MNT Kajzerica

Podijeli sadržaj sa ekipom

Poredak drugog izdanja MNT Kajzerica 2021:

🥇 TUPEK AUTO 🥇
🥈 PEKARNA JAGIĆ 🥈
🥉 PLAYBOX MR. JACK🥉

 

Grupa A

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
n p p
3
2
1
0
4
2
2
7
2
p i p
3
2
0
1
6
2
4
6
3
n p i
3
1
1
1
6
6
0
4
4
i i i
3
0
0
3
2
8
-6
0

3 lip 2021 17:55
CB Labirint
1 1
Poliklinika Ribnjak SZZG
3 lip 2021 17:55
CB Labirint
1
1
Poliklinika Ribnjak SZZG
3 lip 2021 19:40
Pizzeria Viva
1 4
CB Labirint
3 lip 2021 19:40
Pizzeria Viva
1
4
CB Labirint
4 lip 2021 18:45
Pizzeria Viva
1 2
Poliklinika Ribnjak SZZG
4 lip 2021 18:45
Pizzeria Viva
1
2
Poliklinika Ribnjak SZZG
4 lip 2021 19:20
CB Labirint
1 4
Supersport Prečko
4 lip 2021 19:20
CB Labirint
1
4
Supersport Prečko
4 lip 2021 21:05
Supersport Prečko
0 1
Poliklinika Ribnjak SZZG
4 lip 2021 21:05
Supersport Prečko
0
1
Poliklinika Ribnjak SZZG
5 lip 2021 13:50
Supersport Prečko
2 0
Pizzeria Viva
5 lip 2021 13:50
Supersport Prečko
2
0
Pizzeria Viva


Grupa B

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
5
1
4
6
2
i n
2
0
1
1
3
4
-1
1
3
i n
2
0
1
1
2
5
-3
1

3 lip 2021 16:10
Rent a car Family
2 1
CB Azzurro
3 lip 2021 16:10
Rent a car Family
2
1
CB Azzurro
3 lip 2021 17:20
Volim Svoj Kvart
0 3
Rent a car Family
3 lip 2021 17:20
Volim Svoj Kvart
0
3
Rent a car Family
3 lip 2021 18:30
CB Azzurro
2 2
Volim Svoj Kvart
3 lip 2021 18:30
CB Azzurro
2
2
Volim Svoj Kvart


Grupa C

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p n
3
2
1
0
8
2
6
7
2
p p i
3
2
0
1
5
5
0
6
3
i p n
3
1
1
1
2
1
1
4
4
i i i
3
0
0
3
1
8
-7
0

2 lip 2021 20:30
Pekarna Jagić
1 0
Niko-prom
2 lip 2021 20:30
Pekarna Jagić
1
0
Niko-prom
3 lip 2021 19:05
Pekarna Jagić
3 0
Favela
3 lip 2021 19:05
Pekarna Jagić
3
0
Favela
3 lip 2021 20:15
Konoba Didov san
5 1
Pekarna Jagić
3 lip 2021 20:15
Konoba Didov san
5
1
Pekarna Jagić
5 lip 2021 14:25
Favela
0 2
Niko-prom
5 lip 2021 14:25
Favela
0
2
Niko-prom
5 lip 2021 16:10
Konoba Didov san
3 1
Favela
5 lip 2021 16:10
Konoba Didov san
3
1
Favela
5 lip 2021 17:20
Niko-prom
0 0
Konoba Didov san
5 lip 2021 17:20
Niko-prom
0
0
Konoba Didov san


Grupa D

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
i p p
3
2
0
1
5
2
3
6
2
n p n
3
1
2
0
2
0
2
5
3
n n i
3
0
2
1
1
2
-1
2
4
n i n
3
0
2
1
1
5
-4
2

