Prati nas

Grupna faza
Svi rezultati i raspored
Nokaut faza
Lokacija
Grupa A
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
10
2
8
9
2
n i p
3
1
1
1
8
5
3
4
3
3
1
1
1
7
7
0
4
4
3
0
0
3
1
12
-11
0
Grupa B
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
2
1
0
9
5
4
7
2
3
2
0
1
7
4
3
6
3
3
1
1
1
6
6
0
4
4
i i i
3
0
0
3
4
11
-7
0
Grupa C
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
14
7
7
9
2
3
2
0
1
5
4
1
6
3
3
1
0
2
3
7
-4
3
4
i i i
3
0
0
3
11
15
-4
0
Grupa D
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
9
4
5
9
2
3
2
0
1
8
4
4
6
3
i p i
3
1
0
2
4
4
0
3
4
3
0
0
3
0
9
-9
0
Grupa E
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
7
3
4
9
2
3
2
0
1
12
7
5
6
3
3
1
0
2
6
9
-3
3
4
3
0
0
3
3
9
-6
0
Grupa F
#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
3
3
0
0
13
1
12
9
2
3
2
0
1
8
5
3
6
3
3
1
0
2
4
6
-2
3
4
3
0
0
3
0
13
-13
0
26 kol 2022
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 17:00
Šaraf tech
7 3
Los Blancos
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 17:35
Daz United Party Animals
4 0
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 18:10
Los Blancos
2 0
Krajnik group
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 18:45
GTI Frenky
2 2
Remete
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 19:20
Tapa tapa
2 0
Treća
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 19:55
Futsal Dinamo juniori
4 1
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 20:30
Bianca
3 4
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 21:05
Peliks Heavy Duty
5 1
FC Bule
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 21:40
MNK Janje Vidikovac
0 1
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 22:15
FC Bule
2 3
AMM mesari
MMNT Oskar Kadrnka
26 kol 2022
- 22:50
Daz United Party Animals
3 2
Remete
27 kol 2022
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 09:00
Tapa tapa
3 0
Yayo Vallecano
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 09:35
MNK Janje Vidikovac
3 1
Bianca
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 10:10
Yayo Vallecano
0 3
Treća
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 10:45
Jahači apokalipse
0 4
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 11:20
MNK Peliks
3 1
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 11:55
Vatrogasci Trešnjevka
3 1
Krajnik group
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 12:30
Jahači apokalipse
0 3
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 13:05
Vatrogasci Trešnjevka
2 1
Los Blancos
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 13:40
Krajnik group
2 4
Šaraf tech
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 14:15
MNK Janje Vidikovac
0 5
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 14:50
T/NK Prigorje M
1 5
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 15:25
Yayo Vallecano
0 3
Crofna hr
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 16:00
Futsal Dinamo juniori
3 0
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 16:35
T/NK Prigorje M
0 4
Remete
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 17:10
Desperadosi
0 1
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 17:45
Plan Prestige
3 1
FC Bule
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 18:20
Jahači apokalipse
0 6
Futsal Dinamo juniori
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 18:55
Tapa tapa
3 4
Crofna hr
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 19:30
Vatrogasci Trešnjevka
2 1
Šaraf tech
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 20:05
T/NK Prigorje M
0 3
Daz United Party Animals
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 20:40
Peliks Heavy Duty
1 3
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 21:15
Bianca
7 8
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 21:50
AMM mesari
3 3
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 22:25
Crofna hr
2 1
Treća
MMNT Oskar Kadrnka
27 kol 2022
- 23:00
Peliks Heavy Duty
1 0
AMM mesari
28 kol 2022
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 10:00
Peliks Heavy Duty
2 0
Remete
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 10:40
Daz United Party Animals
3 5
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 11:20
T/NK Trnje
2 0
Treća
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 12:00
Plan Prestige
3 0
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 12:40
Šaraf tech
0 2
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 13:20
Futsal Dinamo juniori
1 3
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 14:00
Crofna hr
4 1
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 14:00
Vatrogasci Trešnjevka
3 0
AMM mesari
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 15:20
Peliks Heavy Duty
0 4
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 16:00
Desperadosi
1 5
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 16:40
GTI Frenky
1 3
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 17:20
Crofna hr
0 2
Vatrogasci Trešnjevka
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 19:00
T/NK Trnje
2 1
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 19:40
Plan Prestige
4 1
Vatrogasci Trešnjevka
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 21:00
Plan Prestige
6 1
T/NK Trnje
show in full screen
Osmina finala
club logo
Peliks Heavy Duty
Remete
2
0
club logo
T/NK Trnje
Treća
2
0
club logo
Šaraf tech
Tapa tapa
0
2
club logo
Futsal Dinamo juniori
GTI Frenky
1
3
Daz United Party Animals
Desperadosi
3
5
MNK Modul
club logo
Plan Prestige
0
3
club logo
Crofna hr
club logo
MNK Peliks
4
1
AMM mesari
Vatrogasci Trešnjevka
0
3
Četvrtfinale
club logo
Peliks Heavy Duty
club logo
T/NK Trnje
0
4
GTI Frenky
Tapa tapa
1
3
Desperadosi
club logo
Plan Prestige
1
5
club logo
Crofna hr
Vatrogasci Trešnjevka
0
2
Polufinale
club logo
T/NK Trnje
Tapa tapa
2
1
club logo
Plan Prestige
Vatrogasci Trešnjevka
4
1
Finale
club logo
T/NK Trnje
club logo
Plan Prestige
1
6
Osmina finala
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 10:00
Peliks Heavy Duty
2 0
Remete
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 10:40
Daz United Party Animals
3 5
Desperadosi
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 11:20
T/NK Trnje
2 0
Treća
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 12:00
Plan Prestige
3 0
MNK Modul
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 12:40
Šaraf tech
0 2
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 13:20
Futsal Dinamo juniori
1 3
GTI Frenky
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 14:00
Crofna hr
4 1
MNK Peliks
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 14:00
Vatrogasci Trešnjevka
3 0
AMM mesari
Četvrtfinale
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 15:20
Peliks Heavy Duty
0 4
T/NK Trnje
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 16:00
Desperadosi
1 5
Plan Prestige
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 16:40
GTI Frenky
1 3
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 17:20
Crofna hr
0 2
Vatrogasci Trešnjevka
Polufinale
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 19:00
T/NK Trnje
2 1
Tapa tapa
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 19:40
Plan Prestige
4 1
Vatrogasci Trešnjevka
Finale
MMNT Oskar Kadrnka
28 kol 2022
- 21:00
Plan Prestige
6 1
T/NK Trnje

