Prati nas

Turniri

Instar studio osvojio 2. MNT Sesvetska Sela

Momčad Instar studio

Ne miruju malonogometni turniri po Zagrebu i okolici.

Istočni dio grada i ove godine broji više turnira od zapada, a prošlogodišnju tradiciju nastavljaju i u Sesvetskim Selima gdje je održan 2. MNT u konkurenciji seniora i veterana.

Organizatori su kod seniora skupili 24 momčadi raspoređenih u osam skupina, a prve dvije momčadi iz svake skupine nastavile su natjecanje u nokaut fazi.

Po rezultatima, bio je ovo izrazito efikasan turnir što je zanimljivije gledateljima kojih u Sesvetskim Selima nije nedostajalo. Osim turnira, svaku večer u šatoru je nastup tamburaša pa je to zabava za kompletnu okolicu.

Na terenu je pak najbolje svirala ekipa Instar studio koja je u finalu svladala ekipu Više žutih rezultatom 2:1.

Instar je turnir otvorio pobjedom, a zatim u drugoj utakmici u skupini remizirao sa Retkovcem koji je slavio u raspucavanju sedmeraca i kao prvi u skupini prošao u daljnju fazu.

Za razliku od grupe, u nokaut fazi sreća je bila naklonjena Instaru koji je u četvrtfinalu na sedmerce prošao Joker brokere.

U polufinalu su složili Alate Matić 2:1, a zatim, kao što smo već napisali, istim rezultatom u finalu došli do trofeja i vrijedne nagrade.

Za Instar studio su nastupali: Ivan Križanović, Fran Mikan, Ivan Brezovec, Domagoj Škojo, Ivan Stanić, Andrej Jurakić, Filip Cvitanović, Leon Lacić, Luka Tićak, Matija Ačkar i Bruno Bakarić, a trenersku palicu imao je Goran Grgić.

Ivan Križanović proglašen je i najboljim vratarom turnira, a najbolji igrač bio je Matija Ačkar. Najbolji strijelac je bio Branimir Veseljak iz Retkovca.

show in full screen
Osmina finala
16.06.2024 13:00
Šaraftech
Više žutih
2
3
16.06.2024 13:30
Kumovi
Transporti Pervan
0
6
16.06.2024 14:00
Retkovec
Tigrovi
3
1
16.06.2024 14:30
CB Hollywood
Dentstar Vios automobili
2
3
16.06.2024 15:00
Alati Matić
BTP S-Line automobili
4
3
1
1
16.06.2024 15:30
KO&KO Stolarija
Umami
1
3
16.06.2024 16:00
Instar studio
Musculus Gym
1
0
16.06.2024 16:30
Elco instalacije
Joker brokeri
1
3
Četvrtfinale
16.06.2024 17:00
Više žutih
Transporti Pervan
1
0
16.06.2024 17:30
Retkovec
Dentstar Vios automobili
3
0
16.06.2024 18:00
Alati Matić
Umami
1
0
16.06.2024 18:30
Instar studio
Joker brokeri
4
3
0
0
Polufinale
16.06.2024 19:00
Više žutih
Retkovec
3
2
1
1
16.06.2024 19:40
Alati Matić
Instar studio
1
2
Finale
16.06.2024 21:00
Više žutih
Instar studio
1
2
Za 3. mjesto
Alati Matić
Retkovec
4
3
0
0

Danas slave rođendan:

