Prati nas

Turniri

Kutija šibica korača prema završnici

Vladimir Marić

Polako ali sigurno jubilarna Kutija šibica korača ka velikoj završnici koja će i ove godine započeti slavljem sporta na Štefanje. Oduvijek se za ovaj posebni malonogometni dan tražila ulaznica više, a sudeći prema dosadašnjem tijeku natjecanja, bit će ovo još jedna sjajna godina za mali nogomet.

 

Poznati su polufinalni parovi za turnir žena, kao i za veterane, a danas su na rasporedu utakmice osmine finala jubilarnog seniorskog dijela turnira, koje će se igrati u dvorani II Doma sportova, od 16 sati.

5. turnir za žene započeo je u subotu, 18. prosinca, a poznate su četiri najbolje ekipe koje nastavljaju svoju borbu za veliku titulu. Prva polufinalna utakmica na rasporedu je 26. prosinca u 14.30 sati, a zaigrat će igračice ŽMNK Dinamo Zagreb, koje su u subotu slavile s visokim rezultatom od 25:1 protiv djevojaka Graničar Starsa, te igračice ekipe ŽMNK MC Plus – Agram, koje su u pobijedile Stomatološki centar Flegar s gol razlikom od 4:2. Druga polufinalna utakmica počinje u 15:20, a tu su svoje mjesto itekako zasluženo izborile djevojke ekipe Michieli Tomić, koje su žestokom igrom pokazale svu moć na terenu protiv ŽNK Oktogon, svladavši ih s 14:0, te ekipa ŽNK Dinamo Zagreb, koja je pobijedila SIND s 3:0. Tko će kući odnijeti naslov pobjednica 5. turnira za žene kultne Kutije šibica, doznat će se u nedjelju, 29. prosinca u 16 sati, kada je na rasporedu finalna utakmica dok će ona za treće mjesto igrati dan prije, 28. prosinca u 15 sati.

Veterani doćekali Štefanje

14. veteranski turnir Kutija šibica došao je pred sam kraj jer su poznati svi parovi koji se mogu početi spremati za uzbudljivu završnicu. U nedjelju su odigrana dva vrlo kvalitetna susreta u kojima su više sreće imale momčadi Podstrana, koja je s 4:0 svladala momčad Pelmen ZGnogomet, te momčad Skripte koja je s 3:0 slavila protiv jakog slovenskog favorita KMN Meteorplast Vitomarci. Jučer su odigrane druge dvije četvrtfinalne utakmice – Promotionplay-Domograd slavio je s 4:1 protiv momčadi Slane Srdele, dok je ekipa Senjak Hoteli Matan prošla dalje pobjedom od 3:1 protiv tima Toni i Gogo. Prva polufinalna utakmica veterana na rasporedu je 26. prosinca, s početkom u 16.10 sati, a na teren će izaći Senjak Hoteli Matan te Podstrana.

Mjesto u finalu čeka i pobjednika druge utakmice koja se igra u 17 sati, između Skripte i Promotionplaya. Utakmica za treće mjesto igra se 28. prosinca u 16 sati, a tko će se okruniti titulom pobjednika četrnaeste po redu Kutije za veterane, doznat će se 29. prosinca u 18.30 sati.

Derbi zagrebačkog istoka

Danas su na rasporedu utakmice osmina finala za seniore, a prvi će na teren, točno u 16 sati, izaći momčadi Cammeo Big Bang team i Argentum. MNK Sasina – Dado Gradnja zaigrat će u 16 satu protiv momčadi Pimont – Staklo Matić – Max Autodijelovi, a potom slijedi utakmica odlične Juicy Maraske te Promotionplay Kamgrada.
U 18 sati stiže Poliklinika Milojević koja će tražiti prolaz dalje protiv Restorana Dioniz &CBA1. Biberon Koestlin igra protiv ekipe Kerschoffest i Bistro Flores u 19 sati, a potom stiže i CB Dobermann koji će zaigrati protiv tima Prijevoznik Kaurin. Večernji termini rezervirani su za Misteral & Bar Safir koje čeka dvoboj s ekipom Krešimir Keta Bandić te posljednja seniorska utakmica, derbi istočnog dijela Zagreba između Corinthiansa i Keraterm Centropolinomonta.

Četvrtfinale za seniore počinje u 18 sati, već tradicionalno na Štefanje, dok je polufinale rezervirano za 28. prosinca s početkom u 17.30 sati. Borba za treće mjesto na rasporedu je 29. prosinca u 15 sati, dok finalna započinje u 19.30 sati, posljednjeg dana jubilarnog turnira Kutije šibica.