2 lip 2021 17:35
Dado gradnja
0 0
Plamido
2 lip 2021 17:35
Dado gradnja
0
0
Plamido
2 lip 2021 19:20
CB Downtown
1 1
Plamido
2 lip 2021 19:20
CB Downtown
1
1
Plamido
2 lip 2021 19:55
CKB
0 2
Dado gradnja
2 lip 2021 19:55
CKB
0
2
Dado gradnja
4 lip 2021 20:30
CB Downtown
0 4
CKB
4 lip 2021 20:30
CB Downtown
0
4
CKB
4 lip 2021 21:40
Dado gradnja
0 0
CB Downtown
4 lip 2021 21:40
Dado gradnja
0
0
CB Downtown
5 lip 2021 18:30
Plamido
0 1
CKB
5 lip 2021 18:30
Plamido
0
1
CKB


Grupa E

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p n
3
2
1
0
9
2
7
7
2
i p p
3
2
0
1
6
3
3
6
3
i n p
3
1
1
1
8
6
2
4
4
i i i
3
0
0
3
1
13
-12
0

3 lip 2021 15:35
Pimont
3 0
Tri upitnika
3 lip 2021 15:35
Pimont
3
0
Tri upitnika
3 lip 2021 20:50
Caffe bar Šorc
0 3
Tri upitnika
3 lip 2021 20:50
Caffe bar Šorc
0
3
Tri upitnika
4 lip 2021 17:00
Pimont
4 0
Epamal gradnja
4 lip 2021 17:00
Pimont
4
0
Epamal gradnja
4 lip 2021 18:10
Caffe bar Šorc
2 2
Pimont
4 lip 2021 18:10
Caffe bar Šorc
2
2
Pimont
4 lip 2021 19:55
Caffe bar Šorc
6 1
Epamal gradnja
4 lip 2021 19:55
Caffe bar Šorc
6
1
Epamal gradnja
5 lip 2021 12:40
Epamal gradnja
0 3
Tri upitnika
5 lip 2021 12:40
Epamal gradnja
0
3
Tri upitnika


Grupa F

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
9
2
7
6
2
p i
2
1
0
1
4
7
-3
3
3
i i
2
0
0
2
1
5
-4
0

3 lip 2021 21:25
Centroplinomont-Keraterm
2 1
Dubrava DEER
3 lip 2021 21:25
Centroplinomont-Keraterm
2
1
Dubrava DEER
4 lip 2021 17:35
Dubrava DEER
0 3
Playbox Mr. Jack
4 lip 2021 17:35
Dubrava DEER
0
3
Playbox Mr. Jack
5 lip 2021 15:00
Playbox Mr. Jack
6 2
Centroplinomont-Keraterm
5 lip 2021 15:00
Playbox Mr. Jack
6
2
Centroplinomont-Keraterm


Grupa G

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p p
3
3
0
0
7
4
3
9
2
p p i
3
2
0
1
10
6
4
6
4
n i i
3
0
1
2
1
6
-5
1

2 lip 2021 17:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2 3
Elbi Uniqa
2 lip 2021 17:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2
3
Elbi Uniqa
2 lip 2021 18:10
Turbine d.o.o.
0 0
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2 lip 2021 18:10
Turbine d.o.o.
0
0
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
5 lip 2021 13:15
CB Play
5 4
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
5 lip 2021 13:15
CB Play
5
4
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
5 lip 2021 15:35
Elbi Uniqa
2 1
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 15:35
Elbi Uniqa
2
1
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 16:45
CB Play
4 0
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 16:45
CB Play
4
0
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 17:55
CB Play
1 2
Elbi Uniqa
5 lip 2021 17:55
CB Play
1
2
Elbi Uniqa


