
U terminu od 23.02. – 26.02.2023. u OŠ Granešina održavat će se malonogometni turnir Granešina Winter Cup. Organizatori turnira su izabrali fenomenalan termin i ubrzo popunili sva 32 mjesta tako da ćemo vidjeti gotovo sve ponajbolje zagrebačke malonogometne momčadi na djelu.
Natjecanje po skupinama igrat će se u četvrtak i petak od 13:30 pa do 22:00h. Subota ujutro je rezervirana za ostatak utakmica po skupinama, a već u popodnevnim satima kreće nokaut faza sa utakmicama osmine finala. U nedjelju nas očekuje završnica turnira, a finale je planirano za 18:00 sati.
Svaka momčad imat će osigurane 3 utakmice, najbolji pojedinci bit će nagrađeni, a prve tri momčadi osvajaju i novčane nagrade:
1. mjesto: 2000 €
2. mjesto: 1000 €
3. mjesto: 200 €
Izvlačenje skupina održat će se 4.2. u Caffe baru Va Bene u 18 sati.
Humanitarna akcija “Za našu hrabricu Lorenu”
Paralelno sa turnirom organizirana je i humanitarna akcija “Za našu hrabricu Lorenu” koja skuplja novac za lijek koji će joj omogućiti da prvi put stane na noge. Radi se o našoj maloj 1,5 godišnjoj sugrađanki koja boluje od spinalne mišićne atrofije i svaka donacija je od velike pomoći.
Loreni možete pomoći već sada, a dakako i za vrijeme trajanja turnira.
Uplate su moguće putem IBAN-a: HR9524020063104295235 i preko gogetfunding-a.
https://gogetfunding.com/za-nasu-hrabricu-lorenu/