Seniori 1/8 finala, 22.12.2022.

CAMMEO BIG BANG TEAM vs. ARGENTUM 15:00h
MNK SASINA – DADO GRADNJA vs. PIMONT – STAKLO MATIĆ – MAX AUTODIJELOVI 16:00h
JUICY MARASKA vs. PROMOTIONPLAY-KAMGRAD 17:00h
POLIKLINIKA MILOJEVIĆ vs. RESTORAN DIONIZ & CBA1 18:00h
BIBERON KOESTLIN vs. KERSCHOFFEST I BISTRO FLORES 19:00h
CB DOBERMANN vs. PRIJEVOZNIK KAURIN 20:00h
MISTERAL & BAR SAFIR vs. KREŠIMIR KETA BANDIĆ 21:00h
CORINTHIANS vs. KERATERM CENTROPLINOMONT 22:00h

Žene 1/2 finale , 26.12.2021.

ŽMNK DINAMO ZAGREB vs. ŽMNK MC PLUS-AGRAM 14:30h
MICHIELI TOMIĆ vs. ŽNK DINAMO ZAGREB 15:20h

Veterani 1/2 finale, 26.12.2021.

PODSTRANA vs. SENJAK HOTELI MATAN 16:10h
SKRIPTA vs. PROMOTIONPLAY-DOMOGRAD 17:00h

Danas slave rođendan:

Likar Đani
Likar Đani
Trnje (Z) Trnje (Z)
svi 19
godina
52
Janus Dario
Janus Dario
HRV HRV
svi 19
godina
38
Jurlina Bernard
Jurlina Bernard
Čehi Čehi
svi 19
godina
46
Križić Nikica
Križić Nikica
svi 19
godina
44
Hruška Dragutin
Hruška Dragutin
Rudeš C.I.O.S. Rudeš C.I.O.S.
svi 19
godina
73
Sabljić Davor
Sabljić Davor
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
svi 19
godina
48
Horvat Darko
Horvat Darko
VNK Lokomotiva - Senjak hoteli VNK Lokomotiva - Senjak hoteli
svi 19
godina
51
Uzelac Željko
Uzelac Željko
VNK DNK Zagreb
svi 19
godina
51
Matok Zoran
Matok Zoran
VNK Trnava AS caffe VNK Trnava AS caffe
svi 19
godina
53
Cvetković Dario
Cvetković Dario
Mala Mlaka Mala Mlaka
svi 19
godina
25
Komes Mislav
Komes Mislav
Odra Odra
svi 19
godina
23
Mađerčić Zvonimir
Mađerčić Zvonimir
Croatia 98 Croatia 98
svi 19
godina
24
Bešenić Filip
Bešenić Filip
Prigorje (M) Prigorje (M)
svi 19
godina
22
Kljajić Mateo
Kljajić Mateo
Odra Odra
svi 19
godina
32
Pole Karlo
Pole Karlo
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
svi 19
godina
25
Draženović Goran
Draženović Goran
Rudeš Rudeš
svi 19
godina
39
Šišak Ivan
Šišak Ivan
Omladinac Zagreb Omladinac Zagreb
svi 19
godina
21
Vuleta Ozren
Vuleta Ozren
Brezovica Brezovica
svi 19
godina
36
Kokanović Leo
Kokanović Leo
Maksimir Maksimir
svi 19
godina
24
Šeketa Luka
Šeketa Luka
Duga Resa 1929 Duga Resa 1929
svi 19
godina
26
Prpić Dominik
Prpić Dominik
Obrambeni igrač
HAJ HAJ
svi 19
godina
20
Mohenski Luka
Mohenski Luka
Zagorec (Kr) Zagorec (Kr)
svi 19
godina
25
Serdar Jure
Serdar Jure
VNK Cro Docs VNK Cro Docs
svi 19
godina
38
Tomić Mateo
Tomić Mateo
Vezni igrač
Solin Solin
svi 19
godina
21
Risek Jakov
Risek Jakov
Mladost Zabok Mladost Zabok
svi 19
godina
15
Miketek Leo
Miketek Leo
Dugo Selo Dugo Selo
svi 19
godina
13
Stanić Mario
Stanić Mario
Gaj Mače Gaj Mače
svi 19
godina
21
Kostelec Luka
Kostelec Luka
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
svi 19
godina
20
Miklečić Petar Dudu
Miklečić Petar Dudu
Devetka Devetka
svi 19
godina
17
Delić Marin
Delić Marin
ZAG ZAG
svi 19
godina
16
Janković Mario
Janković Mario
HRV HRV
svi 19
godina
18
Ištvan Petar
Ištvan Petar
CIB CIB
svi 19
godina
16
Krišto Ilija
Krišto Ilija
Sesvete Sesvete
svi 19
godina
18
Mazulović Dalibor
Mazulović Dalibor
Gorica Gorica
svi 19
godina
53
Dimitrov Vito
Dimitrov Vito
Sesvete Sesvete
svi 19
godina
19
Stanić Benjamin
Stanić Benjamin
Tondach Tondach
svi 19
godina
42
Račić Patrik
Račić Patrik
Lučko Lučko
svi 19
godina
13
Gucić Mario
Gucić Mario
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
svi 19
godina
13
Burazer Ante
Burazer Ante
Kurilovec Kurilovec
svi 19
godina
19
Kljak Jakša Ivan
Kljak Jakša Ivan
ZET ZET
svi 19
godina
18
Lončarević Josip
Lončarević Josip
Vrapče Vrapče
svi 19
godina
18
Gojko Leon
Gojko Leon
Zelina Zelina
svi 19
godina
17
Najev Antonio
Najev Antonio
HAJ HAJ
svi 19
godina
14
Belan Toni
Belan Toni
Ilovac Ilovac
svi 19
godina
12
Perić Ivan
Perić Ivan
Zagreb Zagreb
svi 19
godina
13
Landripet Manuel
Landripet Manuel
Rudeš Rudeš
svi 19
godina
15
Tutić Lovro
Tutić Lovro
Opatija Opatija
svi 19
godina
18
Svrtan Tomislav
Svrtan Tomislav
Tondach Tondach
svi 19
godina
21
Tokić Filip
Tokić Filip
Kustošija Kustošija
svi 19
godina
17
Domazet-Lošo Ante
Domazet-Lošo Ante
Rudeš Rudeš
svi 19
godina
13
Kusanić Ivan
Kusanić Ivan
Karlovac 1919 Karlovac 1919
svi 19
godina
19
Čibarić Fran
Čibarić Fran
Čulinec Čulinec
svi 19
godina
13
Krivičić Eric
Krivičić Eric
IST IST
svi 19
godina
17
Kraljević Juraj
Kraljević Juraj
Studentski Grad Studentski Grad
svi 19
godina
15
Banovac Duje
Banovac Duje
CIB CIB
svi 19
godina
15
Jašarević Senad
Jašarević Senad
Inker Inker
svi 19
godina
16
Matahlija Niko
Matahlija Niko
HAŠK 1903 HAŠK 1903
svi 19
godina
20
Prihistal Leo
Prihistal Leo
Sava Strmec Sava Strmec
svi 19
godina
21
Kulaš Michael-Anthony
Kulaš Michael-Anthony
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
svi 19
godina
22
POTOČNIK Matej
POTOČNIK Matej
Straža Straža
svi 19
godina
36
Sudulić Šimun
Sudulić Šimun
Orijent Orijent
svi 19
godina
13
Barišić Jurica
Barišić Jurica
Marsonia Marsonia
svi 19
godina
24
Čarić Vito
Čarić Vito
ŠN Maksimir ŠN Maksimir
svi 19
godina
16
Jurina Hrvoje
Jurina Hrvoje
Mladost Zabok Mladost Zabok
svi 19
godina
34
Mikulčić Antonio
Mikulčić Antonio
Odra Odra
svi 19
godina
15
Spicijarić Roko
Spicijarić Roko
Krk Krk
svi 19
godina
13
Ljubas Matej
Ljubas Matej
Elektra Elektra
svi 19
godina
35
Jaman Damjan
Jaman Damjan
Zrinski Osječko 1664 Zrinski Osječko 1664
svi 19
godina
15
Čunko Filip
Čunko Filip
Kurilovec Kurilovec
svi 19
godina
16
Brdarić Filip
Brdarić Filip
Samobor Samobor
svi 19
godina
31
Mercado Pacheco Diego Ignacio
Mercado Pacheco Diego Ignacio
Devetka Devetka
svi 19
godina
18
Blažan Mateo
Blažan Mateo
Naftaš Ivanić Naftaš Ivanić
svi 19
godina
16
Bočkaj Bartol
Bočkaj Bartol
Naftaš Ivanić Naftaš Ivanić
svi 19
godina
14
Blažinović Leo
Blažinović Leo
Naftaš Ivanić Naftaš Ivanić
svi 19
godina
11
P