Sve utakmice igrat će se na novom betonskom igralištu u Gračanima

Naći ćete nas ovdje:

Danas slave rođendan:

Trivanović Goran
Trivanović Goran
ZET ZET
velj 05
godina
47
Šimunković Tomislav
Šimunković Tomislav
Prigorje M Prigorje M
velj 05
godina
51
Jurić Goran
Jurić Goran
VNK Autoklub Siget - H.D. VNK Autoklub Siget - H.D.
velj 05
godina
60
Ćosić Tvrtko
Ćosić Tvrtko
VNK Ivanić MIBU
velj 05
godina
45
Rosandić Ivan
Rosandić Ivan
Uljanik Uljanik
velj 05
godina
42
Kaužljar Dražen
Kaužljar Dražen
Škvadra 2012.
velj 05
godina
54
Vučić Darko
Vučić Darko
Dinamo OO Dinamo OO
velj 05
godina
35
Mendek Domagoj
Mendek Domagoj
Sava Sava
velj 05
godina
25
Ljubas Roberto
Ljubas Roberto
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
velj 05
godina
24
Debeljak Tin
Debeljak Tin
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
velj 05
godina
31
Lalić Vladimir
Lalić Vladimir
Devetka Devetka
velj 05
godina
41
Golubiček Željko
Golubiček Željko
VNK Gajnice VNK Gajnice
velj 05
godina
38
Ačkar Filip
Ačkar Filip
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
velj 05
godina
26
Glasnović Leopold
Glasnović Leopold
Devetka Devetka
velj 05
godina
22
Halama Domagoj
Halama Domagoj
Dinamo OO Dinamo OO
velj 05
godina
23
Kotarski Jurica
Kotarski Jurica
Bistra Bistra
velj 05
godina
32
Topić Nino
Topić Nino
Jarun Jarun
velj 05
godina
36
Poslek Mihael
Poslek Mihael
Klanjec Klanjec
velj 05
godina
21
Roglić Marko
Roglić Marko
Vrapče Vrapče
velj 05
godina
20
Vranjković Marko
Vranjković Marko
Napadač
ZAG ZAG
velj 05
godina
24

Pročitaj više

P