Fudurić Mladen
Fudurić Mladen
Elektra Elektra
srp 10
godina
54
Derviščaušević Edin
Derviščaušević Edin
Kašina Kašina
srp 10
godina
51
Đurković Vlatko
Đurković Vlatko
Šparta (Z) Šparta (Z)
srp 10
godina
43
Vađina Vlatko
Vađina Vlatko
Nur Nur
srp 10
godina
41
Španić Luciano
Španić Luciano
VNK Prečko - stari VNK Prečko - stari
srp 10
godina
50
Cavrić Silvio
Cavrić Silvio
VNK DNK Zagreb
srp 10
godina
39
Vuzem Davor
Vuzem Davor
VNK Trnava AS caffe VNK Trnava AS caffe
srp 10
godina
42
Karadakić Mato
Karadakić Mato
Čulinec Čulinec
srp 10
godina
39
Dragičević Leo
Dragičević Leo
ZET ZET
srp 10
godina
29
Lončar Antonio
Lončar Antonio
Bubamara Bubamara
srp 10
godina
27
Milinović Karlo
Milinović Karlo
Krk Krk
srp 10
godina
23
Tičak Antonio
Tičak Antonio
Trešnjevka Trešnjevka
srp 10
godina
34
Grdenić Marijan
Grdenić Marijan
Lukavec Lukavec
srp 10
godina
26
Gundić Tomislav
Gundić Tomislav
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
srp 10
godina
25
J. Lugo
J. Lugo
Napadač
Vukovar 1991 Vukovar 1991
srp 10
godina
25
Šarićt Rene
Šarićt Rene
Vezni igrač
CIB CIB
srp 10
godina
25
Matić Goran
Matić Goran
Vojnić 95 Vojnić 95
srp 10
godina
21
Ožanić Ivan
Ožanić Ivan
Špansko Špansko
srp 10
godina
23
Patrlj Vjeko
Patrlj Vjeko
Gavran 2003 Gavran 2003
srp 10
godina
23
Vuleta Marko
Vuleta Marko
VNK INAS VNK INAS
srp 10
godina
37
Peček David
Peček David
RIJ RIJ
srp 10
godina
16
Periša Matej
Periša Matej
Dugo Selo Dugo Selo
srp 10
godina
12
Pofek Roko
Pofek Roko
Lučko Lučko
srp 10
godina
16
Majstorović Matej
Majstorović Matej
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
srp 10
godina
15
Mlinac Marko
Mlinac Marko
Ilovac Ilovac
srp 10
godina
12
Cvetić Karlo
Cvetić Karlo
Lukavec Lukavec
srp 10
godina
14
Vrbančić Danijel
Vrbančić Danijel
Radnik Križevci Radnik Križevci
srp 10
godina
35
Dodić Nikola
Dodić Nikola
Ravnice Ravnice
srp 10
godina
17
Šutić Baldo
Šutić Baldo
Jadran-LP Jadran-LP
srp 10
godina
18
Gadanac Lovro
Gadanac Lovro
Bjelovar Bjelovar
srp 10
godina
16
Šako Marko
Šako Marko
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
srp 10
godina
15
Vrzić Marko
Vrzić Marko
Trnje (Z) Trnje (Z)
srp 10
godina
14
Obradović Leonardo
Obradović Leonardo
Špansko Špansko
srp 10
godina
15
Da Costa Raul Evian
Da Costa Raul Evian
Varaždin Varaždin
srp 10
godina
13
Fiolić Jakov
Fiolić Jakov
Mala Mlaka Mala Mlaka
srp 10
godina
13
Bakula Bruno
Bakula Bruno
Ravnice Ravnice
srp 10
godina
14
Čupić Lovre
Čupić Lovre
Šibenik Šibenik
srp 10
godina
19
Raič Zoran
Raič Zoran
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
srp 10
godina
63
Pocrnjić Ivan
Pocrnjić Ivan
Solin Solin
srp 10
godina
16
Likarević Ivan
Likarević Ivan
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
srp 10
godina
15
Petak Karlo
Petak Karlo
Jarun Jarun
srp 10
godina
16
Ćuk Kristijan
Ćuk Kristijan
Bubamara Bubamara
srp 10
godina
15
Presečki Matej
Presečki Matej
Zagorec (Kr) Zagorec (Kr)
srp 10
godina
17
Okrajčić Luka
Okrajčić Luka
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
srp 10
godina
14
Jorgić Karlo
Jorgić Karlo
Gorica Gorica
srp 10
godina
14
Vasiljević Ivan
Vasiljević Ivan
IST IST
srp 10
godina
15
Bogičević Ivano
Bogičević Ivano
Orijent Orijent
srp 10
godina
13
Franolić Toma
Franolić Toma
Trešnjevka Trešnjevka
srp 10
godina
12
Pavlović Luka
Pavlović Luka
RIJ RIJ
srp 10
godina
13
Tišljarec Dario
Tišljarec Dario
Sava (Z) Sava (Z)
srp 10
godina
16
Štrbac Leonard
Štrbac Leonard
Šibenik Šibenik
srp 10
godina
17
Dratibi Addison Petar
Dratibi Addison Petar
Ivančica (ZB) Ivančica (ZB)
srp 10
godina
52
Bebek Jan
Bebek Jan
BEL BEL
srp 10
godina
13
Klarić Sara
Klarić Sara
Gorica Gorica
srp 10
godina
31
Bradica Luka
Bradica Luka
Kurilovec Kurilovec
srp 10
godina
12
Malovan Domagoj
Malovan Domagoj
Zrinski Osječko 1664 Zrinski Osječko 1664
srp 10
godina
49
Matić Nikola
Matić Nikola
Studentski Grad Studentski Grad
srp 10
godina
15
Lesić Ivano
Lesić Ivano
Karlovac 1919 Karlovac 1919
srp 10
godina
18
Horvatić Jambor Vid
Horvatić Jambor Vid
BEL BEL
srp 10
godina
14
Šarić Rene
Šarić Rene
CIB CIB
srp 10
godina
25
Vujasin Matej
Vujasin Matej
Grobničan Grobničan
srp 10
godina
12
Jakopec Lukas
Jakopec Lukas
Stupnik Stupnik
srp 10
godina
14
Karan Vid
Karan Vid
Inker Inker
srp 10
godina
12
Dolenec Rene
Dolenec Rene
Stubica Stubica
srp 10
godina
16
Babić Leon
Babić Leon
Bistra Bistra
srp 10
godina
14
Fantov Jakov
Fantov Jakov
Krk Krk
srp 10
godina
16
Muhamerović Dino
Muhamerović Dino
Elektra Elektra
srp 10
godina
13
Škalamera Marsel
Škalamera Marsel
Opatija Opatija
srp 10
godina
14
Pregelj Đivo
Pregelj Đivo
HAJ HAJ
srp 10
godina
17
Mucić Silvio
Mucić Silvio
Čulinec Čulinec
srp 10
godina
17
P