Grupa H

#
Klub
OU
P
N
I
G+
G-
GR
BOD
1
p p
2
2
0
0
4
1
3
6
2
p i
2
1
0
1
3
2
1
3
3
i i
2
0
0
2
1
5
-4
0

2 lip 2021 18:45
CB Heaven & Auto Martić
2 1
Granešina Kup Dubrava
2 lip 2021 18:45
CB Heaven & Auto Martić
2
1
Granešina Kup Dubrava
3 lip 2021 15:00
Tupek Auto
3 0
Granešina Kup Dubrava
3 lip 2021 15:00
Tupek Auto
3
0
Granešina Kup Dubrava
3 lip 2021 16:45
CB Heaven & Auto Martić
2 0
Tupek Auto
3 lip 2021 16:45
CB Heaven & Auto Martić
2
0
Tupek Auto

 

show in full screen

Osmina finala
CB Azzurro
Poliklinika Ribnjak SZZG
1
2
Dado gradnja
Konoba Didov san
0
3
Centroplinomont-Keraterm
Pimont
0
5
Elbi Uniqa
Tupek Auto
2
6
Rent a car Family
Supersport Prečko
4
3
CKB
Pekarna Jagić
2
4
Playbox Mr. Jack
Tri upitnika
7
1
CB Heaven & Auto Martić
CB Play
0
2
Četvrtfinale
Konoba Didov san
Poliklinika Ribnjak SZZG
0(2)
0(3)
Pimont
Tupek Auto
0
1
Pekarna Jagić
Rent a car Family
0(4)
0(3)
CB Play
Playbox Mr. Jack
2
4
Polufinale
Poliklinika Ribnjak SZZG
Tupek Auto
1
3
Pekarna Jagić
Playbox Mr. Jack
1
0
Finale
Pekarna Jagić
Tupek Auto
0(2)
0(3)

Osmina finala
6 lip 2021 10:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
2 1
CB Azzurro
6 lip 2021 10:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
2
1
CB Azzurro
6 lip 2021 10:40
Supersport Prečko
3 4
Rent a car Family
6 lip 2021 10:40
Supersport Prečko
3
4
Rent a car Family
6 lip 2021 11:20
Konoba Didov san
3 0
Dado gradnja
6 lip 2021 11:20
Konoba Didov san
3
0
Dado gradnja
6 lip 2021 12:00
CKB
2 4
Pekarna Jagić
6 lip 2021 12:00
CKB
2
4
Pekarna Jagić
6 lip 2021 12:40
Pimont
5 0
Centroplinomont-Keraterm
6 lip 2021 12:40
Pimont
5
0
Centroplinomont-Keraterm
6 lip 2021 13:20
Playbox Mr. Jack
7 1
Tri upitnika
6 lip 2021 13:20
Playbox Mr. Jack
7
1
Tri upitnika
6 lip 2021 14:00
Elbi Uniqa
2 6
Tupek Auto
6 lip 2021 14:00
Elbi Uniqa
2
6
Tupek Auto
6 lip 2021 14:40
CB Heaven & Auto Martić
0 2
CB Play
6 lip 2021 14:40
CB Heaven & Auto Martić
0
2
CB Play
Četvrtfinale
6 lip 2021 16:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
0 0
Konoba Didov san
6 lip 2021 16:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
0
0
Konoba Didov san
Kazneni udarci 3-2
6 lip 2021 16:40
Pekarna Jagić
0 0
Rent a car Family
6 lip 2021 16:40
Pekarna Jagić
0
0
Rent a car Family
Kazneni udarci 4-3
6 lip 2021 17:20
Pimont
0 1
Tupek Auto
6 lip 2021 17:20
Pimont
0
1
Tupek Auto
6 lip 2021 18:00
CB Play
2 4
Playbox Mr. Jack
6 lip 2021 18:00
CB Play
2
4
Playbox Mr. Jack
Polufinale
6 lip 2021 18:40
Poliklinika Ribnjak SZZG
1 3
Tupek Auto
6 lip 2021 18:40
Poliklinika Ribnjak SZZG
1
3
Tupek Auto
6 lip 2021 19:35
Playbox Mr. Jack
0 1
Pekarna Jagić
6 lip 2021 19:35
Playbox Mr. Jack
0
1
Pekarna Jagić
Finale
6 lip 2021 21:00
Pekarna Jagić
0 0
Tupek Auto
6 lip 2021 21:00
Pekarna Jagić
0
0
Tupek Auto
Kazneni udarci 2-3

Sve utakmice 2. MNT Kajzerica 2021 igraju se na betonskom igralištu OŠ Kajzerica.

