 2
Tot promet
2 srp 2022
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 10:00
Dental studio Perić
3 3
Tot promet
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 16:00
Restaurant Rustica
3 3
Peliks Heavy Duty
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 16:30
Intercessor
3 5
Roki i prijatelji
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 17:00
Stolarija Sekvoja
0 0
Zagreb Zapad
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 19:00
CB TIM
2 3
Miroljubivi ratnici
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 19:30
Restaurant Rustica
1 3
Pizzeria Pikolina
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 20:00
Pizzeria Z1
3 2
Peliks
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 20:30
CB TIM
6 0
Mamine maze
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 21:00
Keraterm
1 2
Peliks
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 21:30
Mamine maze
1 3
Miroljubivi ratnici
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 22:00
Keraterm
2 3
Pizzeria Z1
MNT Bukovac
2 srp 2022
- 22:30
Pizzeria Pikolina
1 1
Peliks Heavy Duty
3 srp 2022
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 10:00
Arena casino
7 4
Restaurant Rustica
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 10:40
CB Arbaro
0 5
Peliks Heavy Duty
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 11:20
Miroljubivi ratnici
4 2
Tot promet
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 12:00
Dental studio Perić
1 2
CB TIM
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 12:40
Pizzeria Z1
3 0
Intercessor
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 13:20
MNK Radnik Futsal
4 0
Roki i prijatelji
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 14:00
CB Va Bene
5 1
Stolarija Sekvoja
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 14:40
Pizzeria Pikolina
2 1
Peliks
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 15:30
Arena casino
2 0
Miroljubivi ratnici
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 16:50
Pizzeria Z1
1 1
CB TIM
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 17:30
MNK Radnik Futsal
3 1
Peliks Heavy Duty
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 18:10
CB Va Bene
5 2
Pizzeria Pikolina
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 19:00
Pizzeria Z1
3 0
MNK Radnik Futsal
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 19:40
CB Va Bene
5 2
Arena casino
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 21:40
CB Va Bene
1 1
Pizzeria Z1
show in full screen
Osmina finala
club logo
Arena casino
club logo
Restaurant Rustica
7
4
Miroljubivi ratnici
Tot promet
4
2
club logo
CB Va Bene
club logo
Stolarija Sekvoja
5
1
Peliks
Pizzeria Pikolina
1
2
club logo
Intercessor
club logo
Pizzeria Z1
0
3
CB TIM
Dental studio Perić
2
1
club logo
MNK Radnik Futsal
Roki i prijatelji
4
0
CB Arbaro
club logo
Peliks Heavy Duty
0
5
Četvrtfinale
club logo
Arena casino
Miroljubivi ratnici
2
0
club logo
CB Va Bene
Pizzeria Pikolina
5
2
club logo
Pizzeria Z1
CB TIM
1(2)
1(0)
club logo
MNK Radnik Futsal
club logo
Peliks Heavy Duty
3
1
Polufinale
club logo
Arena casino
club logo
CB Va Bene
2
5
club logo
Pizzeria Z1
club logo
MNK Radnik Futsal
3
0
Finale
club logo
CB Va Bene
club logo
Pizzeria Z1
1(8)
1(7)
Osmina finala
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 10:00
Arena casino
7 4
Restaurant Rustica
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 10:40
CB Arbaro
0 5
Peliks Heavy Duty
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 11:20
Miroljubivi ratnici
4 2
Tot promet
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 12:00
Dental studio Perić
1 2
CB TIM
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 12:40
Pizzeria Z1
3 0
Intercessor
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 13:20
MNK Radnik Futsal
4 0
Roki i prijatelji
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 14:00
CB Va Bene
5 1
Stolarija Sekvoja
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 14:40
Pizzeria Pikolina
2 1
Peliks
Četvrtfinale
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 15:30
Arena casino
2 0
Miroljubivi ratnici
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 16:50
Pizzeria Z1
1 1
CB TIM
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 17:30
MNK Radnik Futsal
3 1
Peliks Heavy Duty
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 18:10
CB Va Bene
5 2
Pizzeria Pikolina
Polufinale
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 19:00
Pizzeria Z1
3 0
MNK Radnik Futsal
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 19:40
CB Va Bene
5 2
Arena casino
Finale
MNT Bukovac
3 srp 2022
- 21:40
CB Va Bene
1 1
Pizzeria Z1

Sve utakmice igrat će se na betonskom igralištu SRC Požarinje.

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Radosavljević Milorad
Radosavljević Milorad
Čehi Čehi
pro 02
godina
63
Rahmanović Džemal
Rahmanović Džemal
Vrapče 1978. Vrapče 1978.
pro 02
godina
43
Poštek Igor
Poštek Igor
Mladost DD Mladost DD
pro 02
godina
47
Križanić Tomislav
Križanić Tomislav
Zapruđe Zapruđe
pro 02
godina
41
Manojlov Mario
Manojlov Mario
Zapruđe Zapruđe
pro 02
godina
38
Grubišić Stipo
Grubišić Stipo
VNK Usora VNK Usora
pro 02
godina
61
Legac Davor
Legac Davor
VNK Maksimir veterani
pro 02
godina
46
Rački Sanjin
Rački Sanjin
VNK DNK Zagreb
pro 02
godina
46
Kršić Vladan
Kršić Vladan
Uljanik Uljanik
pro 02
godina
39
Krpan Niko
Krpan Niko
Studentski Grad Studentski Grad
pro 02
godina
20
Stipetić Tin
Stipetić Tin
Studentski Grad Studentski Grad
pro 02
godina
18
Novak Ivan
Novak Ivan
Ravnice Ravnice
pro 02
godina
24
Filipović Eugen
Filipović Eugen
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
pro 02
godina
30
Brigić Bartol
Brigić Bartol
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
pro 02
godina
24
Zeba Mario
Zeba Mario
Čehi Čehi
pro 02
godina
22
Ivanov Bruno
Ivanov Bruno
Concordia Concordia
pro 02
godina
29
Markulin Nikola
Markulin Nikola
Mladost DD Mladost DD
pro 02
godina
22
Ružić Juraj
Ružić Juraj
Čehi Čehi
pro 02
godina
23
Fabijanec Ivan
Fabijanec Ivan
Dinamo OO Dinamo OO
pro 02
godina
20
Novak Ivan
Novak Ivan
Ravnice Ravnice
pro 02
godina
24
Tomas Dino
Tomas Dino
Vrbovec Vrbovec
pro 02
godina
24
Tenšek David
Tenšek David
Tondach Tondach
pro 02
godina
18
Pešec Nikola
Pešec Nikola
Stubica Stubica
pro 02
godina
29
Letnar Glavinić Luka
Letnar Glavinić Luka
Špansko Špansko
pro 02
godina
20
Vujanić Filip
Vujanić Filip
Blato Blato
pro 02
godina
17

Pročitaj više

P