Nalazimo se ovdje:

2 lip 2021
2 lip 2021 17:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2 3
Elbi Uniqa
2 lip 2021 17:00
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2
3
Elbi Uniqa
2 lip 2021 17:35
Dado gradnja
0 0
Plamido
2 lip 2021 17:35
Dado gradnja
0
0
Plamido
2 lip 2021 18:10
Turbine d.o.o.
0 0
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2 lip 2021 18:10
Turbine d.o.o.
0
0
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
2 lip 2021 18:45
CB Heaven & Auto Martić
2 1
Granešina Kup Dubrava
2 lip 2021 18:45
CB Heaven & Auto Martić
2
1
Granešina Kup Dubrava
2 lip 2021 19:20
CB Downtown
1 1
Plamido
2 lip 2021 19:20
CB Downtown
1
1
Plamido
2 lip 2021 19:55
CKB
0 2
Dado gradnja
2 lip 2021 19:55
CKB
0
2
Dado gradnja
2 lip 2021 20:30
Pekarna Jagić
1 0
Niko-prom
2 lip 2021 20:30
Pekarna Jagić
1
0
Niko-prom
3 lip 2021
3 lip 2021 15:00
Tupek Auto
3 0
Granešina Kup Dubrava
3 lip 2021 15:00
Tupek Auto
3
0
Granešina Kup Dubrava
3 lip 2021 15:35
Pimont
3 0
Tri upitnika
3 lip 2021 15:35
Pimont
3
0
Tri upitnika
3 lip 2021 16:10
Rent a car Family
2 1
CB Azzurro
3 lip 2021 16:10
Rent a car Family
2
1
CB Azzurro
3 lip 2021 16:45
CB Heaven & Auto Martić
2 0
Tupek Auto
3 lip 2021 16:45
CB Heaven & Auto Martić
2
0
Tupek Auto
3 lip 2021 17:20
Volim Svoj Kvart
0 3
Rent a car Family
3 lip 2021 17:20
Volim Svoj Kvart
0
3
Rent a car Family
3 lip 2021 17:55
CB Labirint
1 1
Poliklinika Ribnjak SZZG
3 lip 2021 17:55
CB Labirint
1
1
Poliklinika Ribnjak SZZG
3 lip 2021 18:30
CB Azzurro
2 2
Volim Svoj Kvart
3 lip 2021 18:30
CB Azzurro
2
2
Volim Svoj Kvart
3 lip 2021 19:05
Pekarna Jagić
3 0
Favela
3 lip 2021 19:05
Pekarna Jagić
3
0
Favela
3 lip 2021 19:40
Pizzeria Viva
1 4
CB Labirint
3 lip 2021 19:40
Pizzeria Viva
1
4
CB Labirint
3 lip 2021 20:15
Konoba Didov san
5 1
Pekarna Jagić
3 lip 2021 20:15
Konoba Didov san
5
1
Pekarna Jagić
3 lip 2021 20:50
Caffe bar Šorc
0 3
Tri upitnika
3 lip 2021 20:50
Caffe bar Šorc
0
3
Tri upitnika
3 lip 2021 21:25
Centroplinomont-Keraterm
2 1
Dubrava DEER
3 lip 2021 21:25
Centroplinomont-Keraterm
2
1
Dubrava DEER
4 lip 2021
4 lip 2021 17:00
Pimont
4 0
Epamal gradnja
4 lip 2021 17:00
Pimont
4
0
Epamal gradnja
4 lip 2021 17:35
Dubrava DEER
0 3
Playbox Mr. Jack
4 lip 2021 17:35
Dubrava DEER
0
3
Playbox Mr. Jack
4 lip 2021 18:10
Caffe bar Šorc
2 2
Pimont
4 lip 2021 18:10
Caffe bar Šorc
2
2
Pimont
4 lip 2021 18:45
Pizzeria Viva
1 2
Poliklinika Ribnjak SZZG
4 lip 2021 18:45
Pizzeria Viva
1
2
Poliklinika Ribnjak SZZG
4 lip 2021 19:20
CB Labirint
1 4
Supersport Prečko
4 lip 2021 19:20
CB Labirint
1
4
Supersport Prečko
4 lip 2021 19:55
Caffe bar Šorc
6 1
Epamal gradnja
4 lip 2021 19:55
Caffe bar Šorc
6
1
Epamal gradnja
4 lip 2021 20:30
CB Downtown
0 4
CKB
4 lip 2021 20:30
CB Downtown
0
4
CKB
4 lip 2021 21:05
Supersport Prečko
0 1
Poliklinika Ribnjak SZZG
4 lip 2021 21:05
Supersport Prečko
0
1
Poliklinika Ribnjak SZZG
4 lip 2021 21:40
Dado gradnja
0 0
CB Downtown
4 lip 2021 21:40
Dado gradnja
0
0
CB Downtown
5 lip 2021
5 lip 2021 12:40
Epamal gradnja
0 3
Tri upitnika
5 lip 2021 12:40
Epamal gradnja
0
3
Tri upitnika
5 lip 2021 13:15
CB Play
5 4
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
5 lip 2021 13:15
CB Play
5
4
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi
5 lip 2021 13:50
Supersport Prečko
2 0
Pizzeria Viva
5 lip 2021 13:50
Supersport Prečko
2
0
Pizzeria Viva
5 lip 2021 14:25
Favela
0 2
Niko-prom
5 lip 2021 14:25
Favela
0
2
Niko-prom
5 lip 2021 15:00
Playbox Mr. Jack
6 2
Centroplinomont-Keraterm
5 lip 2021 15:00
Playbox Mr. Jack
6
2
Centroplinomont-Keraterm
5 lip 2021 15:35
Elbi Uniqa
2 1
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 15:35
Elbi Uniqa
2
1
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 16:10
Konoba Didov san
3 1
Favela
5 lip 2021 16:10
Konoba Didov san
3
1
Favela
5 lip 2021 16:45
CB Play
4 0
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 16:45
CB Play
4
0
Turbine d.o.o.
5 lip 2021 17:20
Niko-prom
0 0
Konoba Didov san
5 lip 2021 17:20
Niko-prom
0
0
Konoba Didov san
5 lip 2021 17:55
CB Play
1 2
Elbi Uniqa
5 lip 2021 17:55
CB Play
1
2
Elbi Uniqa
5 lip 2021 18:30
Plamido
0 1
CKB
5 lip 2021 18:30
Plamido
0
1
CKB

Osmina finala
6 lip 2021 10:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
2 1
CB Azzurro
6 lip 2021 10:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
2
1
CB Azzurro
6 lip 2021 10:40
Supersport Prečko
3 4
Rent a car Family
6 lip 2021 10:40
Supersport Prečko
3
4
Rent a car Family
6 lip 2021 11:20
Konoba Didov san
3 0
Dado gradnja
6 lip 2021 11:20
Konoba Didov san
3
0
Dado gradnja
6 lip 2021 12:00
CKB
2 4
Pekarna Jagić
6 lip 2021 12:00
CKB
2
4
Pekarna Jagić
6 lip 2021 12:40
Pimont
5 0
Centroplinomont-Keraterm
6 lip 2021 12:40
Pimont
5
0
Centroplinomont-Keraterm
6 lip 2021 13:20
Playbox Mr. Jack
7 1
Tri upitnika
6 lip 2021 13:20
Playbox Mr. Jack
7
1
Tri upitnika
6 lip 2021 14:00
Elbi Uniqa
2 6
Tupek Auto
6 lip 2021 14:00
Elbi Uniqa
2
6
Tupek Auto
6 lip 2021 14:40
CB Heaven & Auto Martić
0 2
CB Play
6 lip 2021 14:40
CB Heaven & Auto Martić
0
2
CB Play
Četvrtfinale
6 lip 2021 16:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
0 0
Konoba Didov san
6 lip 2021 16:00
Poliklinika Ribnjak SZZG
0
0
Konoba Didov san
Kazneni udarci 3-2
6 lip 2021 16:40
Pekarna Jagić
0 0
Rent a car Family
6 lip 2021 16:40
Pekarna Jagić
0
0
Rent a car Family
Kazneni udarci 4-3
6 lip 2021 17:20
Pimont
0 1
Tupek Auto
6 lip 2021 17:20
Pimont
0
1
Tupek Auto
6 lip 2021 18:00
CB Play
2 4
Playbox Mr. Jack
6 lip 2021 18:00
CB Play
2
4
Playbox Mr. Jack
Polufinale
6 lip 2021 18:40
Poliklinika Ribnjak SZZG
1 3
Tupek Auto
6 lip 2021 18:40
Poliklinika Ribnjak SZZG
1
3
Tupek Auto
6 lip 2021 19:35
Playbox Mr. Jack
0 1
Pekarna Jagić
6 lip 2021 19:35
Playbox Mr. Jack
0
1
Pekarna Jagić
Finale
6 lip 2021 21:00
Pekarna Jagić
0 0
Tupek Auto
6 lip 2021 21:00
Pekarna Jagić
0
0
Tupek Auto
Kazneni udarci 2-3

2. Malonogometni turnir Kajzerica 2021

Izvadak iz propozicija

 

Članak 7.

Sve utakmica počinju u točno zakazano vrijeme, u protivnom se utakmica registrira u korist protivnika rezultatom 3:0 b.b., dok je maksimalno vrijeme čekanja momčadi 5 minuta u odnosu na delegiranu satnicu. Ukoliko obje momčadi ne pristupe utakmici, obje se diskvalificiraju iz daljnjeg natjecanja. Izmjena satnice nije moguća.

Članak 9.

Svaka momčad za utakmicu prijavljuje naviše 15 igrača. Broj igrača je 5+1 (vratar), dok utakmica može započeti i igrati se i sa jednim igračem manje (4+1). U službenom prostoru mogu se nalaziti samo prijavljeni igrači iz zapisnika + voditelj momčadi + predstavnik momčadi (sponzor ili pokrovitelj) + fitioterapeut.

Članak 10.

U slučaju identičnih dresova dvije momčadi, tko će nositi markere odlučiti će se bacanjem novčića. Markere osigurava organizator.

Članak 13.

U slučaju istog broja bodova u skupini između dvije ekipe, za određivanje bolje plasirane ekipe se gleda: 1. Međusobni omjer, 2. Bolja gol razlika, 3. Ekipa koja je postigla više pogodaka, 4. Ždrijeb (bacanje novčića). U slučaju istog broja bodova u skupini između tri ekipe, za određivanje bolje plasirane ekipe ispisuje se tablica bazirana na odigranim susretima bez posljednje plasirane ekipe u kojoj se gleda: 1. Međusobni omjer, 2. Bolja gol razlika, 3. Ekipa koja je postigla više pogodaka, 4. Ždrijeb

Članak 14.

U skupini sve utakmice se igraju 2x12 minuta. Utakmice nokaut faze natjecanja igraju se 2x15 minuta. Za kontrolu vremena, zaustavljanje sata ili nadoknadu vremena isključivo su nadležni suci utakmice te oni isključivo odgovaraju i imaju pravo primjene ovog članka.

 

 

Scroll to Top P